fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖌 Компанія Intel змінила логотип — вперше за 14 років

🖌 Kompanija Intel zminyla logotyp — vperše za 14 rokiv
Втретє за довгий час компанія змінила своє оформлення.
Vtretje za dovgyj čas kompanija zminyla svoje oformlennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий логотип Intel. Нещодавно компанія Intel презентувала свій новий логотип — його оновили вперше за 14 років та втретє за 51 рік. У новій версії компанія зкомбінувала елементи дизайну логотипів 1969 та 2006 років, про це передає Тelegraf.design. Логотип позбувся круглого обрамленя, а замість нього дизайнери використали простий шрифт і яскравіші кольори. Новий зовнішній вигляд бренду Intel натхненний цитатою Роберта Нойса: Не обмежуйтеся історією. Йдіть та створюйте щось чудове. Ця цитата довгий час служила джерелом натхнення та інновацій для всієї компанії, це в ДНК Intel.. Карен Вокер. Старша віце-президентка Intel. Основним кольором обрали синій, однак додали й інші відтінки палітри, аби додати глибини й модернізувати візуальну ідентичність. До того ж у компанії замінили дизайн наліпок Intel Inside на комп’ютерах. Окрм того, у рамках модернізації змінили звуковий сигнал, який використовують в рекламі компанії. https://www.youtube.com/watch?v=XpglSazGh0E&feature=emb_logo Також ми вже раніше писали, як платформа Prozorro змінила логотип. Читатйте також: 👨🏼‍🎨 Креативна практика оголосила новий набір на онлай-курс про основи дизайну. Нова айдентика Prozorro. Відтепер державна система позбавляється від жорстких ліній та темних кольорів, а смисловим центром, замість звичного ромба, стає блакитне коло. Як пояснюють в самій організації, суперсила Prozorro — це вміння обєднувати. Саме тому й обрали основним мотивом нової автентики коло. Раніше назва системи державних закупівель мала велику літеру Z, як символ певного супергероя. Але організація відійшла від цього знаку і тепер літера z пишеться з маленької у назві компанії. Всього розробили декілька варіацій дизайну нового логотипу — горизонтальний, вертикальний та динамічний. У логотипі слово prozorro завжди пишеться з маленької літери латиницею. У будь-яких текстах назва пишеться латиницею або кирилицею з великої літери. Простий та читабельний горизонтальний логотип відображає повну назву системи публічних закупівель. Він не несе прихованих і складних сенсів, не містить зайвих метафор – лаконічне й технологічне написання, покликане ілюструвати головне: Prozorro – відкрита, зрозуміла та сучасна платформа, де взаємодіє держава та бізнес.. Сайт Prozorro. . Також ми вже раніше писали, як Creative Practice покаже цикл лекцій Основи дизайну в Планета Кіно.
Реклама 👇 Замовити

Новий логотип Intel

Нещодавно компанія Intel презентувала свій новий логотип — його оновили вперше за 14 років та втретє за 51 рік.

У новій версії компанія зкомбінувала елементи дизайну логотипів 1969 та 2006 років, про це передає Тelegraf.design.

🖌 Компанія Intel змінила логотип — вперше за 14 років 1

Новий та старий логотипи

Логотип позбувся круглого обрамленя, а замість нього дизайнери використали простий шрифт і яскравіші кольори.

🖌 Компанія Intel змінила логотип — вперше за 14 років 2

Новий зовнішній вигляд бренду Intel натхненний цитатою Роберта Нойса: «Не обмежуйтеся історією. Йдіть та створюйте щось чудове». Ця цитата довгий час служила джерелом натхнення та інновацій для всієї компанії, це в ДНК Intel.

Карен Вокер, Старша віце-президентка Intel

Основним кольором обрали синій, однак додали й інші відтінки палітри, аби «додати глибини й модернізувати візуальну ідентичність».

До того ж у компанії замінили дизайн наліпок Intel Inside на комп’ютерах. Окрм того, у рамках модернізації змінили звуковий сигнал, який використовують в рекламі компанії.

Також ми вже раніше писали🖌 Компанія Intel змінила логотип — вперше за 14 років 3🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає, як платформа Prozorro змінила логотип.

Читайте також: 👨🏼‍🎨 «Креативна практика» оголосила новий набір на онлай-курс про основи дизайну

Нова айдентика Prozorro

Відтепер державна система позбавляється від жорстких ліній та темних кольорів, а смисловим центром, замість звичного ромба, стає блакитне коло.

Як пояснюють в самій організації, «суперсила» Prozorro — це вміння об’єднувати. Саме тому й обрали основним мотивом нової автентики коло.

Раніше назва системи державних закупівель мала велику літеру Z, як символ певного супергероя. Але організація відійшла від цього знаку і тепер літера z пишеться з маленької у назві компанії.

Всього розробили декілька варіацій дизайну нового логотипу — горизонтальний, вертикальний та динамічний.

🖌 Компанія Intel змінила логотип — вперше за 14 років 4

У логотипі слово prozorro завжди пишеться з маленької літери латиницею. У будь-яких текстах назва пишеться латиницею або кирилицею з великої літери.

Простий та читабельний горизонтальний логотип відображає повну назву системи публічних закупівель. Він не несе прихованих і складних сенсів, не містить зайвих метафор – лаконічне й технологічне написання, покликане ілюструвати головне: Prozorro – відкрита, зрозуміла та сучасна платформа, де взаємодіє держава та бізнес.

Сайт Prozorro

Також ми вже раніше писали🖌 Компанія Intel змінила логотип — вперше за 14 років 5🤓 Creative Practice покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно», як Creative Practice покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: telegraf.design

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: