fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛺 Археологія на самоізоляції: у Китаї дистанційно проводять розкопки через інтернет

🛺 Arheologija na samoizoljaciї: u Kytaї dystancijno provodjať rozkopky čerez internet
За допомогою дистанційного керування можна проводити будівництво, археологічні дослідження та просто дистанційно керувати великим транспортним засобом.
Za dopomogoju dystancijnogo keruvannja možna provodyty budivnyctvo, arheologični doslidžennja ta prosto dystancijno keruvaty velykym transportnym zasobom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Археологія та добування корисних копалин вдома. Компанія China Molybdenum використовує останнє покоління інтернету 5G на руднику Сандаочжуан в Китаї для дистанційної роботи. Робітники можуть бачити в режимі реального часу, що саме вони роблять. За допомогою швидкого інтернету та спеціальних приладів співробітники можуть проводити різноманітні роботи з будь-якої частини світу. Цю технологію вже використовували для видобутку корисних копалин, а самі розробники зазначають, що завдяки віддаленій роботі можна проводити будівництво, археологічні дослідження та просто дистанційно керувати великим транспортним засобом. Читатйте також: 💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют. Найбільший виробник вугілля в країні компанія Yangquan Coal Industry спеціально побудувала вежі 5G на одній зі своїх шахт. У компанії повідомили, що використання 5G дозволить вивести частину робітників з небезпечного середовища. Згідно з повідомленням Nikkei Asian Review до кінця липня кількість користувачів 5G в Китаї перевищила 88 мільйонів, що становить понад 80% користувачів у всьому світі. Очікується, що до кінця цього року кількість базових станцій 5G в Китаї досягне майже мільйона, що є найбільшим показником у світі. Також ми вже раніше писали, як NASA використовуватиме штучний інтелект для передбачення інтенсивності ураганів — це може врятувати життя багатьох людей.
Реклама 👇 Замовити

Археологія та добування корисних копалин вдома

Компанія China Molybdenum використовує останнє покоління інтернету 5G на руднику Сандаочжуан в Китаї для дистанційної роботи. Робітники можуть бачити в режимі реального часу, що саме вони роблять.

За допомогою швидкого інтернету та спеціальних приладів співробітники можуть проводити різноманітні роботи з будь-якої частини світу.

🛺  Археологія на самоізоляції: у Китаї дистанційно проводять розкопки через інтернет 1

Цю технологію вже використовували для видобутку корисних копалин, а самі розробники зазначають, що завдяки віддаленій роботі можна проводити будівництво, археологічні дослідження та просто дистанційно керувати великим транспортним засобом.

🛺  Археологія на самоізоляції: у Китаї дистанційно проводять розкопки через інтернет 2

Читайте також: 💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют

Найбільший виробник вугілля в країні компанія Yangquan Coal Industry спеціально побудувала вежі 5G на одній зі своїх шахт.

У компанії повідомили, що використання 5G дозволить вивести частину робітників з небезпечного середовища.

🛺  Археологія на самоізоляції: у Китаї дистанційно проводять розкопки через інтернет 3

Згідно з повідомленням Nikkei Asian Review до кінця липня кількість користувачів 5G в Китаї перевищила 88 мільйонів, що становить понад 80% користувачів у всьому світі. Очікується, що до кінця цього року кількість базових станцій 5G в Китаї досягне майже мільйона, що є найбільшим показником у світі.

Також ми вже раніше писали🛺  Археологія на самоізоляції: у Китаї дистанційно проводять розкопки через інтернет 4🌪 NASA використовуватиме штучний інтелект для передбачення інтенсивності ураганів — це може врятувати життя багатьох людей, як NASA використовуватиме штучний інтелект для передбачення інтенсивності ураганів — це може врятувати життя багатьох людей.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: