fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳 У Slack додають сторіз — де їх ще немає?

🤳 U Slack dodajuť storiz — de їh šče nemaje?
Також вже розпочались тести відеодзвінків в месенджері.
Takož vže rozpočalyś testy videodzvinkiv v mesendžeri.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сторіз у Slack. Вслід за LinkedIn Slack планує запустити нову функцію зі сторіз. Як зазначив генеральний директор Slack Стюарт Баттерфілд, ідея зі сторіз зявилась під час самоізоляції, коли всі працювали віддалено. На відміну від коротких розважальних відео в Instagram, сторіз Slack зможуть дозволити працівникам сповіщати про стан роботи або повідомляти про плани на день. За словами голови компанії, спочатку всі жартували, що ця функція з часом зявиться й у месенджері, однак у ній побачили новий сенс, який може дуже знадобитись під час роботи. Також він зазначає, що це більш людський спосіб оновлення новин та свого статусу. Наразі ще лише розробляють цю функцію, але вже відомо, що відео відображатимуться поряд з каналами, щоб всі могли ознайомитись з планами та змінами в проєкті. Читатйте також: 📱 iPhone 12, AirTags, нові AirPods та зарядна станція AirPower — що можна очікувати на презентації Apple. Раніше компанія підписала угоду про інтеграцію сервісів з Amazon. Відеодзвінки в Slack. Через карантин виникла нагальна потреба в сервісах для віддаленої роботи, особливо в платформах для відеоконференцій. Однак Slack ніколи не мав підхоящого сервісу тому компанія вирішила співпрацювати разом з Amazon. Згідно з домовленостями, компанія інтегрує сервіси відео- та аудіодзвінків платформи Amazon Chime до месенджеру. Наразі вже розпочались перші тести системи. Месенджер вже давно використовував сервіси Amazon для своєї роботи. У планах Slack використовувати й інші послуги онлайн-гіганту — хмарні сервіси, машинне навчання, систему безпеки, зберігання інформації та обчислення. Також, згідно з угодою, співробітники Amazon перейдуть на Slack для внутрішньокорпоративної комунікації. Щоправда, ще точно невідомо, як саме компанія планує перевести 840 тисяч своїх працівників на єдину платформу. Раніше ми вже писали, як Google об’єднує Gmail, Meet, Docs та інші сервіси на одній платформі.
Реклама 👇 Замовити

Сторіз у Slack

Вслід за LinkedIn🤳 У Slack додають сторіз — де їх ще немає? 1📱 LinkedIn планує запустити сторіз Slack планує запустити нову функцію зі сторіз. Як зазначив генеральний директор Slack Стюарт Баттерфілд, ідея зі сторіз з’явилась під час самоізоляції, коли всі працювали віддалено.

На відміну від коротких розважальних відео в Instagram, сторіз Slack зможуть дозволити працівникам сповіщати про стан роботи або повідомляти про плани на день. За словами голови компанії, спочатку всі жартували, що ця функція з часом з’явиться й у месенджері, однак у ній побачили новий сенс, який може дуже знадобитись під час роботи. Також він зазначає, що це більш «людський» спосіб оновлення новин та свого статусу.

Наразі ще лише розробляють цю функцію, але вже відомо, що відео відображатимуться поряд з каналами, щоб всі могли ознайомитись з планами та змінами в проєкті.

Читайте також: 📱 iPhone 12, AirTags, нові AirPods та зарядна станція AirPower — що можна очікувати на презентації Apple

Раніше компанія підписала угоду🤳 У Slack додають сторіз — де їх ще немає? 2🤝 Slack та Amazon підписали угоду про інтеграцію сервісів, щоби побороти Microsoft Teams про інтеграцію сервісів з Amazon.

Відеодзвінки в Slack

Через карантин виникла нагальна потреба в сервісах для віддаленої роботи, особливо в платформах для відеоконференцій. Однак Slack ніколи не мав підхоящого сервісу тому компанія вирішила співпрацювати разом з Amazon. Згідно з домовленостями, компанія інтегрує сервіси відео- та аудіодзвінків платформи Amazon Chime до месенджеру.

Наразі вже розпочались перші тести системи.

🤳 У Slack додають сторіз — де їх ще немає? 3

Месенджер вже давно використовував сервіси Amazon для своєї роботи. У планах Slack використовувати й інші послуги онлайн-гіганту — хмарні сервіси, машинне навчання, систему безпеки, зберігання інформації та обчислення.

🤳 У Slack додають сторіз — де їх ще немає? 4

Також, згідно з угодою, співробітники Amazon перейдуть на Slack для внутрішньокорпоративної комунікації. Щоправда, ще точно невідомо, як саме компанія планує перевести 840 тисяч своїх працівників на єдину платформу.

Раніше ми вже писали🤳 У Slack додають сторіз — де їх ще немає? 5✍🏻 Workspace: Google об’єднує Gmail, Meet, Docs та інші сервіси на одній платформі, як Google об’єднує Gmail, Meet, Docs та інші сервіси на одній платформі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: