fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Що таке автохтони — розповідає ALCOMAG

Ščo take avtohtony — rozpovidaje ALCOMAG
У сучасній виноробної культури нараховуються тисячі сортів винограду, але далеко не всі з них відомі широкому загалу.
U sučasnij vynorobnoї kuľtury narahovujuťsja tysjači sortiv vynogradu, ale daleko ne vsi z nyh vidomi šyrokomu zagalu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На слуху пара десятків популярних міжнародних сортів, таких як Каберне, Мерло, Шардоне. Ці сорти зараз вирощують по всьому світу, і в кожному терруарі вони здатні зберегти свої основні характеристики. Але є й інші, менш відомі виноградні сорти — автохтони, які вирощуються тільки в певній країні або регіоні, про них сьогодні і поговоримо. Шукаєте гідний напій для затишного осіннього вечора? Рекомендуємо червоне вино тут — ALCOMAG зібрав на одному сайті напої кращих виноробів з усього світу. Що таке автохтон. Автохтонні виноградні сорти також називають місцевими або аборигенними. Головна особливість таких сортів в тому, що вони тісно пов’язані з певним терруаром, і розкривають свої характерні смако-ароматичні нотки тільки в його рамках. Якщо перенести цей виноградний сорт в іншу місцевість, він, як правило, сильно змінюється в гіршу сторону. Що потрібно знати про автохтони. Унікальні місцеві виноградні сорти стають все більш яскравим виноробним трендом в останні роки. Досвідчений покупець вже не хоче задовольнятися знайомими смаками міжнародних вин, хоче відкривати щось нове та ексклюзивне. Одним з лідерів за кількістю автохтонних сортів винограду є Італії. Серед них є ті, які вже здобули популярність у світі - такі як Просекко або Санджовезе, і практично нікому невідомі. У 20-му столітті багато автохтони опинилися під загрозою вимирання, оскільки винороби переключилися на більш врожайні міжнародні сорти. Але зараз намітилася серйозна тенденція на відновлення і розвиток різноманітності автохтонного виноробства. Спробуйте ефектні грузинські вина з колекції ALCOMAG! Впевнені, вас вразить їх самобутний смак і ароматичний букет. У Франції також налічується чимало місцевих сортів - всього близько 150. На окрему увагу в контексті автохтонів заслуговує грузинська виноробна культура. Вона вважається однією з найбільш древніх, і відрізняється від європейських навіть технологічних аспектів. Також в цій країні багато унікальних сортів винограду — це Ркацителі, Сапераві, Цинандалі і ще десятки гідних зразків, які слід спробувати кожному.
Реклама 👇 Замовити

На слуху пара десятків популярних міжнародних сортів, таких як Каберне, Мерло, Шардоне. Ці сорти зараз вирощують по всьому світу, і в кожному терруарі вони здатні зберегти свої основні характеристики. Але є й інші, менш відомі виноградні сорти — автохтони, які вирощуються тільки в певній країні або регіоні, про них сьогодні і поговоримо.

Шукаєте гідний напій для затишного осіннього вечора? Рекомендуємо червоне вино тут — ALCOMAG зібрав на одному сайті напої кращих виноробів з усього світу.

Що таке автохтон

Автохтонні виноградні сорти також називають місцевими або аборигенними. Головна особливість таких сортів в тому, що вони тісно пов’язані з певним терруаром, і розкривають свої характерні смако-ароматичні нотки тільки в його рамках. Якщо перенести цей виноградний сорт в іншу місцевість, він, як правило, сильно змінюється в гіршу сторону.

Що потрібно знати про автохтони

Унікальні місцеві виноградні сорти стають все більш яскравим виноробним трендом в останні роки. Досвідчений покупець вже не хоче задовольнятися знайомими смаками міжнародних вин, хоче відкривати щось нове та ексклюзивне.

Одним з лідерів за кількістю автохтонних сортів винограду є Італії. Серед них є ті, які вже здобули популярність у світі – такі як Просекко або Санджовезе, і практично нікому невідомі.

У 20-му столітті багато автохтони опинилися під загрозою вимирання, оскільки винороби переключилися на більш врожайні міжнародні сорти. Але зараз намітилася серйозна тенденція на відновлення і розвиток різноманітності автохтонного виноробства.

Спробуйте ефектні грузинські вина з колекції ALCOMAG! Впевнені, вас вразить їх самобутний смак і ароматичний букет.

У Франції також налічується чимало місцевих сортів – всього близько 150. На окрему увагу в контексті автохтонів заслуговує грузинська виноробна культура. Вона вважається однією з найбільш древніх, і відрізняється від європейських навіть технологічних аспектів. Також в цій країні багато унікальних сортів винограду — це Ркацителі, Сапераві, Цинандалі і ще десятки гідних зразків, які слід спробувати кожному.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: їжа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: