fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏘 Forbes склав перелік міст України найкращих для ведення бізнесу

🏘 Forbes sklav perelik mist Ukraїny najkraščyh dlja vedennja biznesu
Під час дослідження оцінювали привабливість для бізнесу міст із населенням від 90 000 осіб.
Pid čas doslidžennja ocinjuvaly pryvablyvisť dlja biznesu mist iz naselennjam vid 90 000 osib.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Forbes та міста України для бізнесу. Як повідомляє видання, рейтинг було зроблено відповідно до індексу порівняння простоти підприємницької діяльності між країнами світу — Ease of Doing Business Index. На базі 10 критеріїв розрахували міста, які є найкращими для ведення бізнесу та мають більший потенціал для підприємництва. Головними чинниками для рейтингу стали: Прозорість міської влади, Ділова активність, Регіональний Doing Business, Купівельна спроможність, Транспортне сполучення, Безпека, Освіта, Сприйняття міст мешканцями, Міграційна привабливість та Екологічна привабливість. Перше місце відповідно до рейтингу Forbes посів Івано-Франківськ. Місто отримало найвищий бал в Україні від авторів дослідження. ТОП-10 виглядає таким чином: Читатйте також: 💪 Яким має бути сучасний офіс — 5 пунктів, про які не можна забувати, на прикладі Enjoy the Wood. Івано-Франківськ Вінниця Львів Київ Тернопіль Ужгород Дніпро Хмельницький Одеса Харків Також у Forbes зазначили, що міста-мільйонники потрапили до першої десятки, але жодне з них не увійшло до чільної трійки. Окрім того, звернули увагу на те, що західні регіони частіше пропонують бізнесу прийнятні умови для заснування й сталого розвитку. До того ж виділили обов’язкові складові ділової успішності міста — прозорість міської влади, висока ділова активність та провідні позиції за регіональним індексом Doing Business. Саме ці чинники мають велике значення у рейтингу. Також ми вже раніше писали, як коворкінг допомагає зекономити у бізнесі.
Реклама 👇 Замовити

Forbes та міста України для бізнесу

Як повідомляє видання, рейтинг було зроблено відповідно до індексу порівняння простоти підприємницької діяльності між країнами світу — Ease of Doing Business Index. На базі 10 критеріїв розрахували міста, які є найкращими для ведення бізнесу та мають більший потенціал для підприємництва.

Головними чинниками для рейтингу стали: «Прозорість міської влади», «Ділова активність», «Регіональний Doing Business», «Купівельна спроможність», «Транспортне сполучення», «Безпека», «Освіта», «Сприйняття міст мешканцями», «Міграційна привабливість» та «Екологічна привабливість».

Перше місце відповідно до рейтингу Forbes посів Івано-Франківськ. Місто отримало найвищий бал в Україні від авторів дослідження. ТОП-10 виглядає таким чином:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Читайте також: 💪 Яким має бути сучасний офіс — 5 пунктів, про які не можна забувати, на прикладі Enjoy the Wood
  1. Івано-Франківськ
  2. Вінниця
  3. Львів
  4. Київ
  5. Тернопіль
  6. Ужгород
  7. Дніпро
  8. Хмельницький
  9. Одеса
  10. Харків

Також у Forbes зазначили, що міста-мільйонники потрапили до першої десятки, але жодне з них не увійшло до чільної трійки. Окрім того, звернули увагу на те, що західні регіони частіше пропонують бізнесу прийнятні умови для заснування й сталого розвитку.

До того ж виділили обов’язкові складові ділової успішності міста — прозорість міської влади, висока ділова активність та провідні позиції за регіональним індексом Doing Business. Саме ці чинники мають велике значення у рейтингу.

🏘 Forbes склав перелік міст України найкращих для ведення бізнесу 1

Також ми вже раніше писали🏘 Forbes склав перелік міст України найкращих для ведення бізнесу 2💸 Калькулятор: як коворкінг допомагає зекономити у бізнесі, як коворкінг допомагає зекономити у бізнесі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: