fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏻‍🔬 Мережа «Сільпо» відкрила новий супермаркет в Дніпрі присвячений досліднику Ніколі Тесла

👨🏻‍🔬 Mereža «Siľpo» vidkryla novyj supermarket v Dnipri prysvjačenyj doslidnyku Nikoli Tesla
Національна мережа «Сільпо» відкрила в Дніпрі перший тематичний супермаркет, його присвятили Ніколі Теслі. Тут можна дізнатися про вежу Ворденкліф, плазмову лампу, котушки, що генерують електричні розряди, та інші винаходи Тесли, які змінили світ.
Nacionaľna mereža «Siľpo» vidkryla v Dnipri peršyj tematyčnyj supermarket, jogo prysvjatyly Nikoli Tesli. Tut možna diznatysja pro vežu Vordenklif, plazmovu lampu, kotušky, ščo generujuť elektryčni rozrjady, ta inši vynahody Tesly, jaki zminyly svit.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сільпо та Нікола Тесла. В супермаркеті, який розмістився в ТРК Апполо на вулиці Титова, 36, відвідувачів зустрічає статуя Тесли з котом і голубами, яких він дуже любив. Залишається зателефонувати за вказаним номером — і зі слухавки пролунає голос науковця, який розповість захопливі історії про свої винаходи. Номер телефону Ніколи Тесли зазначений біля кожної інсталяції. Ми вже бачимо з яким захопленням діти дзвонять Теслі у дніпровському супермаркеті. Важко уявити більш вдалий спосіб, щоб захопити когось історією великих винаходів. І, звісно ж, на 2 320 м2. торгового залу наші гості знайдуть і піцерію, і Лавку традицій, і Власну кондитерську, і великий асортимент продуктів.. Катерина Огуряєва. Директорка з маркетингу Сільпо. Голова Тесли. .   Плазмова лампа. .   Вежа Ворденкліф. .   Бруклінський міст. . Також у залі супермаркету гості знайдуть патенти винаходів Тесли, вольтметри, лампочки, розповідь про революцію, спричинену дослідженням змінного струму, а також стилізовані вивіски й написи на стінах, що знайомлять із життям видатного винахідника, його захопленнями й дивацтвами. Також ми вже раніше писали, як у Києві відкрили дизайнерський супермаркет Сільпо за підтримки уряду Шрі-Ланки.
Реклама 👇 Замовити

«Сільпо» та Нікола Тесла

В супермаркеті, який розмістився в ТРК «Апполо» на вулиці Титова, 36, відвідувачів зустрічає статуя Тесли з котом і голубами, яких він дуже любив.

Залишається зателефонувати за вказаним номером — і зі слухавки пролунає голос науковця, який розповість захопливі історії про свої винаходи. Номер телефону Ніколи Тесли зазначений біля кожної інсталяції.

Ми вже бачимо з яким захопленням діти «дзвонять» Теслі у дніпровському супермаркеті. Важко уявити більш вдалий спосіб, щоб захопити когось історією великих винаходів. І, звісно ж, на 2 320 м2. торгового залу наші гості знайдуть і піцерію, і «Лавку традицій», і «Власну кондитерську», і великий асортимент продуктів.

Катерина Огуряєва, Директорка з маркетингу «Сільпо»

Голова Тесли

👨🏻‍🔬 Мережа «Сільпо» відкрила новий супермаркет в Дніпрі присвячений досліднику Ніколі Тесла 1Тут Нікола Тесла представлений роботом-трансформером, який транслює свої ідеї та формули у вигляді голограм. Той, хто не розуміє змісту голограм, завжди може запитати у самого вченого за телефоном.

 

Плазмова лампа

👨🏻‍🔬 Мережа «Сільпо» відкрила новий супермаркет в Дніпрі присвячений досліднику Ніколі Тесла 2Один із найбільш естетичних винаходів Тесли встановлений неподалік входу до супермаркету. Це величезна куля, всередині якої електрод безперервно генерує різнокольорові електричні розряди.

 

Вежа Ворденкліф

👨🏻‍🔬 Мережа «Сільпо» відкрила новий супермаркет в Дніпрі присвячений досліднику Ніколі Тесла 3Перша у світі телекомунікаційна вежа, здатна передавати інформацію на великі відстані. У торговельній залі встановлена зменшена копія 57-метрової споруди, яка на початку минулого століття стала родоначальницею сучасних бездротових технологій.

 

Бруклінський міст

👨🏻‍🔬 Мережа «Сільпо» відкрила новий супермаркет в Дніпрі присвячений досліднику Ніколі Тесла 4Тесла казав, що може легко зруйнувати його за допомогою одного зі своїх винаходів. Науковець не пояснив, як саме йому б це вдалося, але про цю ідею з ним можна поговорити телефоном.

Також у залі супермаркету гості знайдуть патенти винаходів Тесли, вольтметри, лампочки, розповідь про революцію, спричинену дослідженням змінного струму, а також стилізовані вивіски й написи на стінах, що знайомлять із життям видатного винахідника, його захопленнями й дивацтвами.

01/ 05

Також ми вже раніше писали👨🏻‍🔬 Мережа «Сільпо» відкрила новий супермаркет в Дніпрі присвячений досліднику Ніколі Тесла 5🐲 У Києві відкрили дизайнерський супермаркет «Сільпо» за підтримки уряду Шрі-Ланки, як у Києві відкрили дизайнерський супермаркет «Сільпо» за підтримки уряду Шрі-Ланки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: