fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🙋🏼‍♀️ Дослідження: як український бізнес знає англійську мову

🙋🏼‍♀️ Doslidžennja: jak ukraїnśkyj biznes znaje anglijśku movu
Найбільше уваги корпоративному навчанню з англійської приділяють у галузі важкої промисловості та IT.
Najbiľše uvagy korporatyvnomu navčannju z anglijśkoї prydiljajuť u galuzi važkoї promyslovosti ta IT.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бізнес та англійська мова. Лише 21% працівників українського бізнесу знають англійську мову на рівні, достатньому для роботи з іноземними партнерами. Такі результати дослідження онлайн-школи EnglishDom серед працівників компаній, які звертаються за вивченням мови. Дослідження охопило 1 032 працівників зі 114 компаній, які вивчають мову за напрямком корпоративної освіти у EnglishDom та займаються з викладачем онлайн. Зясувалося, що на початку свого навчання 54% працівників знаходяться на стартовому рівні Elementary, 25% – на Pre-Intermediate. На рівні достатньому для роботи з іноземними партнерами, мову знає 21%, з яких 15% знають мову на Intermediate і 6% на Upper Intermediate та вище. Найбільше серед корпоративних студентів менеджерів середньої ланки – 45% та топменеджерів – 20%, решта персоналу складають 35%. Ми вирішили дослідити як український бізнес знає англійську, адже рівень її знання корелюється з економічним розвитком країни. Згідно з дослідженням EF EPI Рейтинг 100 країн та регіонів за рівнем володіння англійською мовою існує пряма залежність між рівнем володіння англійською в країні та показниками розвитку її економіки. Так скоригований чистий дохід на душу населення в країнах з високим знанням англійської як другої мови складав 37 тис. доларів США. Тоді як для країн з низьким рівнем, зокрема й України, він склав у 6 разів менше – лише 6 тис. доларів США. Кожен бізнес має звернути на це увагу, бо нам є до чого прагнути.. Максим Сундалов. Співзасновник та керівник компанії EnglishDom. Згідно з дослідженням EnglishDom, 61% працівників вчать англійську для того, щоб вільно спілкуватися з іноземними партнерами, 7% для ведення ділового листування, а 6% для читання професійної літератури в оригіналі. Для загального підвищення кваліфікації 17%, для відряджень — 8%, а щоб скласти іспит — 1%. Найчастіше корпоративні студенти належать до галузі важкої промисловості – 39%, IT – 19% та фінансів – 14%. Далі йдуть харчова промисловість – 7%, агробізнес – 5%, торгівля – 3%, фармбізнес – 3%, медіа – 3%, туризм – 2%, реклама – 2% та інші. Читатйте також: 🎙 В Україні навчатимуть як робити подкасти. Найбільша кількість людей, які вивчають англійську завдяки своїй компанії, займаються в Києві – 27%, Дніпрі – 10%, Харкові – 8%, Одесі та Львові по 6%. Чоловіки займаються англійською трохи частіше за жінок – 53% проти 47% відповідно. Найпопулярніший час для занять: перед роботою з 7 до 8 ранку, обідні години з 13 до 14 та вечірній період з 19 до 21. Також ми вже раніше писали, як у США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його.
Реклама 👇 Замовити

Бізнес та англійська мова

Лише 21% працівників українського бізнесу знають англійську мову на рівні, достатньому для роботи з іноземними партнерами. Такі результати дослідження онлайн-школи EnglishDom серед працівників компаній, які звертаються за вивченням мови.

Дослідження охопило 1 032 працівників зі 114 компаній, які вивчають мову за напрямком корпоративної освіти у EnglishDom та займаються з викладачем онлайн.

З’ясувалося, що на початку свого навчання 54% працівників знаходяться на стартовому рівні Elementary, 25% – на Pre-Intermediate. На рівні достатньому для роботи з іноземними партнерами, мову знає 21%, з яких 15% знають мову на Intermediate і 6% на Upper Intermediate та вище. Найбільше серед корпоративних студентів менеджерів середньої ланки – 45% та топменеджерів – 20%, решта персоналу складають 35%.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

🙋🏼‍♀️ Дослідження: як український бізнес знає англійську мову 1

Ми вирішили дослідити як український бізнес знає англійську, адже рівень її знання корелюється з економічним розвитком країни. Згідно з дослідженням EF EPI «Рейтинг 100 країн та регіонів за рівнем володіння англійською мовою» існує пряма залежність між рівнем володіння англійською в країні та показниками розвитку її економіки. Так скоригований чистий дохід на душу населення в країнах з високим знанням англійської як другої мови складав 37 тис. доларів США. Тоді як для країн з низьким рівнем, зокрема й України, він склав у 6 разів менше – лише 6 тис. доларів США. Кожен бізнес має звернути на це увагу, бо нам є до чого прагнути.

Максим Сундалов, Співзасновник та керівник компанії EnglishDom

Згідно з дослідженням EnglishDom, 61% працівників вчать англійську для того, щоб вільно спілкуватися з іноземними партнерами, 7% для ведення ділового листування, а 6% для читання професійної літератури в оригіналі. Для загального підвищення кваліфікації 17%, для відряджень — 8%, а щоб скласти іспит — 1%.

Найчастіше корпоративні студенти належать до галузі важкої промисловості – 39%, IT – 19% та фінансів – 14%. Далі йдуть харчова промисловість – 7%, агробізнес – 5%, торгівля – 3%, фармбізнес – 3%, медіа – 3%, туризм – 2%, реклама – 2% та інші.

Читайте також: 🎙 В Україні навчатимуть як робити подкасти

Найбільша кількість людей, які вивчають англійську завдяки своїй компанії, займаються в Києві – 27%, Дніпрі – 10%, Харкові – 8%, Одесі та Львові по 6%.

Чоловіки займаються англійською трохи частіше за жінок – 53% проти 47% відповідно. Найпопулярніший час для занять: перед роботою з 7 до 8 ранку, обідні години з 13 до 14 та вечірній період з 19 до 21.

Також ми вже раніше писали🙋🏼‍♀️ Дослідження: як український бізнес знає англійську мову 2😈 У США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його, як у США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Анатолій

Добре,що зараз компанії почали замислюватись над тим, щоб чомусь навчити співробітників, зокрема англійській. Раніше було складніше: потрібна англійська? Йдеш і вчиш сам, і частіше це було необхідно зробити в короткі строки. Тепер з цим легше і добре, що людина вчить саме те, що продиктовано специфікою роботи і нічого зайвого.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: