fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌱 «Кінець епохи потре*лядства»: в Україні з’явилась жива книга, із якої можна виростити рослину

🌱 «Kineć epohy potre*ljadstva»: v Ukraїni z’javylaś žyva knyga, iz jakoї možna vyrostyty roslynu
У книзі у зібрано понад 200 світових кейсів відповідального споживання та прогнози для 10 sustainable галузей. Проєкт вже підтримали Руслана Лижичко, Тетяна Гріньова, Світлана Павелецька, Тетяна Гончарова, Юлія Бевзенко
U knyzi u zibrano ponad 200 svitovyh kejsiv vidpovidaľnogo spožyvannja ta prognozy dlja 10 sustainable galuzej. Projekt vže pidtrymaly Ruslana Lyžyčko, Tetjana Grińova, Svitlana Pavelećka, Tetjana Gončarova, Julija Bevzenko
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кінець епохи потре*лядства. Кінець епохи потре*лядства — це книга про відповідальне споживання. Одна сторінка книги та листівка-вкладиш створені із біорозкладного паперу з насінням. Таким чином, із видання читачі можуть виростити рослину, а живу листівку надіслати другу. Формат був обраний не випадково — він є втіленням тренду свідомого споживання, котрий набирає обертів у світі та веде суспільство до сталого розвитку. Автори Кінця епохи потре*лядства Яна Лаврик, Андрій Довжанин, Віктор Андрусів дослідили 242 джерела та взяли більше 25 інтерв’ю у мешканців різних куточків планети. https://www.youtube.com/watch?v=6NL0aKoxyG4 Читатйте також: 🤳🏻 Дослідження: які книги найчастіше фотографують для Instagram. У книзі можна знайти: понад 200 кейсів відповідального споживання з усього світу; прогнози для 10 sustainable галузей: sharing economy, zero waste, зелений бізнес, фріганізм тощо; порівняння та аналіз трендів відповідального споживання у Європі, Азії, Північній та Південній Америці, Африці, Австралії та Океанії; візію України 2030-х років. Звичка до споживацтва вмирає разом із поколіннями, які культивують шопінг, понти і статус. Насправді відповідальне споживання — зовсім не нова ідея, ми вже живемо у світі, де сортують сміття, активно впроваджується зелена енергетика, люди усвідомлено відмовляються від пластику, беруть речі напрокат, включаючи одяг, споживають менше м’яса, нехтують покупкою нерухомості на користь оренди та й взагалі надають перевагу враженням і досвіду замість накопичення матеріальних благ.. Яна Лаврик. Співавторка книги. Придбати можна як паперовий, так і електронний варіант книги за посиланням. Кошти з продажів підуть на популяризацію теми відповідального споживання в Україні. Проєкт також має сторінки у Facebook та Instagram, котрі поповнюються фактами про тренди відповідального споживання. https://www.youtube.com/watch?v=kWh9Q5-PMY4 Також ми вже раніше писали, як в Одесі планують створити літературний гайд містом — відвідайте міста з популярних книг.
Реклама 👇 Замовити

«Кінець епохи потре*лядства»

«Кінець епохи потре*лядства» — це книга про відповідальне споживання. Одна сторінка книги та листівка-вкладиш створені із біорозкладного паперу з насінням. Таким чином, із видання читачі можуть виростити рослину, а живу листівку надіслати другу.

Формат був обраний не випадково — він є втіленням тренду свідомого споживання, котрий набирає обертів у світі та веде суспільство до сталого розвитку.

Автори «Кінця епохи потре*лядства» Яна Лаврик, Андрій Довжанин, Віктор Андрусів дослідили 242 джерела та взяли більше 25 інтерв’ю у мешканців різних куточків планети.

Читайте також: 🤳🏻 Дослідження: які книги найчастіше фотографують для Instagram

У книзі можна знайти:

  • понад 200 кейсів відповідального споживання з усього світу;
  • прогнози для 10 sustainable галузей: sharing economy, zero waste, «зелений» бізнес, фріганізм тощо;
  • порівняння та аналіз трендів відповідального споживання у Європі, Азії, Північній та Південній Америці, Африці, Австралії та Океанії;
  • візію України 2030-х років.

Звичка до споживацтва вмирає разом із поколіннями, які культивують шопінг, «понти» і статус. Насправді відповідальне споживання — зовсім не нова ідея, ми вже живемо у світі, де сортують сміття, активно впроваджується зелена енергетика, люди усвідомлено відмовляються від пластику, беруть речі напрокат, включаючи одяг, споживають менше м’яса, нехтують покупкою нерухомості на користь оренди та й взагалі надають перевагу враженням і досвіду замість накопичення матеріальних благ.

Яна Лаврик, Співавторка книги

Придбати можна як паперовий, так і електронний варіант книги за посиланням.
Кошти з продажів підуть на популяризацію теми відповідального споживання в Україні.

Проєкт також має сторінки у Facebook та Instagram, котрі поповнюються фактами про тренди відповідального споживання.

Також ми вже раніше писали, як в Одесі планують створити літературний гайд містом — відвідайте міста з популярних книг.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: