fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 Майнери Ethereum заробили за годину рекордний $1 млн

📈 Majnery Ethereum zarobyly za godynu rekordnyj $1 mln
Нещодавно біржа Uniswap, що працює на базі ETH, випустила свій токен UNI та подарувала 400 одиниць криптовалюти користувачам. Через велику кількість проведення операцій різко збільшився приток Ethereum завдяки комісіям.
Neščodavno birža Uniswap, ščo pracjuje na bazi ETH, vypustyla svij token UNI ta podaruvala 400 odynyć kryptovaljuty korystuvačam. Čerez velyku kiľkisť provedennja operacij rizko zbiľšyvsja prytok Ethereum zavdjaky komisijam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Майнери Ethereum. Як повідомили в аналітичному сервісі Glassnode, кожен користувач, який став частиною платформи Uniswap до 1 вересня, отримав 400 токенів UNI абсолютно безкоштовно. На момент створення цього допису вартість одного токена складає $5,04, тобто користувачі Uniswap наразі можуть мати понад дві тисячі доларів. Через великий попит на нову криптовалюту, що працює на базі ETH, збільшилась кількість операцій на біржі. Аби отримати подарунок, необхідно було провести транзакцію, тільки так монети могли бути переведені в гаманець — саме це й дозволило майнерам заробити понад $1 мільйон менш ніж за годину. Протягом декількох годин після оголошення Uniswap про випуск і роздачу UNI багато великих бірж повідомили про лістинґ токена. Наразі UNI вже доступний на Binance, Coinbase PRO та Poloniex. Нещодавно Ethereum обійшов біткоїн за кількістю активних адрес. Читатйте також: 💰 В США з’явився перший криптобанк. Активні адреси ETH. Згідно з даними аналітичної компанії Messari, кількість активних Ethereum-адрес наразі складає 567 829. Попри більшу кількість користувачів — 745 665 — біткоїн не має таких великих темпів приросту. Про це передає видання Forklog. Однак було декілька періодів різкого зниження попиту на гаманці Ethereum: Перший спад трапився в середині березня, у той час ринкова вартість ETH складала менш ніж $111 Другий період стався на початку червня через зростання популярності DeFi-сектора До того ж аналітична компанія Glassnode визначила, що Ethereum обійшов біткоїни за загальним обсягом проведених в мережі комісій. Проте, відповідно до даних BitInfoCharts, медіанний розмір комісії біткоїна в два рази більше ніж в ETH — $0,503 до: $0,253 Також ми вже раніше писали, як біткоїн досяг максимальної популярності за останні 3 роки — дослідження The Tie.
Реклама 👇 Замовити

Майнери Ethereum

Як повідомили в аналітичному сервісі Glassnode, кожен користувач, який став частиною платформи Uniswap до 1 вересня, отримав 400 токенів UNI абсолютно безкоштовно.

На момент створення цього допису вартість одного токена складає $5,04, тобто користувачі Uniswap наразі можуть мати понад дві тисячі доларів.

Через великий попит на нову криптовалюту, що працює на базі ETH, збільшилась кількість операцій на біржі. Аби отримати подарунок, необхідно було провести транзакцію, тільки так монети могли бути переведені в гаманець — саме це й дозволило майнерам заробити понад $1 мільйон менш ніж за годину.

Протягом декількох годин після оголошення Uniswap про випуск і роздачу UNI багато великих бірж повідомили про лістинґ токена. Наразі UNI вже доступний на Binance, Coinbase PRO та Poloniex.

Нещодавно Ethereum обійшов біткоїн за кількістю активних адрес.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 💰 В США з’явився перший криптобанк

Активні адреси ETH

Згідно з даними аналітичної компанії Messari, кількість активних Ethereum-адрес наразі складає 567 829.

Попри більшу кількість користувачів — 745 665 — біткоїн не має таких великих темпів приросту. Про це передає видання Forklog.

Однак було декілька періодів різкого зниження попиту на гаманці Ethereum:

  • Перший спад трапився в середині березня, у той час ринкова вартість ETH складала менш ніж $111
  • Другий період стався на початку червня через зростання популярності DeFi-сектора

📈 Майнери Ethereum заробили за годину рекордний $1 млн 1

До того ж аналітична компанія Glassnode визначила, що Ethereum обійшов біткоїни за загальним обсягом проведених в мережі комісій.

Проте, відповідно до даних BitInfoCharts, медіанний розмір комісії біткоїна в два рази більше ніж в ETH — $0,503 до: $0,253

Також ми вже раніше писали, як біткоїн досяг максимальної популярності за останні 3 роки — дослідження The Tie.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: