fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Найбільший європейський оператор архівних послуг Reisswolf вийшов на ринок України

👨🏼‍💻 Najbiľšyj jevropejśkyj operator arhivnyh poslug Reisswolf vyjšov na rynok Ukraїny
Щорічно Reisswolf оцифровує 60 млн. сторінок, архівує 10 млн. документів і знищує 105 тис. тонн документів.
Ščorično Reisswolf ocyfrovuje 60 mln. storinok, arhivuje 10 mln. dokumentiv i znyščuje 105 tys. tonn dokumentiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Reisswolf в Україні. Німецька компанія Reisswolf відкрила своє представництво в Україні. Потужність першого архівного сховища, що розташоване у Києві, становить 200 тис. архівних коробів або близько 3 тис. тонн паперу. Окрім позаофісного зберігання, Reisswolf Ukraine надаватиме послуги архівної обробки, оцифровки, створення електронних архівів і конфіденційного знищення документів. Особливість Reisswolf — найвищий стандарт конфіденційності знищення даних. Безпека зберігання документації досягається 3-рівневим захистом і деперсоналізацією коробів, коли ідентифікація відбувається виключно за штрих-кодами. Оцифровані документи зберігаються на серверах, розташованих на території ЄС. Дистанційність все більше входить у життя українців, і поява Reisswolf Ukraine дозволить компаніям відкрити для себе ще один її аспект — зберігання документації. На ринку вже присутні оператори архівного зберігання, але вперше заходить європейська компанія такого масштабу. Ми бачимо свою роль в тому, щоб зробити зберігання, оцифровку й інші процедури з документами бізнесу звичними компаніям будь-якого рівня, включаючи ФОП.. Сергій Алоні. Директор Reisswolf Ukraine. Читатйте також: 🦾 У США друкуватимуть протези рук на 3D-принтері — дешевше ніж зазвичай. Reisswolf оцінює обсяг українського ринку архівного зберігання у 2 млн. коробів на рік. При цьому на сьогодні в Україні тільки 10% компаній користуються послугами архівного зберігання. Тоді як у Європі ця цифра сягає 65-70%. Тому Reisswolf в найближчі пять років планує розширювати свою присутність і в інших великих містах України: Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі. Також ми вже раніше писали, як автопілот Tesla втік від поліції у Канаді, поки водій та пасажири спали.
Реклама 👇 Замовити

Reisswolf в Україні

Німецька компанія Reisswolf відкрила своє представництво в Україні. Потужність першого архівного сховища, що розташоване у Києві, становить 200 тис. архівних коробів або близько 3 тис. тонн паперу.

Окрім позаофісного зберігання, Reisswolf Ukraine надаватиме послуги архівної обробки, оцифровки, створення електронних архівів і конфіденційного знищення документів.

Особливість Reisswolf — найвищий стандарт конфіденційності знищення даних. Безпека зберігання документації досягається 3-рівневим захистом і деперсоналізацією коробів, коли ідентифікація відбувається виключно за штрих-кодами. Оцифровані документи зберігаються на серверах, розташованих на території ЄС.

Дистанційність все більше входить у життя українців, і поява Reisswolf Ukraine дозволить компаніям відкрити для себе ще один її аспект — зберігання документації. На ринку вже присутні оператори архівного зберігання, але вперше заходить європейська компанія такого масштабу. Ми бачимо свою роль в тому, щоб зробити зберігання, оцифровку й інші процедури з документами бізнесу звичними компаніям будь-якого рівня, включаючи ФОП.

Сергій Алоні, Директор Reisswolf Ukraine
Читайте також: 🦾 У США друкуватимуть протези рук на 3D-принтері — дешевше ніж зазвичай

Reisswolf оцінює обсяг українського ринку архівного зберігання у 2 млн. коробів на рік. При цьому на сьогодні в Україні тільки 10% компаній користуються послугами архівного зберігання.

Тоді як у Європі ця цифра сягає 65-70%. Тому Reisswolf в найближчі п’ять років планує розширювати свою присутність і в інших великих містах України: Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі.

👨🏼‍💻 Найбільший європейський оператор архівних послуг Reisswolf вийшов на ринок України 1

Також ми вже раніше писали, як автопілот Tesla втік від поліції у Канаді, поки водій та пасажири спали.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: