fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚙 Tesla може за допомогою селфі-камери аналізувати стан водія

🚙 Tesla može za dopomogoju selfi-kamery analizuvaty stan vodija
Довгий час призначення камери в машині залишалось невідомим.
Dovgyj čas pryznačennja kamery v mašyni zalyšaloś nevidomym.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Контроль водія в Tesla. Електромобілі Tesla Model 3 та Model Y оснащені спеціальною селфі-камерою. Її заховали в салоні трохи вище дзеркала заднього виду. Деякий час її призначення залишалось невідомим. Розробники намагались її активувати, однак всі спроби не приносили успіхів. Користувач Twitter з ніком Green повідомив, що йому вдалось активувати камеру та проаналізувати, що саме вона робить. Виявилось, що камера охоплює весь салон, але головне її призначення полягає в тому, аби контролювати стан водія під час водіння. Камера може відстежити положення водія (погляд вгору\вниз), стан його очей (закриті\відкриті) та навіть факт використання смартфона чи наявність окулярів. Читатйте також: 🚙 Автопілот Tesla врятував 8 людей від падіння дерева. Як зазначили в Electrek, система може аналізувати, що водій багато відволікається від дороги та сповіщати про це. Особливо корисна ця функція під час автопілотування, оскільки багато водіїв зазвичай не пильнують дороги й довіряють кермувати машині самостійно. У квітні цього року Ілон Маск розповідав, що камеру використовуватимуть для того, аби запобігти вандалізм, якщо Tesla будуть працювати в мережі автономних таксі. Камера відслідковуватиме дії водія та сповістить компанію, якщо хтось порушить правила використання сервісу чи вирішить зіпсувати салон. Також ми вже раніше писали, як автопілот Tesla втік від поліції у Канаді, поки водій та пасажири спали.
Реклама 👇 Замовити

Контроль водія в Tesla

Електромобілі Tesla Model 3 та Model Y оснащені спеціальною селфі-камерою. Її заховали в салоні трохи вище дзеркала заднього виду.

Деякий час її призначення залишалось невідомим. Розробники намагались її активувати, однак всі спроби не приносили успіхів.

Користувач Twitter з ніком Green повідомив, що йому вдалось активувати камеру та проаналізувати, що саме вона робить.

🚙 Tesla може за допомогою селфі-камери аналізувати стан водія 1

Виявилось, що камера охоплює весь салон, але головне її призначення полягає в тому, аби контролювати стан водія під час водіння. Камера може відстежити положення водія (погляд вгорувниз), стан його очей (закритівідкриті) та навіть факт використання смартфона чи наявність окулярів.

Читайте також: 🚙 Автопілот Tesla врятував 8 людей від падіння дерева

Як зазначили в Electrek, система може аналізувати, що водій багато відволікається від дороги та сповіщати про це.

Особливо корисна ця функція під час автопілотування, оскільки багато водіїв зазвичай не пильнують дороги й довіряють кермувати машині самостійно.

У квітні цього року Ілон Маск розповідав, що камеру використовуватимуть для того, аби запобігти вандалізм, якщо Tesla будуть працювати в мережі автономних таксі. Камера відслідковуватиме дії водія та сповістить компанію, якщо хтось порушить правила використання сервісу чи вирішить зіпсувати салон.

Також ми вже раніше писали🚙 Tesla може за допомогою селфі-камери аналізувати стан водія 2🚘 Автопілот Tesla втік від поліції у Канаді, поки водій та пасажири спали, як автопілот Tesla втік від поліції у Канаді, поки водій та пасажири спали.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: