fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⛽️ В Україні можуть зменшити на 35% акцизи на бензин — дешевше паливо

⛽️ V Ukraїni možuť zmenšyty na 35% akcyzy na benzyn — deševše palyvo
Це може збільшити доходи бюджету.
Ce može zbiľšyty dohody bjudžetu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Акцизи на бензин та дешевше паливо. У Верховній Раді зарєстрували законопроєкт №4098-1 Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збалансованості ставок акцизного податку на пальне, згідно з яким пропонують зменшити акцизи на бензин з €213,5 до €139,5 за 1000 літрів. Це зменшить їх вартість на 35 відсотків. Наразі законопроєкт знаходиться на стадії розгляду. Якщо депутати ухвалять його, то ціна акцизів на дизельне паливо та автогаз залишиться без змін — €139 і €52 за 1000 літрів відповідно. Очікується, що прийняття цього акту дозволить збільшити загальний попит на споживання бензину до 3 мільйонів тон, що становить близько 70% українського виробництва. А це, в свою чергу, посприяє збільшенню доходів до бюджету. Прийняття та реалізація зазначеного Закону дозволить забезпечити енергетичну незалежність країни, підтримку національного виробника, збільшить долю національного виробника на ринку нафтопродуктів та убезпечить ринок від маніпуляцій імпортерів. В свою чергу зазначені дії знизять логістичні витрати суб’єктів господарювання та підніме їх доходи з яких буде сплачено податки до бюджетів.. Пояснювальна записка до законопроєкту №4098-1. . Верховна Рада має розглянути законопроєкт у двох читаннях, а згодом його має підписати президент. Яка зараз ціна на бензин. Станом на 30 вересня середня ціна на літр бензину в Україні виглядає таким чином: Читатйте також: 🚘 В Україні затвердили водійські посвідчення нового зразка: що зміниться. А-98 — 28,05₴ А-95+ — 25,02₴ А-95 — 23,74₴ А-92 — 22,74₴ А-80 — 17,99₴ ДП — 22,72₴ ДП+ — 24,94₴ Газ — 11,40₴ Також ми вже раніше писали, як у Раді зареєстрували законопроєкт, що регулює криптовалюту.
Реклама 👇 Замовити

Акцизи на бензин та дешевше паливо

У Верховній Раді зарєстрували законопроєкт №4098-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збалансованості ставок акцизного податку на пальне», згідно з яким пропонують зменшити акцизи на бензин з €213,5 до €139,5 за 1000 літрів. Це зменшить їх вартість на 35 відсотків.

Наразі законопроєкт знаходиться на стадії розгляду. Якщо депутати ухвалять його, то ціна акцизів на дизельне паливо та автогаз залишиться без змін — €139 і €52 за 1000 літрів відповідно.

Очікується, що прийняття цього акту дозволить збільшити загальний попит на споживання бензину до 3 мільйонів тон, що становить близько 70% українського виробництва. А це, в свою чергу, посприяє збільшенню доходів до бюджету.

Прийняття та реалізація зазначеного Закону дозволить забезпечити енергетичну незалежність країни, підтримку національного виробника, збільшить долю національного виробника на ринку нафтопродуктів та убезпечить ринок від маніпуляцій імпортерів. В свою чергу зазначені дії знизять логістичні витрати суб’єктів господарювання та підніме їх доходи з яких буде сплачено податки до бюджетів.

Пояснювальна записка до законопроєкту №4098-1

Верховна Рада має розглянути законопроєкт у двох читаннях, а згодом його має підписати президент.

Яка зараз ціна на бензин

Станом на 30 вересня середня ціна на літр бензину в Україні виглядає таким чином:

Читайте також: 🚘 В Україні затвердили водійські посвідчення нового зразка: що зміниться
  • А-98 — 28,05₴
  • А-95+ — 25,02₴
  • А-95 — 23,74₴
  • А-92 — 22,74₴
  • А-80 — 17,99₴
  • ДП — 22,72₴
  • ДП+ — 24,94₴
  • Газ — 11,40₴

Також ми вже раніше писали⛽️ В Україні можуть зменшити на 35% акцизи на бензин — дешевше паливо 2🤑 У Раді зареєстрували законопроєкт, що регулює криптовалюту, як у Раді зареєстрували законопроєкт, що регулює криптовалюту.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: