fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤨 Екологія: 1% багатих людей у світі більше забруднюють природу, аніж 50% бідних людей

🤨 Ekologija: 1% bagatyh ljudej u sviti biľše zabrudnjujuť pryrodu, aniž 50% bidnyh ljudej
Однією з причин зростання забруднення навколишнього середовища є популярність позашляховиків у 2010-2018 роках. Цей тип автомобілів споживає більшу кількість палива, аніж звичайний легковик.
Odnijeju z pryčyn zrostannja zabrudnennja navkolyšńogo seredovyšča je populjarnisť pozašljahovykiv u 2010-2018 rokah. Cej typ avtomobiliv spožyvaje biľšu kiľkisť palyva, aniž zvyčajnyj legkovyk.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Забруднення природи та екологія. Згідно з повідомленням The Guardian та посиланням на результати дослідження Oxfam і Стокгольмського інституту навколишнього середовища, 1% найбагатших людей у світі відповідальні за вдвічі більший обсяг викидів вуглекислого газу, аніж 50% найбіднішого населення планети. На людей, чий дохід складає більш ніж 100 тисяч доларів на рік, припадає понад 15% від загального обсягу шкідливих викидів за останні 25 років. Водночас на бідніше населення планети припадає лише 7%. Читатйте також: ♻️ Google повідомив, що остаточно усунув свій вуглецевий слід та планує повністю перейти на відновлювальну енергію. За 52% викидів відповідальні 10% людей, чий річний дохід становить 35 тисяч доларів. Як повідомляють дослідники, за 25 років загальна кількість викидів вуглекислого газу збільшилась на 60%. Також вчені зазначають, що екологія та її зміни особливо впливають саме на бідні країни. Ми повинні обмежити обсяги викидів, якщо хочемо уникнути негативних наслідків від зміни клімату. Ми повинні гарантувати, що будемо використовувати вуглець тільки при гострій необхідності , - вважає Гор.. Тім Гор. Керівник кліматичної політики Oxfam. Викиди вуглекислого газу продовжують рости, попри скорочення вугілля в світовій економіці. У 2019 вони збільшилися на 0,6%, а в 2018 — на 3%. Дослідники повязують це з більшим використанням нафти та газу. Також ми вже раніше писали, як вийшла інтерактивна мапа якості повітря у Києві — де саме чисті райони.
Реклама 👇 Замовити

Забруднення природи та екологія

Згідно з повідомленням The Guardian та посиланням на результати дослідження Oxfam і Стокгольмського інституту навколишнього середовища, 1% найбагатших людей у світі відповідальні за вдвічі більший обсяг викидів вуглекислого газу, аніж 50% найбіднішого населення планети.

На людей, чий дохід складає більш ніж 100 тисяч доларів на рік, припадає понад 15% від загального обсягу шкідливих викидів за останні 25 років. Водночас на бідніше населення планети припадає лише 7%.

Читайте також: ♻️ Google повідомив, що остаточно усунув свій вуглецевий слід та планує повністю перейти на відновлювальну енергію

За 52% викидів відповідальні 10% людей, чий річний дохід становить 35 тисяч доларів.

Як повідомляють дослідники, за 25 років загальна кількість викидів вуглекислого газу збільшилась на 60%.

Також вчені зазначають, що екологія та її зміни особливо впливають саме на бідні країни.

Ми повинні обмежити обсяги викидів, якщо хочемо уникнути негативних наслідків від зміни клімату. Ми повинні гарантувати, що будемо використовувати вуглець тільки при гострій необхідності », - вважає Гор.

Тім Гор, Керівник кліматичної політики Oxfam

Викиди вуглекислого газу продовжують рости, попри скорочення вугілля в світовій економіці. У 2019 вони збільшилися на 0,6%, а в 2018 — на 3%. Дослідники пов’язують це з більшим використанням нафти та газу.

Також ми вже раніше писали🤨 Екологія: 1% багатих людей у світі більше забруднюють природу, аніж 50% бідних людей 2📊 Вийшла інтерактивна мапа якості повітря у Києві — де саме чисті райони, як вийшла інтерактивна мапа якості повітря у Києві — де саме чисті райони.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: