fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🦠 «Щось він бридкий»: NVIDIA показали симуляцію вірусу COVID-19 — це може допомогти у боротбі з хворобою

🦠 «Ščoś vin brydkyj»: NVIDIA pokazaly symuljaciju virusu COVID-19 — ce može dopomogty u borotbi z hvoroboju
Це може допомогти у розробці вакцини.
Ce može dopomogty u rozrobci vakcyny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Симуляція COVID-19 від NVIDIA. Компанія NVIDIA спільно з проєктом дослідників [email protected] розробили точну симуляцію вірусу та того, як він заражає. Відео базується на дослідженні науковця Макса Циммермана. У березні цього року він оприлюднив 17 детальних фото COVID-19, за допомогою яких вдалось виявити слабкі сполучення білку вірусу, що може допомогти у розробці ліків проти хвороби. Протягом трьох місяців компютери моделювали вірус та його дії. Це дозволило знайти понад 50 нових вразливих місць вірусу. Сам білок SARS-CoV-2 складається з 442 881 атома. За допомогою платформи для 3D-графіки та моделювання NVIDIA Omniverse вдалось зробити точну симуляцію COVID-19. Модель вірусу складається з більш ніж 1,8 мільйона деталей. Вчені очікують, що така модель допоможе у розробці ліків та навіть вакцини. https://www.youtube.com/watch?v=Y9N_lmvwnUI&feature=emb_logo Ми вже раніше писали, як у ВООЗ розповіли, що вакцина проти коронавірусу може зявитись до кінця 2020 року. Читатйте також: 😷 Дослідження: COVID-19 може передаватись через каналізацію. Вакцина проти COVID-19. Під час зустрічі Виконавчої ради Всесвітньої організації охорони здоровя (ВООЗ) голова організації Тедрос Гебреєсус заявив, що вакцина проти COVID-19 може з’явитись до кінця поточного року. Також він закликав не забувати про інші методи боротьби з пандемією — багато країн з їх допомогою змогли придушити і контролювати карантин. Нам буде необхідна вакцина, і є надія, що до кінця цього року у нас вийде отримати вакцину. Є надія.. Тедрос Гебреєсус. Голова ВООЗ. Окрім того, він повідомив, що необхідно інвестувати у нові технології, саме тому ВООЗ вже розробляє вакцину під назвою ACT Accelerator. https://www.youtube.com/watch?v=t5rsH3O8ebo&feature=youtu.be Раніше ми вже розповідали, як Україна вироблятиме власну вакцину проти коронавірусу.
Реклама 👇 Замовити

Симуляція COVID-19 від NVIDIA

Компанія NVIDIA спільно з проєктом дослідників [email protected] розробили точну симуляцію вірусу та того, як він заражає. Відео базується на дослідженні науковця Макса Циммермана.

У березні цього року він оприлюднив 17 детальних фото COVID-19, за допомогою яких вдалось виявити слабкі сполучення білку вірусу, що може допомогти у розробці ліків проти хвороби.

Протягом трьох місяців комп’ютери моделювали вірус та його дії. Це дозволило знайти понад 50 нових вразливих місць вірусу. Сам білок SARS-CoV-2 складається з 442 881 атома.

🦠 «Щось він бридкий»: NVIDIA показали симуляцію вірусу COVID-19 — це може допомогти у боротбі з хворобою 1

За допомогою платформи для 3D-графіки та моделювання NVIDIA Omniverse вдалось зробити точну симуляцію COVID-19. Модель вірусу складається з більш ніж 1,8 мільйона деталей.

Вчені очікують, що така модель допоможе у розробці ліків та навіть вакцини.

Ми вже раніше писали🦠 «Щось він бридкий»: NVIDIA показали симуляцію вірусу COVID-19 — це може допомогти у боротбі з хворобою 2🧪 ВООЗ: вакцина проти COVID-19 може з’явитись до кінця 2020 року, як у ВООЗ розповіли, що вакцина проти коронавірусу може з’явитись до кінця 2020 року.

Читайте також: 😷 Дослідження: COVID-19 може передаватись через каналізацію

Вакцина проти COVID-19

Під час зустрічі Виконавчої ради Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) голова організації Тедрос Гебреєсус заявив, що вакцина проти COVID-19 може з’явитись до кінця поточного року.

Також він закликав не забувати про інші методи боротьби з пандемією — багато країн з їх допомогою змогли «придушити і контролювати карантин».

Нам буде необхідна вакцина, і є надія, що до кінця цього року у нас вийде отримати вакцину. Є надія.

Тедрос Гебреєсус, Голова ВООЗ

Окрім того, він повідомив, що необхідно інвестувати у нові технології, саме тому ВООЗ вже розробляє вакцину під назвою ACT Accelerator.

Раніше ми вже розповідали🦠 «Щось він бридкий»: NVIDIA показали симуляцію вірусу COVID-19 — це може допомогти у боротбі з хворобою 3🦠 Україна вироблятиме власну вакцину проти COVID-19 — очікується за пів року, як Україна вироблятиме власну вакцину проти коронавірусу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: