fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 «Єдина соціальна мережа»: у Харкові стартував конкурс соціальних проєктів — можна отримати до 100 тис гривень

💸 «Jedyna sociaľna mereža»: u Harkovi startuvav konkurs sociaľnyh projektiv — možna otrymaty do 100 tys gryveń
Дедлайн подачі заявок — 2 листопада.
Dedlajn podači zajavok — 2 lystopada.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Єдина соціальна мережа. Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради оголосило конкурс соціальних проєктів, про це передає Гурт. Конкурс проводиться в рамках програми безпечної життєдіяльності у сфері соціального захисту населення Харкова протягом 2021-2025 років. Очікується, що ініціативи реалізують вже протягом наступного року коштом міста. Кожен проєкт може отримати фінансування до 100 тисяч гривень. Хто може брати участь. Конкурсні пропозиції можуть подавати інститути громадянського суспільства (ІГС) соціального спрямування, які є юридичними особами і зареєстровані не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу. Вони можуть подавати на конкурс кілька пропозицій. Останній срок подачі заявок — 2 листопада. Проєкти можуть надавати соціальні послуги, проводити семінари, конференції та інші заходи. Ініціативи, які подаються на конкурс, мають бути спрямовані на: Читатйте також: 🚇 У харківському метрополітені запустили безконтактну оплату проїзду. впровадження інноваційних соціальних технологій щодо реабілітації та адаптації в суспільство людей з інвалідністю; розвиток міської мережі раннього втручання для надання послуг дітям з порушеннями розвитку та сім’ям, які їх виховують; надання соціальної допомоги і підтримки ветеранам війни; супровід людей з інвалідністю з метою забезпечення їх життєдіяльності; надання соціально-психологічної підтримки та консультаційний супровід сімей; організація надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у т.ч. екстреного реагування; надання допомоги бездомним та безпритульним громадянам; оціально-психологічна допомога та підтримка соціально вразливих верств населення територіальної громади, які опинились в складній життєвій ситуації (в тому числі залежних від психоактивних речовин); надання правової допомоги соціально вразливим верствам населення; здійснення заходів щодо підвищення якості надання соціальних послуг; соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста. Детальніше ознайомитись з умовами конкурсу та як залишити заявку можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як в Україні запустили портал CleanAir про забруднення повітря — як покращити навколишнє середовище.
Реклама 👇 Замовити

«Єдина соціальна мережа»

Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради оголосило конкурс соціальних проєктів, про це передає «Гурт».

Конкурс проводиться в рамках програми безпечної життєдіяльності у сфері соціального захисту населення Харкова протягом 2021-2025 років. Очікується, що ініціативи реалізують вже протягом наступного року коштом міста. Кожен проєкт може отримати фінансування до 100 тисяч гривень.

Хто може брати участь

Конкурсні пропозиції можуть подавати інститути громадянського суспільства (ІГС) соціального спрямування, які є юридичними особами і зареєстровані не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу. Вони можуть подавати на конкурс кілька пропозицій. Останній срок подачі заявок — 2 листопада.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Проєкти можуть надавати соціальні послуги, проводити семінари, конференції та інші заходи.

Ініціативи, які подаються на конкурс, мають бути спрямовані на:

Читайте також: 🚇 У харківському метрополітені запустили безконтактну оплату проїзду
 • впровадження інноваційних соціальних технологій щодо реабілітації та адаптації в суспільство людей з інвалідністю;
 • розвиток міської мережі раннього втручання для надання послуг дітям з порушеннями розвитку та сім’ям, які їх виховують;
 • надання соціальної допомоги і підтримки ветеранам війни;
 • супровід людей з інвалідністю з метою забезпечення їх життєдіяльності;
 • надання соціально-психологічної підтримки та консультаційний супровід сімей;
 • організація надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у т.ч. екстреного реагування;
 • надання допомоги бездомним та безпритульним громадянам;
 • оціально-психологічна допомога та підтримка соціально вразливих верств населення територіальної громади, які опинились в складній життєвій ситуації (в тому числі залежних від психоактивних речовин);
 • надання правової допомоги соціально вразливим верствам населення;
 • здійснення заходів щодо підвищення якості надання соціальних послуг;
 • соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста.

Детальніше ознайомитись з умовами конкурсу та як залишити заявку можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали💸 «Єдина соціальна мережа»: у Харкові стартував конкурс соціальних проєктів — можна отримати до 100 тис гривень 2📊 В Україні запустили портал CleanAir про забруднення повітря — як покращити навколишнє середовище, як в Україні запустили портал CleanAir про забруднення повітря — як покращити навколишнє середовище.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: