fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового

😍 Anonsuvaly 217 novyh emodzi 2021 roku — ščo novogo
Оновлення має символи серця у вогні, обличчя в хмарах, жінки з бородою та нові варіанти пар закоханих зі змішаним відтінком шкіри.
Onovlennja maje symvoly sercja u vogni, oblyččja v hmarah, žinky z borodoju ta novi varianty par zakohanyh zi zmišanym vidtinkom škiry.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові емодзі. Компанія Unicode презентувала оновлення емодзі 13.1, у якому планують додати 217 нових символів. На початку цього року компанія вже показувала 117 нових символів у 13.0 версії оновлення. Однак через пандемію їх реліз затягнувся. Очікується, що повноцінний реліз відбудеться протягом цієї осені, а що саме можна буде побачити ми вже писали раніше. До версії 13.1 додали декілька нових символів та нові варіації емодзі в залежності від відтінку шкіри. Відтак, вже наступного року ми зможемо побачити символ обличчя, що видихає, обличчя у тумані та загіпнотизоване чи сконфужене обличчя. Також буде два нових видів символів з серцем — перебинтоване та у вогні. Нова версія матиме більше гендерно-нейтральних варіантів символів, одним з яких буде людина з бородою. Також можна очікувати на велике оновлення емодзі з закоханими парами. Будуть різноманітні версії в залежності від кольору шкіри партнерів та статі. Очікувати на вихід нових символів можна протягом 2021 року. Також ми вже раніше писали, як Netflix оголосив про початок зйомок нового сезону серіалу Sex Education — що відомо.
Реклама 👇 Замовити

Нові емодзі

Компанія Unicode презентувала оновлення емодзі 13.1, у якому планують додати 217 нових символів.

На початку цього року компанія вже показувала 117 нових символів у 13.0 версії оновлення. Однак через пандемію їх реліз затягнувся. Очікується, що повноцінний реліз відбудеться протягом цієї осені, а що саме можна буде побачити ми вже писали😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 1❤️ Unicode додасть 117 нових емодзі у 2020 році: які саме раніше.

😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 2

Приблизний розклад релізів. У версії 14.0 зображено лише можливі приклади, а не остаточний варіант символів

До версії 13.1 додали декілька нових символів та нові варіації емодзі в залежності від відтінку шкіри.

Відтак, вже наступного року ми зможемо побачити символ обличчя, що видихає, обличчя у тумані та загіпнотизоване чи сконфужене обличчя.

😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 3

Також буде два нових видів символів з серцем — перебинтоване та у вогні.

😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 4

Нова версія матиме більше гендерно-нейтральних варіантів символів, одним з яких буде людина з бородою.

😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 5

Також можна очікувати на велике оновлення емодзі з закоханими парами. Будуть різноманітні версії в залежності від кольору шкіри партнерів та статі.

😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 6😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 7😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 8Очікувати на вихід нових символів можна протягом 2021 року.

Також ми вже раніше писали😍 Анонсували 217 нових емодзі 2021 року — що нового 9🍆 Netflix оголосив про початок зйомок нового сезону серіалу Sex Education — що відомо, як Netflix оголосив про початок зйомок нового сезону серіалу Sex Education — що відомо.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: