fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Україна спростила вимоги для імміграції іноземних ІТ-фахівців

👨🏼‍💻 Ukraїna sprostyla vymogy dlja immigraciї inozemnyh IT-fahivciv
Зміни вже актуальні для іноземних спеціалістів.
Zminy vže aktuaľni dlja inozemnyh specialistiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вимоги для імміграції ІТ-фахівців. Як передає BRDO, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України змінило вимоги для імміграції іноземних ІТ-фахівців, які бажають працювати в Україні. Відповідно до змін збільшили перелік професій, представники яких мають право на отримання дозволу на імміграцію. Кількість збільшили з 10 до 23. Також скасували умову обовязкової наявності профільної вищої освіти. Відтепер необхідно мати підтвердження досвіду роботи, який можна підтвердити за допомогою: Розміру доходу за професією за минулий календарний рік Вищої спеціалізованої освіти Всесвітньо визнаних сертифікатів у галузі Читатйте також: 👨🏼‍💻 Мінцифра допоможе з релокейтом білорусам — створили спеціальний сайт. Окрім того, зменшили термін мінімального досвіду з семи до трьох років. До того ж встановили перелік документів, які можуть підтверджувати досвід роботи. Також запровадили вимоги для професій до їхніх категорій, а не до кожної окремо. Так само із квотами — вони формуватимуться не для професії, а для категорій. Наразі в планах скоротити строки на перевірку документів та діджиталізація процесу надання дозволів на імміграцію. Очікується, що строк розгляду документів не перевищуватиме 10 календарних тижнів. Раніше ми вже писали, як користуватися електронним підписом (КЕП) та полегшити своє бізнес-життя.
Реклама 👇 Замовити

Вимоги для імміграції ІТ-фахівців

Як передає BRDO, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України змінило вимоги для імміграції іноземних ІТ-фахівців, які бажають працювати в Україні.

Відповідно до змін збільшили перелік професій, представники яких мають право на отримання дозволу на імміграцію. Кількість збільшили з 10 до 23.

Також скасували умову обов’язкової наявності профільної вищої освіти. Відтепер необхідно мати підтвердження досвіду роботи, який можна підтвердити за допомогою:

  • Розміру доходу за професією за минулий календарний рік
  • Вищої спеціалізованої освіти
  • Всесвітньо визнаних сертифікатів у галузі
Читайте також: 👨🏼‍💻 Мінцифра допоможе з релокейтом білорусам — створили спеціальний сайт

Окрім того, зменшили термін мінімального досвіду з семи до трьох років. До того ж встановили перелік документів, які можуть підтверджувати досвід роботи.

Також запровадили вимоги для професій до їхніх категорій, а не до кожної окремо. Так само із квотами — вони формуватимуться не для професії, а для категорій.

Наразі в планах скоротити строки на перевірку документів та діджиталізація процесу надання дозволів на імміграцію. Очікується, що строк розгляду документів не перевищуватиме 10 календарних тижнів.

👨🏼‍💻 Україна спростила вимоги для імміграції іноземних ІТ-фахівців 1

Раніше ми вже писали👨🏼‍💻 Україна спростила вимоги для імміграції іноземних ІТ-фахівців 2🔏 Як користуватися електронним підписом (КЕП) та полегшити своє бізнес-життя, як користуватися електронним підписом (КЕП) та полегшити своє бізнес-життя.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: