fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍲 Борщ потрапить до переліку нематеріальної культурної спадщини України — далі ЮНЕСКО

🍲 Boršč potrapyť do pereliku nemateriaľnoї kuľturnoї spadščyny Ukraїny — dali JuNESKO
Також пропонують внести до переліку ще п'ять об'єктів.
Takož proponujuť vnesty do pereliku šče p'jať ob'jektiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Борщ та культурна спадщина. Як повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики, борщ внесли до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Це перший в Україні випадок, коли елемент, який потрапив до переліку є загальноукраїнським, а не регіональним. Одним з ініціаторів був кулінар Євген Клопотенко. Він повідомив, що надати культурний статус борщу вирішили під час зйомок документального фільму про борщ — Борщ. Секретний інгредієнт. Я зібрав однодумців: фольклористів, істориків, аналітиків, людей, які мають відношення до культурної спадщини. Ми об’єдналися в громадську організацією і пройшли нелегкий процедурний шлях. І сьогодні борщ вже в цьому списку.. Євген Клопотенко. Кулінар. Під час зйомок знайшли неймовірну кількість рецептів борщу з різних куточків України. Один з найнезвичніших рецептів знайшли у Щацьку на Волині. Там готують борщ з крові щойно заколеного кабана. Премєра фільму Борщ. Секретний інгредієнт запланована на 14 жовтня. https://www.youtube.com/watch?v=-8gV3GP9Kj0&feature=emb_logo Читатйте також: 💨 Херсонщина отримала новий брендинг — Впусти вітер в голову. Що ще може потрапити до переліку. Окрім того, до переліку пропонують внести ще пять обєктів: Технологію створення клембівської сорочки з квіткою Великоднє гуляння Водити Володара в селі Розкошівка Теплицького району Вінницької області Борщівську народну вишивку Карпатське ліжникарство https://www.facebook.com/watch/?v=544846279759034 Раніше ми вже писали, як планували запатентувати першу українську ягоду — Мелітопольська черешня.
Реклама 👇 Замовити

Борщ та культурна спадщина

Як повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики, борщ внесли до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини.

Це перший в Україні випадок, коли елемент, який потрапив до переліку є загальноукраїнським, а не регіональним. Одним з ініціаторів був кулінар Євген Клопотенко. Він повідомив, що надати культурний статус борщу вирішили під час зйомок документального фільму про борщ — «Борщ. Секретний інгредієнт».

Я зібрав однодумців: фольклористів, істориків, аналітиків, людей, які мають відношення до культурної спадщини. Ми об’єдналися в громадську організацією і пройшли нелегкий процедурний шлях. І сьогодні борщ вже в цьому списку.

Євген Клопотенко, Кулінар

Під час зйомок знайшли неймовірну кількість рецептів борщу з різних куточків України. Один з найнезвичніших рецептів знайшли у Щацьку на Волині. Там готують борщ з крові щойно заколеного кабана. Прем’єра фільму «Борщ. Секретний інгредієнт» запланована на 14 жовтня.

Читайте також: 💨 Херсонщина отримала новий брендинг — «Впусти вітер в голову»

Що ще може потрапити до переліку

Окрім того, до переліку пропонують внести ще п’ять об’єктів:

  • Технологію створення клембівської сорочки «з квіткою»
  • Великоднє гуляння «Водити Володара» в селі Розкошівка Теплицького району Вінницької області
  • Борщівську народну вишивку
  • Карпатське ліжникарство
🍲 Борщ потрапить до переліку нематеріальної культурної спадщини України — далі ЮНЕСКО 1

Клембівська сорочка «з квіткою», фото Анастасії Фоміної

🍲 Борщ потрапить до переліку нематеріальної культурної спадщини України — далі ЮНЕСКО 2

Борщівська народна вишивка

🍲 Борщ потрапить до переліку нематеріальної культурної спадщини України — далі ЮНЕСКО 3

Карпатське ліжникарство, фото ukrainer

Раніше ми вже писали, як планували🍲 Борщ потрапить до переліку нематеріальної культурної спадщини України — далі ЮНЕСКО 4🍒 У липні планують запатентувати першу українську ягоду — «Мелітопольська черешня» запатентувати першу українську ягоду — «Мелітопольська черешня».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: