fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💁🏼‍♀️ У бета-версії Telegram дозволили залишати коментарі до постів

💁🏼‍♀️ U beta-versiї Telegram dozvolyly zalyšaty komentari do postiv
Наразі залишити коментар можна лише за допомогою офіційного Telegram-боту DiscussBot, якщо він є в каналі. А з оновленням коментувати дописи можна буде безпосередньо в каналі.
Narazi zalyšyty komentar možna lyše za dopomogoju oficijnogo Telegram-botu DiscussBot, jakščo vin je v kanali. A z onovlennjam komentuvaty dopysy možna bude bezposeredńo v kanali.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коментарі в Telegram. У бета-версії Telegram 7.1.0 для Android зявилися вбудовані коментарі до постів. Коментарі доступні в каналах з привязаним чатом (кнопка Обговорення). Щоб активувати коментарі, потрібно привязати чат до каналу. Коментарі може писати будь-який користувач, навіть якщо він перебуває в чаті, але вони також будуть дублюватись в чат каналу. Тобто можна писати коментарі в чаті, не вступаючи в нього. Однак, якщо ви не перебуваєте в чаті, то не зможете редагувати свої дописи. Також вас можуть забанити в самому чаті й ви не зможете залишати коментарі. Коментарі до постів дублюються в чат каналу як реплай до посту. Але при переході в коментарі відображаються тільки вони, а не чат повністю. Якщо в чаті заборонене відправлення повідомлень або включений повільний режим, то обмеження діють й для коментарів. Читатйте також: 👨🏼‍💻 HugWork: в Україні запустили бота для пошуку роботи в ІТ-сфері. Що ще додали. До бета-версії Telegram 7.1.0 розробники додали нове меню вибору дати під час пошуку в чаті або каналі. Також зявились фільтри для пошуку в мультимедіа, тепер можна обрати дату, коли додали файл. Також загалом оновили дизайн в чатах та додали нові анімації емодзі. Очікується, що найближчим часом вийде бета-версія для iOS та Telegram Desktop. Раніше ми вже писали, як у застосунку Дія почався бета-тест цифрового свідоцтва про народження, оплати штрафів ПДР та своїх боргів.
Реклама 👇 Замовити

Коментарі в Telegram

У бета-версії Telegram 7.1.0 для Android з’явилися вбудовані коментарі до постів. Коментарі доступні в каналах з прив’язаним чатом (кнопка «Обговорення»). Щоб активувати коментарі, потрібно прив’язати чат до каналу.

Коментарі може писати будь-який користувач, навіть якщо він перебуває в чаті, але вони також будуть дублюватись в чат каналу. Тобто можна писати коментарі в чаті, не вступаючи в нього. Однак, якщо ви не перебуваєте в чаті, то не зможете редагувати свої дописи. Також вас можуть забанити в самому чаті й ви не зможете залишати коментарі.

💁🏼‍♀️ У бета-версії Telegram дозволили залишати коментарі до постів 1

Коментарі до постів дублюються в чат каналу як реплай до посту. Але при переході в коментарі відображаються тільки вони, а не чат повністю. Якщо в чаті заборонене відправлення повідомлень або включений повільний режим, то обмеження діють й для коментарів.

Читайте також: 👨🏼‍💻 HugWork: в Україні запустили бота для пошуку роботи в ІТ-сфері

Що ще додали

До бета-версії Telegram 7.1.0 розробники додали нове меню вибору дати під час пошуку в чаті або каналі. Також з’явились фільтри для пошуку в мультимедіа, тепер можна обрати дату, коли додали файл.

Також загалом оновили дизайн в чатах та додали нові анімації емодзі.

💁🏼‍♀️ У бета-версії Telegram дозволили залишати коментарі до постів 2

Очікується, що найближчим часом вийде бета-версія для iOS та Telegram Desktop.

Раніше ми вже писали, як у застосунку «Дія» почався бета-тест цифрового свідоцтва про народження, оплати штрафів ПДР та своїх боргів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: