fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳🏻 В Україні зроблять мобільний застосунок для власників дронів з інтерактивною мапою

🤳🏻 V Ukraїni zrobljať mobiľnyj zastosunok dlja vlasnykiv droniv z interaktyvnoju mapoju
Також планують автоматизувати процес надання дозволів на використання повітряного простору.
Takož planujuť avtomatyzuvaty proces nadannja dozvoliv na vykorystannja povitrjanogo prostoru.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністерство планує розробити мобільний застосунок для власників дронів з інтерактивною мапою повітряного простору та можливістю подання заявок на використання повітряного простору. Також Владислав Криклій зазначив, що відповідно до підрахунків міністерства, український ринок дронів до 2023 року досягне 200 тисяч одиниць. На сьогодні безпілотні повітряні судна використовуються вже в дуже багатьох сферах життєдіяльності, як, наприклад, у сільському господарстві, для пошуку та рятування, інспекцій, картографування (...). Для підтримки швидкого розвитку потрібно вирішити деякі нормативні колізії та спростити процеси.. Владислав Криклій. Міністр інфраструктури. Читатйте також: 📸 Українець зробив одне з найкращих фото з дрона у світі. Міністр інфраструктури повідомив, що на сьогодні відсутній облік безпілотних повітряних суден та немає стандартизованих засобів їх ідентифікації. Крім того, він зазначив, що необхідно автоматизувати процес надання дозволів на використання повітряного простору. Розвиток сфери безпілотних повітряних суден однозначно створює нові можливості для бізнесу, та ми, зі свого боку, будемо працювати над створенням належних для цього умов.. Владислав Криклій. Міністр інфраструктури. Як приклад безпечної експлуатації дронів Владислав Криклій використав історію, що трапилась цього року у Латвії. Здичавілий дрон у Латвії. 2 травня несправний дрон вийшов з під контролю й через це на декілька днів закрили повітряний простір Риги — літаки були змушені сідати в інших містах. Вага дрону складала понад 26 кілограмів, швидкість польоту — приблизно 70 кілометрів на годину. Влада Латвії на декілька днів обмежила польоти в країні та попросила мешканців повідомити, якщо хтось побачить дрон. Також ми вже раніше писали, як у Києві планують побудувати аеропорт для дронів.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністерство планує розробити мобільний застосунок для власників дронів з інтерактивною мапою повітряного простору та можливістю подання заявок на використання повітряного простору.

Також Владислав Криклій зазначив, що відповідно до підрахунків міністерства, український ринок дронів до 2023 року досягне 200 тисяч одиниць.

На сьогодні безпілотні повітряні судна використовуються вже в дуже багатьох сферах життєдіяльності, як, наприклад, у сільському господарстві, для пошуку та рятування, інспекцій, картографування (...). Для підтримки швидкого розвитку потрібно вирішити деякі нормативні колізії та спростити процеси.

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури
Читайте також: 📸 Українець зробив одне з найкращих фото з дрона у світі

Міністр інфраструктури повідомив, що на сьогодні відсутній облік безпілотних повітряних суден та немає стандартизованих засобів їх ідентифікації.

Крім того, він зазначив, що необхідно автоматизувати процес надання дозволів на використання повітряного простору.

Розвиток сфери безпілотних повітряних суден однозначно створює нові можливості для бізнесу, та ми, зі свого боку, будемо працювати над створенням належних для цього умов.

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури

Як приклад безпечної експлуатації дронів Владислав Криклій використав історію, що трапилась цього року у Латвії.

«Здичавілий» дрон у Латвії

2 травня несправний дрон вийшов з під контролю й через це на декілька днів закрили повітряний простір Риги — літаки були змушені сідати в інших містах. Вага дрону складала понад 26 кілограмів, швидкість польоту — приблизно 70 кілометрів на годину.

Влада Латвії на декілька днів обмежила польоти в країні та попросила мешканців повідомити, якщо хтось побачить дрон.

Також ми вже раніше писали🤳🏻 В Україні зроблять мобільний застосунок для власників дронів з інтерактивною мапою 2🤓 У Києві планують побудувати аеропорт для дронів, як у Києві планують побудувати аеропорт для дронів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: