fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 «Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

👨🏼‍💻 «Kreatyvna Jevropa» v Ukraїni provede seriju onlajn-netvorkingiv Matchmaking with Creative Europe
В рамках 2-годинних нетворкінгів кожен учасник зможе зустрітися з потенційними партнерами для своїх проєктів, представити свою ідею іноземним колегам, обмінятися досвідом та викликами в цей невизначений час.
V ramkah 2-godynnyh netvorkingiv kožen učasnyk zmože zustritysja z potencijnymy partneramy dlja svoїh projektiv, predstavyty svoju ideju inozemnym kolegam, obminjatysja dosvidom ta vyklykamy v cej nevyznačenyj čas.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Matchmaking with Creative Europe. Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС Креативна Європа з усього континенту проведуть три онлайн-нетворкінги для всіх, хто прагне знайти міжнародних партнерів для своїх майбутніх проєктів у той час, коли подорожі та особисті зустрічі неможливі. Національні бюро програми ЄС Креативна Європа з України, Греції, Польщі, Німеччини, Тунісу, Чехії, Швеції, Словенії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Хорватії організовують три нетворкінг-сесії Matchmaking with Creative Europe для представників культурних та креативних індустрій з усіх країн. Програма Matchmaking with Creative Europe. Щоб представити територіальне різноманіття заходу, для участі у нетворкінгу буде відібрано обмежену кількість учасників з кожної країни на основі їх мотивації роботи на міжнародному рівні. Учасники представлять свої ідеї проєктів, куди вони планують залучити міжнародних партнерів та/або мають серйозний намір співпрацювати з колегами з усього регіону в рамках відповідних тем (діджиталізація у культурі, гендерна рівність у мистецтві або сталий розвиток у культурі). Читатйте також: 🇪🇺 8 найяскравіших проєктів, профінансованих програмою ЄС Креативна Європа: як стати одним з них. Кожен захід буде присвячений певній темі: 13 жовтня 11:00-13:00 Діджиталізація у культурі 5 листопада 11:00-13:00 Гендерна рівність у мистецтві 26 листопада 11:00-13:00 Сталий розвиток у мистецтві Для того, щоб взяти участь у нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 4 жовтня 2020 року за посиланням. Умови заходу. Кожен представник від організації може брати участь лише в одній сесії. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 9 жовтня 2020 року. Даний захід проводиться англійською мовою, переклад не забезпечується. Захід є безкоштовним та відкритим для всіх представників культурних та креативних індустрій та сектору культурної спадщини, які зацікавлені у розвитку або зміцненні європейських зв’язків, партнерських відносин та проєктів. Також ми вже раніше писали, як розвивати культурні проєкти під час кризи — 5 практичних порад.
Реклама 👇 Замовити

Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту проведуть три онлайн-нетворкінги для всіх, хто прагне знайти міжнародних партнерів для своїх майбутніх проєктів у той час, коли подорожі та особисті зустрічі неможливі.

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Греції, Польщі, Німеччини, Тунісу, Чехії, Швеції, Словенії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Хорватії організовують три нетворкінг-сесії Matchmaking with Creative Europe для представників культурних та креативних індустрій з усіх країн.

👨🏼‍💻 «Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe 1

Програма Matchmaking with Creative Europe

Щоб представити територіальне різноманіття заходу, для участі у нетворкінгу буде відібрано обмежену кількість учасників з кожної країни на основі їх мотивації роботи на міжнародному рівні.

Учасники представлять свої ідеї проєктів, куди вони планують залучити міжнародних партнерів та/або мають серйозний намір співпрацювати з колегами з усього регіону в рамках відповідних тем (діджиталізація у культурі, гендерна рівність у мистецтві або сталий розвиток у культурі).

Читайте також: 🇪🇺 8 найяскравіших проєктів, профінансованих програмою ЄС «Креативна Європа»: як стати одним з них

Кожен захід буде присвячений певній темі:

  • 13 жовтня 11:00-13:00 «Діджиталізація у культурі»
  • 5 листопада 11:00-13:00 «Гендерна рівність у мистецтві»
  • 26 листопада 11:00-13:00 «Сталий розвиток у мистецтві»

Для того, щоб взяти участь у нетворкінгу, необхідно зареєструватися до 4 жовтня 2020 року за посиланням.

Умови заходу

Кожен представник від організації може брати участь лише в одній сесії. Усі відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 9 жовтня 2020 року.

Даний захід проводиться англійською мовою, переклад не забезпечується. Захід є безкоштовним та відкритим для всіх представників культурних та креативних індустрій та сектору культурної спадщини, які зацікавлені у розвитку або зміцненні європейських зв’язків, партнерських відносин та проєктів.

Також ми вже раніше писали, як розвивати культурні проєкти під час кризи — 5 практичних порад.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: