fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 В Україні дозволили дистанційно відкривати банківський рахунок з «Дія»

📱 V Ukraїni dozvolyly dystancijno vidkryvaty bankivśkyj rahunok z «Dija»
Відтепер не потрібно фізично пред’являти ID-картку або біометричний закордонний паспорт, якщо відповідний документ є у застосунку.
Vidteper ne potribno fizyčno pred’javljaty ID-kartku abo biometryčnyj zakordonnyj pasport, jakščo vidpovidnyj dokument je u zastosunku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Банківський рахунок з цифровим паспортом. Як передає Мінцифра, Національний банк дозволив дистанційно відкривати банківські рахунки за допомогою застосунку Дія. Скористатись цією функцією можуть всі українці, у яких є біометричні документи (ID-картка чи закордонний паспорт) у програмі. Новий метод ідентифікації та верифікації клієнта банк зможе використовувати після підключення до систем Міністерства цифрової трансформації. Сам процес проходитиме так: Читатйте також: 📱 В Україні зявився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг. банк запропонує потенційному клієнту ідентифікуватися в Дія через BankID; після вдалої ідентифікації у клієнта відобразяться цифрові документи, відповідно до даних, що містяться в державних реєстрах; через захищені канали банк отримає дані клієнта та додатково здійснить його фотофіксацію методом розпізнавання реальності особи; після цього клієнт зможе користуватися послугами банку. Наразі запустили тестовий період, оскільки банкам потрібен час для підключення до системи Мінцифри. Однак в міністерстві обіцяють, що можливість дистанційно відкрити банківський рахунок буде доступною для всіх українців вже найближчим часом. Також ми вже раніше писали, як у застосунку Дія почався бета-тест цифрового свідоцтва про народження, оплати штрафів ПДР та своїх боргів.
Реклама 👇 Замовити

Банківський рахунок з цифровим паспортом

Як передає Мінцифра, Національний банк дозволив дистанційно відкривати банківські рахунки за допомогою застосунку «Дія».

Скористатись цією функцією можуть всі українці, у яких є біометричні документи (ID-картка чи закордонний паспорт) у програмі.

Новий метод ідентифікації та верифікації клієнта банк зможе використовувати після підключення до систем Міністерства цифрової трансформації. Сам процес проходитиме так:

Читайте також: 📱 В Україні з’явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг
  • банк запропонує потенційному клієнту ідентифікуватися в «Дія» через BankID;
  • після вдалої ідентифікації у клієнта відобразяться цифрові документи, відповідно до даних, що містяться в державних реєстрах;
  • через захищені канали банк отримає дані клієнта та додатково здійснить його фотофіксацію методом розпізнавання реальності особи;
  • після цього клієнт зможе користуватися послугами банку.

Наразі запустили тестовий період, оскільки банкам потрібен час для підключення до системи Мінцифри. Однак в міністерстві обіцяють, що можливість дистанційно відкрити банківський рахунок буде доступною для всіх українців вже найближчим часом.

📱 В Україні дозволили дистанційно відкривати банківський рахунок з «Дія» 1

Також ми вже раніше писали📱 В Україні дозволили дистанційно відкривати банківський рахунок з «Дія» 2📱 У застосунку «Дія» почався бета-тест цифрового свідоцтва про народження, оплати штрафів ПДР та своїх боргів, як у застосунку «Дія» почався бета-тест цифрового свідоцтва про народження, оплати штрафів ПДР та своїх боргів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: