fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✅ Випустили відеогайд, як заповнювати виборчий бюлетень — місцеві вибори вже 25 жовтня

✅ Vypustyly videogajd, jak zapovnjuvaty vyborčyj bjuleteń — miscevi vybory vže 25 žovtnja
На цьогорічних виборах використовуватимуть новий формат бюлетенів.
Na ćogoričnyh vyborah vykorystovuvatymuť novyj format bjuleteniv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як заповнювати бюлетень. Громадянська мережа ОПОРА випустила відео, в якому детально пояснюють, як заповнювати бюлетень на місцевих виборах 25 жовтня. Місцеві вибори 2020 відрізняються тим, що вони проходитимуть за новим адміністративно-територіальним устроєм країни та за новою виборчою системою. https://www.youtube.com/watch?v=wRUGWk_VYjw&feature=emb_logo У новому типі бюлетенів треба заповнювати дві колонки. Спочатку необхідно обрати назву партії, якій ви плануєте віддати голос, та вписати у порожньому квадратику галочку чи хрестик. Праворуч від квадратика є ще одне місце, де потрібно вписати цифру кандидата, за якого ви голосуєте. Вписати цифру треба в індексний спосіб — за трафаретом у квадратику. Також варто зазначити, якщо ви хочете віддати голос кандидату, скажімо, №3, то необхідно буде вписати його як 03. Якщо не вказувати нуль перед одиничними числами, то бюлетень буде вважатись недійсним. Це обумовлено тим, щоб ніхто не додав зайвої цифри до вашого бюлетеня — замість 3 можуть зробити 13. Також бюлетень буде вважатись зіпсованим, якщо проголосувати за кандидата з іншої партії, не тієї за яку ви віддали голос у першій колонці — дізнатись номер вашого кандидата можна справа, у другій колонці. Окрім того, цьогорічні виборчі бюлетені матимуть різні кольори в залежності від місця, де проходять вибори: Читатйте також: 🤓 В українських школах запустили електронні щоденники та журнали. блакитного кольору — з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної ради; світло-зеленого кольору — з виборів депутатів районної ради; світло-жовтого кольору — з виборів депутатів міської ради; світло-сірого кольору — з виборів депутатів районної у місті ради; кремового кольору — з виборів депутатів сільської, селищної ради; світло-рожевого кольору — з виборів сільського, селищного, міського голови. При цьому встановлено, що виборчі бюлетені повинні бути надруковані державною мовою на однаковому папері та на одному аркуші відповідного кольору з текстовою частиною лише з одного боку.. ЦВК. . Раніше ми вже писали, як стартувала реєстрація заявок до програми Культурні столиці України — яке місто стане великою культурною столицею 2022?
Реклама 👇 Замовити

Як заповнювати бюлетень

Громадянська мережа «ОПОРА» випустила відео, в якому детально пояснюють, як заповнювати бюлетень на місцевих виборах 25 жовтня.

Місцеві вибори 2020 відрізняються тим, що вони проходитимуть за новим адміністративно-територіальним устроєм країни та за новою виборчою системою.

У новому типі бюлетенів треба заповнювати дві колонки. Спочатку необхідно обрати назву партії, якій ви плануєте віддати голос, та вписати у порожньому квадратику галочку чи хрестик.

Праворуч від квадратика є ще одне місце, де потрібно вписати цифру кандидата, за якого ви голосуєте.

Вписати цифру треба в індексний спосіб — за трафаретом у квадратику. Також варто зазначити, якщо ви хочете віддати голос кандидату, скажімо, №3, то необхідно буде вписати його як «03». Якщо не вказувати нуль перед одиничними числами, то бюлетень буде вважатись недійсним. Це обумовлено тим, щоб ніхто не додав зайвої цифри до вашого бюлетеня — замість «3» можуть зробити «13».

✅ Випустили відеогайд, як заповнювати виборчий бюлетень — місцеві вибори вже 25 жовтня 1

Також бюлетень буде вважатись зіпсованим, якщо проголосувати за кандидата з іншої партії, не тієї за яку ви віддали голос у першій колонці — дізнатись номер вашого кандидата можна справа, у другій колонці.

Окрім того, цьогорічні виборчі бюлетені матимуть різні кольори в залежності від місця, де проходять вибори:

Читайте також: 🤓 В українських школах запустили електронні щоденники та журнали
  • блакитного кольору — з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної ради;
  • світло-зеленого кольору — з виборів депутатів районної ради;
  • світло-жовтого кольору — з виборів депутатів міської ради;
  • світло-сірого кольору — з виборів депутатів районної у місті ради;
  • кремового кольору — з виборів депутатів сільської, селищної ради;
  • світло-рожевого кольору — з виборів сільського, селищного, міського голови.

При цьому встановлено, що виборчі бюлетені повинні бути надруковані державною мовою на однаковому папері та на одному аркуші відповідного кольору з текстовою частиною лише з одного боку.

ЦВК

Раніше ми вже писали✅ Випустили відеогайд, як заповнювати виборчий бюлетень — місцеві вибори вже 25 жовтня 2🏛️ Стартувала реєстрація заявок до програми «Культурні столиці України» — яке місто стане великою культурною столицею 2022?, як стартувала реєстрація заявок до програми «Культурні столиці України» — яке місто стане великою культурною столицею 2022?

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: