fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Майкл Щур — про Телебачення Торонто, творчу кризу, армію та стосунки з богом

🔈 Podkast «Inše interv’ju»: Majkl Ščur — pro Telebačennja Toronto, tvorču kryzu, armiju ta stosunky z bogom
Майкл Щур або Роман Вінтонів — відомий журналіст, телеведучий, ютубер і бозна хто ще сьогоднішній гість Володимира Анфімова.
Majkl Ščur abo Roman Vintoniv — vidomyj žurnalist, televedučyj, jutuber i bozna hto šče śogodnišnij gisť Volodymyra Anfimova.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Незмінний ведучий програми #@)₴?$0 Майкл Щур (Роман Вінтонів) розповідає про виникнення проєкту Телебачення Торонто, ділиться спогадами про службу в армії та зізнається в непростих стосунках з богом. Слухати. Або за посиланням у вашому улюбленому сервісі подкастів. Станьте спонсором подкасту Інше інтервю. . Слухайте також попередній випуск подкасту з Іреною Карпою — про голод, боротьбу з хейтом, плани підкорити світ та гімн України. Про подкаст Інше інтервю. Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту Інше інтерв’ю – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.
Реклама 👇 Замовити

Незмінний ведучий програми #@)₴?$0 Майкл Щур (Роман Вінтонів) розповідає про виникнення проєкту «Телебачення Торонто», ділиться спогадами про службу в армії та зізнається в непростих стосунках з богом.

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Майкл Щур — про Телебачення Торонто, творчу кризу, армію та стосунки з богом 1

Про що ще розповів Майкл Щур?

  • чому на початку кар’єри вирішив грати роль канадського журналіста?
  • як почував себе під час провокативних інтерв’ю з політиками?
  • які відкриття зробив, працюючи на комерційному телебаченні?
  • чи допускає існування програми без себе?
  • чи хоче повернутися в армію?

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Майкл Щур — про Телебачення Торонто, творчу кризу, армію та стосунки з богом 2

Слухати

Або за посиланням у вашому улюбленому сервісі подкастів.

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту з Іреною Карпою🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Майкл Щур — про Телебачення Торонто, творчу кризу, армію та стосунки з богом 3🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Ірена Карпа — про роботу в посольстві, артистів у політиці, полігамію та щасливий шлюб — про голод, боротьбу з хейтом, плани підкорити світ та гімн України.

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: