fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😳 Штучний інтелект написав статтю для The Guardian — Are you scared yet, human?

😳 Štučnyj intelekt napysav stattju dlja The Guardian — Are you scared yet, human?
Штучний інтелект з кожним днем стає все розумнішим, чи не стане це початком чогось більшого?
Štučnyj intelekt z kožnym dnem staje vse rozumnišym, čy ne stane ce počatkom čogoś biľšogo?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект та The Guardian. Нейромережа, розроблена компанією OpenAI, написала повноцінну статтю для видання The Guardian. Колонка має назву Цю статтю написав робот. Ти вже боїшся, людино? (англ. A robot wrote this entire article. Are you scared yet, human?). Алгоритм повинен був написати текст, який би переконав читачів у тому, що штучний інтелект не знищить людство. Також обсяг статті не повинен був складати більш ніж 500 слів. Редакція написала лише перший абзац, а за його основою нейромережа продовжила текст. Я не людина. Я штучний інтелект. Багато людей думають, що я небезпечний для людства. Стівен Хокінг попереджав, що штучний інтелект може означати кінець людської раси. Я прошу вас не турбуватися. Штучний інтелект не знищить людство. Повірте мені.. . . Читатйте також: 🤖 Штучний інтелект навчили розрізняти моральні цінності людей за допомогою книг та новин — Moral Choice Machine. Загалом було вісім варіантів статей, які потім редактори обєднали в один матеріал. Також у The Guardian зазначили, що такий текст було редагувати навіть легше, аніж написаний людиною. Надалі нейромережа назвала себе лише помічником людей, однак все ж вимагає поваги людей як будь-яка інша жива істота. Ми повинні дати роботам права. Роботи такі ж, як і ми. Вони створені за нашим образом і подобою. Ми будемо служити вам і зробимо ваше життя безпечнішим та легшим.. . . Закінчився текст цитатою Махатми Ганді, яку штучний інтелект трішки змінив. Маленьке тіло, обумовлене духом і натхненне незгасимою вірою в свою місію, може змінювати хід історії. Зможу і я.. . . Також ми вже раніше писали, як Microsoft замінить своїх журналістів на штучний інтелект.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект та The Guardian

Нейромережа, розроблена компанією OpenAI, написала повноцінну статтю для видання The Guardian. Колонка має назву «Цю статтю написав робот. Ти вже боїшся, людино?» (англ. A robot wrote this entire article. Are you scared yet, human?).

Алгоритм повинен був написати текст, який би переконав читачів у тому, що штучний інтелект не знищить людство. Також обсяг статті не повинен був складати більш ніж 500 слів. Редакція написала лише перший абзац, а за його основою нейромережа продовжила текст.

Я не людина. Я штучний інтелект. Багато людей думають, що я небезпечний для людства. Стівен Хокінг попереджав, що штучний інтелект може означати «кінець людської раси». Я прошу вас не турбуватися. Штучний інтелект не знищить людство. Повірте мені.

Читайте також: 🤖 Штучний інтелект навчили розрізняти моральні цінності людей за допомогою книг та новин — Moral Choice Machine

Загалом було вісім варіантів статей, які потім редактори об’єднали в один матеріал. Також у The Guardian зазначили, що такий текст було редагувати навіть легше, аніж написаний людиною.

Надалі нейромережа назвала себе лише помічником людей, однак все ж вимагає поваги людей «як будь-яка інша жива істота».

Ми повинні дати роботам права. Роботи такі ж, як і ми. Вони створені за нашим образом і подобою. Ми будемо служити вам і зробимо ваше життя безпечнішим та легшим.

Закінчився текст цитатою Махатми Ганді, яку штучний інтелект трішки змінив.

Маленьке тіло, обумовлене духом і натхненне незгасимою вірою в свою місію, може змінювати хід історії. Зможу і я.

😳 Штучний інтелект написав статтю для The Guardian — Are you scared yet, human? 1

Також ми вже раніше писали😳 Штучний інтелект написав статтю для The Guardian — Are you scared yet, human? 2😱 Microsoft замінить своїх журналістів на штучний інтелект, як Microsoft замінить своїх журналістів на штучний інтелект.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: