fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів

🖼️ Mykolaїvśkyj hudožnij muzej ocyfruvav ponad 500 eksponativ
Серед експонатів можна побачити унікальні картини, які зазвичай не виставляють на експозиціях.
Sered eksponativ možna pobačyty unikaľni kartyny, jaki zazvyčaj ne vystavljajuť na ekspozycijah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Музей та цифрові експонати. Миколаївський обласний художній музей імені Василя Верещагіна оцифрував 518 експонатів та виклав їх у вільному доступі, про це передає пресслужба Миколаївської міської ради. Колекція оригінальної графіки музею нараховує приблизно понад тисячу творів. Вона складається з творів кінця ХVIII століття, робіт XIX та першої половини ХХ століття, робіт другої половини ХХ — початку ХХI століття. Переглянути 518 експонатів можна на сайті проєкту у розділі Галерея. Також можна дізнатись про походження картин та те, як вони потрапили до колекції музею. До того ж можна прочитати статті про самих художників. Каталог складається з двох розділів: Твори створені до 1917 року Роботи художників-графіків з 1918-го по 1950-й роки Проєкт сприяє збереженню та популяризації культурної спадщини України та дозволяє інтегрувати надбання вітчизняної культури у світовий культурний простір, а також відкриває Миколаїв як ще одну точку на культурній мапі країни.. Сайт проєкту. . . Брюллов К.П. Жанрова сцена. . Айвазовський І.К. У гавані. . Самокиш-Судковська О.П. Капітан Штімолич. 1886.. Читатйте також: 🏰 Дуже цифрові резиденції. Як в Україні створюють мистецькі проєкти за допомогою цифрових технологій. Серед оцифрованих картин можна буде побачити унікальні матеріали, які через свій розмір та чутливість до світла зазвичай не показують на постійній експозиції. Також у рамках проєкту створили п’ять 3D-моделей графічних робіт в AR  та надрукували серію поштових листівок для зчитування зображень. . Полєнов В.Д. Руїни на березі моря. . Самокиш-Судковська О.П. В інтер’єрі. . Бучкін П.Д. Пейзаж з вулицею. Раніше ми вже писали, як японська мультиплікаційна студія Ghibli опублікувала 400 зображень зі своїх фільмів.
Реклама 👇 Замовити

Музей та цифрові експонати

Миколаївський обласний художній музей імені Василя Верещагіна оцифрував 518 експонатів та виклав їх у вільному доступі, про це передає пресслужба Миколаївської міської ради. Колекція оригінальної графіки музею нараховує приблизно понад тисячу творів. Вона складається з творів кінця ХVIII століття, робіт XIX та першої половини ХХ століття, робіт другої половини ХХ — початку ХХI століття.

Переглянути 518 експонатів можна на сайті проєкту у розділі «Галерея». Також можна дізнатись про походження картин та те, як вони потрапили до колекції музею. До того ж можна прочитати статті про самих художників.

Каталог складається з двох розділів:

  • Твори створені до 1917 року
  • Роботи художників-графіків з 1918-го по 1950-й роки

Проєкт сприяє збереженню та популяризації культурної спадщини України та дозволяє інтегрувати надбання вітчизняної культури у світовий культурний простір, а також відкриває Миколаїв як ще одну точку на культурній мапі країни.

Сайт проєкту
🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів 1
Брюллов К.П. «Жанрова сцена»
🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів 2
Айвазовський І.К. «У гавані»
🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів 3
Самокиш-Судковська О.П. «Капітан Штімолич. 1886.»
Читайте також: 🏰 Дуже цифрові резиденції. Як в Україні створюють мистецькі проєкти за допомогою цифрових технологій

Серед оцифрованих картин можна буде побачити унікальні матеріали, які через свій розмір та чутливість до світла зазвичай не показують на постійній експозиції.

Також у рамках проєкту створили п’ять 3D-моделей графічних робіт в AR  та надрукували серію поштових листівок для зчитування зображень.

🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів 4
Полєнов В.Д. «Руїни на березі моря»
🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів 5
Самокиш-Судковська О.П. «В інтер’єрі»
🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів 6
Бучкін П.Д. «Пейзаж з вулицею»

Раніше ми вже писали🖼️ Миколаївський художній музей оцифрував понад 500 експонатів 7🥰 Японська мультиплікаційна студія Ghibli опублікувала 400 зображень зі своїх фільмів, як японська мультиплікаційна студія Ghibli опублікувала 400 зображень зі своїх фільмів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: