fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎹 У Німеччині органний концерт триватиме 639 років — якщо вам нікуди не треба поспішати

🎹 U Nimeččyni organnyj koncert tryvatyme 639 rokiv — jakščo vam nikudy ne treba pospišaty
Чи планують робити виступ «на біс» — наразі точно невідомо.
Čy planujuť robyty vystup «na bis» — narazi točno nevidomo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Органний концерт протягом 639 років. 19 років тому у церкві Святого Бурчарді в місті Хальберштадт розпочався один з найдовших концертів у світі. Авангардний американський композитор Джон Кейдж написав композицію, що складається з восьми сторінок музики, яку потрібно дуже повільно грати на фортепіано чи органі. Якомога повільніше (англ. As Slow As Possible) грають на спеціально побудованому органі. Нещодавно відбулась перша зміна акордів у композиції. На захід зїхались шанувальники зі всього світу, які хотіли побачити цей історичний момент. Наступна зміна акорду запланована на 5 лютого 2022 року. Очікується, що органний концерт завершиться у 2060 році. https://www.youtube.com/watch?v=lW3FP_atp1w&feature=emb_err_woyt Автор композиції написав її у 1980-х роках. Також композитор Джон Кейдж відомий за свій твір 433, який можна зіграти будь-де та будь-коли, оскільки він не потребує жодних інструментів — це 4 хвилини та 33 секунди повної тиші. Сам автор зазначав, що під час прослуховування композиції необхідно слухати не тільки навколишнє середовище, але й самого себе. Також ми вже раніше писали, як Google зібрав арт-поради від діячів культури — витривалість від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно.
Реклама 👇 Замовити

Органний концерт протягом 639 років

19 років тому у церкві Святого Бурчарді в місті Хальберштадт розпочався один з найдовших концертів у світі. Авангардний американський композитор Джон Кейдж написав композицію, що складається з восьми сторінок музики, яку потрібно дуже повільно грати на фортепіано чи органі.

«Якомога повільніше» (англ. As Slow As Possible) грають на спеціально побудованому органі. Нещодавно відбулась перша зміна акордів у композиції. На захід з’їхались шанувальники зі всього світу, які хотіли побачити цей історичний момент.

🎹 У Німеччині органний концерт триватиме 639 років — якщо вам нікуди не треба поспішати 1

Наступна зміна акорду запланована на 5 лютого 2022 року.

🎹 У Німеччині органний концерт триватиме 639 років — якщо вам нікуди не треба поспішати 2

Процес зміни акорду

Очікується, що органний концерт завершиться у 2060 році.

Автор композиції написав її у 1980-х роках. Також композитор Джон Кейдж відомий за свій твір «4’33», який можна зіграти будь-де та будь-коли, оскільки він не потребує жодних інструментів — це 4 хвилини та 33 секунди повної тиші.

Сам автор зазначав, що під час прослуховування «композиції» необхідно слухати не тільки навколишнє середовище, але й самого себе.

Також ми вже раніше писали, як Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: