fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎬 «Неізольовані»: вийшов фільм про життя безпритульних під час карантину

🎬 «Neizoľovani»: vyjšov fiľm pro žyttja bezprytuľnyh pid čas karantynu
Стрічка показує одразу декілька історій, які безжально ілюструють реалії сьогодення у боротьбі з пандемією.
Strička pokazuje odrazu dekiľka istorij, jaki bezžaľno iljustrujuť realiї śogodennja u boroťbi z pandemijeju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фільм Неізольовані. Представники громадської організації Життя буремне та засновники instagram-сторінки про безпритульних @suka_zhizn зняли фільм про життя людей, які щоденно потребують допомоги й знаходяться на межі життя на вулиці під час пандемії. Як зазначив режисер фільму Неізольовані, ідея для фільму зявилась ще у березні, під час того, як активісти видавали 2 540 продуктових наборів для безпритульних на вулицях Києва. Кожен з них розповідав свою історію життя — саме це і стало основою для фільму. Пересічні люди під час оголошення карантину, думали: а як мені буде на віддаленому режимі роботи, де замовляти їжу і т.д.. Мене і колег турбувало дещо інше. Як будуть виживати безпритульні, які залишилися сам на сам в порожньому місті. Ми з командою зрозуміли, що хочемо висвітлити саме цю тему, адже вміємо створювати аудіовізуальний контент. Виникло бажання витягнути на поверхню те, що покрито стигмою у суспільстві.. Олена. Продюсерка фільму. Попри напружений сюжет і жах реальності, фільм Неізольовані закликає діяти та допомагати, а не мовчати чи боятися. Читатйте також: 😷 Дослідження: COVID-19 може передаватись через каналізацію. Це екранізація буденності вулиці, яка шокує та звертає увагу на проблеми безпритульних. Саму реалізацію фільму профінансували Міжнародний Фонд Відродження та Європейський Союз в рамках гуманітарної ініціативи Людяність і взаємодопомога. Переглянути фільм можна абсолютно безкоштовно за посиланням. Також ми вже раніше писали, як пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові.
Реклама 👇 Замовити

Фільм «Неізольовані»

Представники громадської організації «Життя буремне» та засновники instagram-сторінки про безпритульних @suka_zhizn зняли фільм про життя людей, які щоденно потребують допомоги й знаходяться на межі життя на вулиці під час пандемії.

Як зазначив режисер фільму «Неізольовані», ідея для фільму з’явилась ще у березні, під час того, як активісти видавали 2 540 продуктових наборів для безпритульних на вулицях Києва. Кожен з них розповідав свою історію життя — саме це і стало основою для фільму.

🎬 «Неізольовані»: вийшов фільм про життя безпритульних під час карантину 1

Пересічні люди під час оголошення карантину, думали: «а як мені буде на віддаленому режимі роботи, де замовляти їжу і т.д.». Мене і колег турбувало дещо інше. Як будуть виживати безпритульні, які залишилися сам на сам в порожньому місті. Ми з командою зрозуміли, що хочемо висвітлити саме цю тему, адже вміємо створювати аудіовізуальний контент. Виникло бажання витягнути на поверхню те, що покрито стигмою у суспільстві.

Олена, Продюсерка фільму

Попри напружений сюжет і жах реальності, фільм «Неізольовані» закликає діяти та допомагати, а не мовчати чи боятися.

🎬 «Неізольовані»: вийшов фільм про життя безпритульних під час карантину 2

Читайте також: 😷 Дослідження: COVID-19 може передаватись через каналізацію

Це екранізація буденності вулиці, яка шокує та звертає увагу на проблеми безпритульних. Саму реалізацію фільму профінансували Міжнародний Фонд «Відродження» та Європейський Союз в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Переглянути фільм можна абсолютно безкоштовно за посиланням.

🎬 «Неізольовані»: вийшов фільм про життя безпритульних під час карантину 3

Також ми вже раніше писали🎬 «Неізольовані»: вийшов фільм про життя безпритульних під час карантину 4😒 ВООЗ: пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові, як пандемія COVID-19 вплинула на психічне здоров’я людей по всьому світові.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: