fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛣 З 2021 року в Україні розпочнеться будівництво доріг з промислових відходів

🛣 Z 2021 roku v Ukraїni rozpočneťsja budivnyctvo dorig z promyslovyh vidhodiv
Очікується, що частка автомобільних доріг з цементобетонним покриттям збільшиться до 30%.
Očikujeťsja, ščo častka avtomobiľnyh dorig z cementobetonnym pokryttjam zbiľšyťsja do 30%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Будівництво доріг з промислових відходів. Згідно з проєктом опублікованим на сайті Укравтодору планують розпочати будівництво доріг з цементобетонним покриттям протягом 2021-2025 років. Відповідний проєкт реалізують завдяки: Фінансування ремонту та будівництва доріг з державного та місцевих бюджетів Підвищення екологічності будівництва, зокрема через використання відходів та побічних продуктів промисловості в якості заповнювачів в цементобетонних сумішах Дослідження нових можливостей будівництва доріг на основі сучасних енерго- та ресурсозберігаючих матеріалів та технологій Очікується, що це дозволить покращити транзитний потенціал країни, підвищити рівень локалізації та зменшити імпортозалежність, вирішити питання управління промисловими відходами, створити нові робочі місця та ефективно використовувати бюджетні кошти в дорожньому господарстві. Читатйте також: 🚙 Рада підтримала розвиток електротранспорту в Україні. Як зазначила координаторка комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації Ольга Бойко, організація ще у травні звернулась до представників Уряду з пропозиціями щодо активного використання металургійних шлаків та золошлакових матеріалів у будівництві. В Україні на відвалах промислових підприємств накопичилось більше 160 млн тонн шлаків металургійних комбінатів та близько 250 млн тонн золошлакових матеріалів ТЕЦ. Щороку ці показники збільшуються на 10-11 млн тонн та 6-7 млн тонн відповідно. Відтак, запропонована Концепція є актуальною та прогресивною для економічного розвитку країни.. Ольга Бойко. Координаторка Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Наразі планують доопрацювати текст документу та розширити перелік можливих матеріалів для будівництва. Також хочуть надати можливість фінансування проєкту коштом Державного дорожнього фонду. Раніше ми вже писали, як Максим Бахматов запустив Офіс трансформації — покращення Києва.
Реклама 👇 Замовити

Будівництво доріг з промислових відходів

Згідно з проєктом опублікованим на сайті Укравтодору планують розпочати будівництво доріг з цементобетонним покриттям протягом 2021-2025 років.

Відповідний проєкт реалізують завдяки:

  • Фінансування ремонту та будівництва доріг з державного та місцевих бюджетів
  • Підвищення екологічності будівництва, зокрема через використання відходів та побічних продуктів промисловості в якості заповнювачів в цементобетонних сумішах
  • Дослідження нових можливостей будівництва доріг на основі сучасних енерго- та ресурсозберігаючих матеріалів та технологій

Очікується, що це дозволить покращити транзитний потенціал країни, підвищити рівень локалізації та зменшити імпортозалежність, вирішити питання управління промисловими відходами, створити нові робочі місця та ефективно використовувати бюджетні кошти в дорожньому господарстві.

Читайте також: 🚙 Рада підтримала розвиток електротранспорту в Україні

Як зазначила координаторка комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації Ольга Бойко, організація ще у травні звернулась до представників Уряду з пропозиціями щодо активного використання металургійних шлаків та золошлакових матеріалів у будівництві.

В Україні на відвалах промислових підприємств накопичилось більше 160 млн тонн шлаків металургійних комбінатів та близько 250 млн тонн золошлакових матеріалів ТЕЦ. Щороку ці показники збільшуються на 10-11 млн тонн та 6-7 млн тонн відповідно. Відтак, запропонована Концепція є актуальною та прогресивною для економічного розвитку країни.

Ольга Бойко, Координаторка Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації

Наразі планують доопрацювати текст документу та розширити перелік можливих матеріалів для будівництва. Також хочуть надати можливість фінансування проєкту коштом Державного дорожнього фонду.

🛣 З 2021 року в Україні розпочнеться будівництво доріг з промислових відходів 1

Раніше ми вже писали🛣 З 2021 року в Україні розпочнеться будівництво доріг з промислових відходів 2🏘 Максим Бахматов запустив «Офіс трансформації» — покращення Києва, як Максим Бахматов запустив «Офіс трансформації» — покращення Києва.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: