fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛵 У Glovo запустили передплату на безкоштовну доставку — як працює

🛵 U Glovo zapustyly peredplatu na bezkoštovnu dostavku — jak pracjuje
Наразі сервіс працює в тестовому режимі.
Narazi servis pracjuje v testovomu režymi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Передплата на Glovo. Як повідомляє Retailers, сервіс доставки запускає передплату на місячну безкоштовну доставку — Glovo Prime. Вартість передплати на один місяць (30 днів з моменту оплати) становить 199₴. Оформити передплату можна у відповідному розділі у мобільному застосунку сервісу. Після скасування передплати, її умови залишаються активними до кінця оплаченого періоду. Передплата працює на всі види доставки сервісу, крім Експрес-доставки (швидкісна доставка курєром) та Що завгодно. Безкоштовна доставка доступна у відповідних закладах з позначкою Glovo Prime. Скористатись перевагами передплати можна за умови замовлення: Читатйте також: 🛵 Glovo починає запускати хмарні кухні в Україні — почали з Києва. від 150₴ з ресторанів, кафе і магазинів (розділи Їжа, Кава і десерти, Подарунки, Здоровя і краса) від 180₴ в замовленнях з супермаркетів Протягом передплати можна робити необмежену кількість замовлень з безкоштовною доставкою. В Україні сервіси передплати зараз тільки набувають популярності, але Glovo Prime вже має очевидні переваги для українських користувачів застосунку Glovo. Наприклад, середня вартість доставки з ресторанів в Києві — 40 грн, в розділі Супермаркети і Здоровя і краса — 60 грн. З Glovo Prime користувач отримує явну економію, якщо робить більше 4-х замовлень в місяць з різних розділів. Основна цільова аудиторія Glovo Prime — користувачі сервісу Glovo, які здійснюють понад 15 замовлень на місяць, яких в Україні вже є значна кількість. В майбутньому ми плануємо збільшувати можливості послуги Glovo Prime, зокрема, додавати вигідні акційні пропозиції від партнерів сервісу.. Прес-служба Glovo в Україні. . Можливість передплати запустив ще у 2018 році. Україна стала 12 країною з 22, де запустили Glovo Prime. Наразі передплата вже доступна в Іспанії, Італії, Грузії, Румунії та ще семи країнах. Приблизно 10% користувачів сервісу є передплатниками Glovo Prime. Також ми вже раніше писали, як Glovo розпочав доставку у Київській області.
Реклама 👇 Замовити

Передплата на Glovo

Як повідомляє Retailers, сервіс доставки запускає передплату на місячну безкоштовну доставку — Glovo Prime. Вартість передплати на один місяць (30 днів з моменту оплати) становить 199₴.

Оформити передплату можна у відповідному розділі у мобільному застосунку сервісу. Після скасування передплати, її умови залишаються активними до кінця оплаченого періоду.

🛵 У Glovo запустили передплату на безкоштовну доставку — як працює 1

Передплата працює на всі види доставки сервісу, крім «Експрес-доставки» (швидкісна доставка кур’єром) та «Що завгодно». Безкоштовна доставка доступна у відповідних закладах з позначкою Glovo Prime. Скористатись перевагами передплати можна за умови замовлення:

Читайте також: 🛵 Glovo починає запускати «хмарні кухні» в Україні — почали з Києва
  • від 150₴ з ресторанів, кафе і магазинів (розділи «Їжа», «Кава і десерти», «Подарунки», «Здоров’я і краса»)
  • від 180₴ в замовленнях з супермаркетів

Протягом передплати можна робити необмежену кількість замовлень з безкоштовною доставкою.

В Україні сервіси передплати зараз тільки набувають популярності, але Glovo Prime вже має очевидні переваги для українських користувачів застосунку Glovo. Наприклад, середня вартість доставки з ресторанів в Києві — 40 грн, в розділі «Супермаркети» і «Здоров'я і краса» — 60 грн. З Glovo Prime користувач отримує явну економію, якщо робить більше 4-х замовлень в місяць з різних розділів. Основна цільова аудиторія Glovo Prime — користувачі сервісу Glovo, які здійснюють понад 15 замовлень на місяць, яких в Україні вже є значна кількість. В майбутньому ми плануємо збільшувати можливості послуги Glovo Prime, зокрема, додавати вигідні акційні пропозиції від партнерів сервісу.

Прес-служба Glovo в Україні

Можливість передплати запустив ще у 2018 році. Україна стала 12 країною з 22, де запустили Glovo Prime. Наразі передплата вже доступна в Іспанії, Італії, Грузії, Румунії та ще семи країнах. Приблизно 10% користувачів сервісу є передплатниками Glovo Prime.

Також ми вже раніше писали🛵 У Glovo запустили передплату на безкоштовну доставку — як працює 2🛍️ Glovo розпочав доставку у Київській області, як Glovo розпочав доставку у Київській області.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: