fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳 Motivetica 2.0: вийшов застосунок, який мотивує дизайнерів до роботи — якщо вам бракує мотивації

🤳 Motivetica 2.0: vyjšov zastosunok, jakyj motyvuje dyzajneriv do roboty — jakščo vam brakuje motyvaciї
Наразі є лише версія для iOS.
Narazi je lyše versija dlja iOS.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Застосунок Motivetica 2.0. Агенція Spiilka Design Büro з Києва презентувала оновлену версію застосунку Motivetica, який видає цитати для мотивації, про це передає Тelegraf.design. Програма містить більш ніж тисячу цитат від різноманітних відомих людей — дизайнерів, митців, підприємців, філософів, музикантів, спортсменів, письменників, акторів, кухарів, мандрівників та інших. Як зазначили в агенції Spiilka Design Büro, цей застосунок — це дань поваги відомому італійському дизайнеру Массімо Віньєллі, цитата якого особливо надихає агенцію до роботи: Якщо ти можеш спроєктувати одну річ, ти можеш спроєктувати все.. Массімо Віньєллі. Дизайнер. Массімо Віньєллі також був відомий завдяки своїй любові до Helvetica, саме тому всі цитати зроблені за допомогою цього шрифту. Ви можете обрати цитату в Motivetica, яка вам особливо сподобалась та зробити заставку з нею на телефон. Також ви можете увімкнути сповіщення й застосунок надсилатиме вам цитати для мотивації протягом дня. Ми подумали, що було б круто, якщо у людини в телефоні жили б всі ці дизайнери та мотивували їх щось робити щось круте. Якщо щоранку ви прокидаєтеся сумними та демотивованими, можете проставити собі на сьому ранку цитати та прокидатися бадьорим та рішучим.. Анастасія Жеребецька. Співзасновниця Spiilka Design Büro. Читатйте також: 📚 Найкращий книжковий дизайн 2020: оголосили переможців конкурсу. У новій версії додали такі функції: можливість ділитись в соцмережах нові категорії та більше цитат можливість фільтрувати цитати за категоріями зміна кольору фону Завантажити програму можна безкоштовно в App Store. Для Android наразі ще немає застосунку, оскільки використання Helvetica платне для цієї платформи. Також ми вже раніше писали, як вийде фільм про дизайн української абетки.
Реклама 👇 Замовити

Застосунок Motivetica 2.0

Агенція Spiilka Design Büro з Києва презентувала оновлену версію застосунку Motivetica, який видає цитати для мотивації, про це передає Тelegraf.design.

Програма містить більш ніж тисячу цитат від різноманітних відомих людей — дизайнерів, митців, підприємців, філософів, музикантів, спортсменів, письменників, акторів, кухарів, мандрівників та інших.

Як зазначили в агенції Spiilka Design Büro, цей застосунок — це дань поваги відомому італійському дизайнеру Массімо Віньєллі, цитата якого особливо надихає агенцію до роботи:

Якщо ти можеш спроєктувати одну річ, ти можеш спроєктувати все.

Массімо Віньєллі, Дизайнер

Массімо Віньєллі також був відомий завдяки своїй любові до Helvetica, саме тому всі цитати зроблені за допомогою цього шрифту.

🤳 Motivetica 2.0: вийшов застосунок, який мотивує дизайнерів до роботи — якщо вам бракує мотивації 1

Ви можете обрати цитату в Motivetica, яка вам особливо сподобалась та зробити заставку з нею на телефон. Також ви можете увімкнути сповіщення й застосунок надсилатиме вам цитати для мотивації протягом дня.

Ми подумали, що було б круто, якщо у людини в телефоні «жили» б всі ці дизайнери та мотивували їх щось робити щось круте. Якщо щоранку ви прокидаєтеся сумними та демотивованими, можете проставити собі на сьому ранку цитати та прокидатися бадьорим та рішучим.

Анастасія Жеребецька, Співзасновниця Spiilka Design Büro
Читайте також: 📚 «Найкращий книжковий дизайн 2020»: оголосили переможців конкурсу

У новій версії додали такі функції:

  • можливість ділитись в соцмережах
  • нові категорії та більше цитат
  • можливість фільтрувати цитати за категоріями
  • зміна кольору фону

Завантажити програму можна безкоштовно в App Store. Для Android наразі ще немає застосунку, оскільки використання Helvetica платне для цієї платформи.

Також ми вже раніше писали🤳 Motivetica 2.0: вийшов застосунок, який мотивує дизайнерів до роботи — якщо вам бракує мотивації 2🇺🇦 «Рутенія»: вийде фільм про дизайн української абетки, як вийде фільм про дизайн української абетки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: