fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 44% українців вважають соцмережі найважливішим джерелом інформації — рейтинг популярності соцмереж

🤓 44% ukraїnciv vvažajuť socmereži najvažlyvišym džerelom informaciї — rejtyng populjarnosti socmerež
З 2019 року ця кількість зросла майже вдвічі — з 23% до 44%.
Z 2019 roku cja kiľkisť zrosla majže vdviči — z 23% do 44%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Соцмережі та ЗМІ. Згідно з даними опитування, проведеного Фондом Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова, найпопулярніше джерело інформації в Україні це телебачення, про це повідомили 75% респондентів. Пятірка найпопулярніших телеканалів України виглядає таким чином: 1+1 (47.2% респондентів віднесли його до 5 телеканалів, які вони найчастіше дивляться) Україна (38.3%) ICTV (36.6%) СТБ (32.2%) Інтер (30.6%) Друге місце за популярністю посіли соцмережі — 44,1%. Особливо вони популярні серед молоді — 69,3% людей віком 18-29 років використовують їх як основне джерело інформації. Найпопулярнішою соцмережею в Україні залишається Facebook — 58,2%. На другому місці можна побачити Instagram (24,8%), а на третьому канали в месенджері Telegram (9%). Майже третина опитуваних (34%) повідомили, що взагалі не користуються соцмережами. Читатйте також: 🤨 Екологія: 1% багатих людей у світі більше забруднюють природу, аніж 50% бідних людей. На третьому місці за популярністю інформаційних джерел знаходяться інтернет-ЗМІ — 26%. Найбільший потенційний попит серед українців матимуть ЗМІ, які приділятимуть більше уваги таким темам: викриття корупції (40% опитаних хотіли б отримувати більше такої інформації); позитивні зміни в державі (39%); аналіз і пояснення економічної ситуації в країні (34%); висвітлення реформ (30%); розкриття гострих соціальних проблем (28%). 67,6% респондентів зазначили, що в інтернеті вони шукають новини про події в Україні й світі. 51,7% українців в інтернеті цікавлять художні фільми та мультфільми, а 38,8% гумористичні шоу та інтернет-меми. З віком у респондентів зростає інтерес до новин, серіалів та політичних ток-шоу і зменшується потяг до гумористичних шоу і спортивних програм.. . . Як проводилось дослідження. Дослідження проводилося на замовлення ГО Детектор Медіа з 14 по 19 серпня 2020 року в усіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2022 респондентів віком від 18 років методом інтерв’ю обличчям до обличчя. Ознайомитись з результатами дослідження можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як депутати планують надати доступ правоохоронцям до смартфонів та комп’ютерів українців — кінець кібербезпеки?
Реклама 👇 Замовити

Соцмережі та ЗМІ

Згідно з даними опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» спільно із соціологічною службою Центру Разумкова, найпопулярніше джерело інформації в Україні це телебачення, про це повідомили 75% респондентів.

П’ятірка найпопулярніших телеканалів України виглядає таким чином:

  1. 1+1 (47.2% респондентів віднесли його до 5 телеканалів, які вони найчастіше дивляться)
  2. «Україна» (38.3%)
  3. ICTV (36.6%)
  4. СТБ (32.2%)
  5. Інтер (30.6%)

Друге місце за популярністю посіли соцмережі — 44,1%. Особливо вони популярні серед молоді — 69,3% людей віком 18-29 років використовують їх як основне джерело інформації.

Найпопулярнішою соцмережею в Україні залишається Facebook — 58,2%. На другому місці можна побачити Instagram (24,8%), а на третьому канали в месенджері Telegram (9%). Майже третина опитуваних (34%) повідомили, що взагалі не користуються соцмережами.

Читайте також: 🤨 Екологія: 1% багатих людей у світі більше забруднюють природу, аніж 50% бідних людей

На третьому місці за популярністю інформаційних джерел знаходяться інтернет-ЗМІ — 26%.

Найбільший потенційний попит серед українців матимуть ЗМІ, які приділятимуть більше уваги таким темам:

  • викриття корупції (40% опитаних хотіли б отримувати більше такої інформації);
  • позитивні зміни в державі (39%);
  • аналіз і пояснення економічної ситуації в країні (34%);
  • висвітлення реформ (30%);
  • розкриття гострих соціальних проблем (28%).

67,6% респондентів зазначили, що в інтернеті вони шукають новини про події в Україні й світі. 51,7% українців в інтернеті цікавлять художні фільми та мультфільми, а 38,8% гумористичні шоу та інтернет-меми.

З віком у респондентів зростає інтерес до новин, серіалів та політичних ток-шоу і зменшується потяг до гумористичних шоу і спортивних програм.

Як проводилось дослідження

Дослідження проводилося на замовлення ГО «Детектор Медіа» з 14 по 19 серпня 2020 року в усіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2022 респондентів віком від 18 років методом інтерв’ю «обличчям до обличчя».

Ознайомитись з результатами дослідження можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали, як депутати планують надати доступ правоохоронцям до смартфонів та комп’ютерів українців — кінець кібербезпеки?

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: