fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📊 Мінекономіки: Україна покращила позиції у рейтингу інноваційних країн

📊 Minekonomiky: Ukraїna pokraščyla pozyciї u rejtyngu innovacijnyh kraїn
Країна піднялась на дві сходинки у порівняні з минулим роком.
Kraїna pidnjalaś na dvi shodynky u porivnjani z mynulym rokom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна та рейтинг інноваційних країн. Як нещодавно повідомило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Україна покращила свою позицію в рейтингу Глобальний інноваційний індекс 2020. В новому рейтингу Глобальний інноваційний індекс 2020 Україна покращила свій тогорічний результат на дві сходинки, посівши 45 місце. Міністр Мінекономіки Ігор Петрашко повідомив, що наша країна демонструє загальне зростання в рейтингу інноваційного індексу та в субіндексах. Ми здобули + 20 позицій в освіті та +10 в R&D. Україна також зберегла 2 місце серед країн із доходом нижче середнього.. Ігор Петрашко. Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Поруч з Україною в рейтингу такі країни — В’єтнам (42), Греція (43), Таїланд (44), Румунія (46), РФ (47) та Індія (48). Традиційно очолила рейтинг Швейцарія. Друге місце посіла Швеція. Далі у рейтингу можна побачити США, Сполучене Королівство та Нідерланди. Детально ознайомитись з рейтингом та повністю переглянути звіт можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют. Читатйте також: 💙💛 Що ви скажете, якщо вас почує вся Україна? — фотопроєкт Na chasi до Дня Незалежності. Криптовалюти в Україні. Як передає Мінцифра з посиланням на результати дослідження аналітичної блокчейн компанії The Chainalysis, в Україні найбільше застосувань віртуальних активів населенням у світі. Дослідження проводилось відповідно за чотирма критеріями: Вартість пересланих краптоактивів, з розрахунку на душу населення Залишки криптоактивів на адресах (гаманці) по інтернет- користувачам (Україна) Р2Р обєм транзакцій, розрахований по паритету купівельної спроможності Обєм роздрібних транзакцій (<10000$), розрахований по паритету купівельної спроможності Як пояснюють у самому міністерстві, популярність криптовалют в Україні можна пояснити тим, що наша спільнота блокчейн розробників є однією з найбільших у світі. До того ж зазначають, що в Україні високий рівень цифрової обізнаності населення, зокрема країна входить до ТОП-5 за безготівковими платежами у світі. Раніше ми вже писали, як у Києві на Грушевського встановлять новий меморіал – загиблим на війні киянам.
Реклама 👇 Замовити

Україна та рейтинг інноваційних країн

Як нещодавно повідомило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Україна покращила свою позицію в рейтингу «Глобальний інноваційний індекс 2020».

В новому рейтингу «Глобальний інноваційний індекс 2020» Україна покращила свій тогорічний результат на дві сходинки, посівши 45 місце.

📊 Мінекономіки: Україна покращила позиції у рейтингу інноваційних країн 1

Також Україна посіла друге місце у ТОП-10 економік за рейтингом доходів

Міністр Мінекономіки Ігор Петрашко повідомив, що наша країна демонструє загальне зростання в рейтингу інноваційного індексу та в субіндексах.

Ми здобули + 20 позицій в освіті та +10 в R&D. Україна також зберегла 2 місце серед країн із доходом нижче середнього.

Ігор Петрашко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Поруч з Україною в рейтингу такі країни — В’єтнам (42), Греція (43), Таїланд (44), Румунія (46), РФ (47) та Індія (48).

Традиційно очолила рейтинг Швейцарія. Друге місце посіла Швеція. Далі у рейтингу можна побачити США, Сполучене Королівство та Нідерланди.

Детально ознайомитись з рейтингом та повністю переглянути звіт можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали📊 Мінекономіки: Україна покращила позиції у рейтингу інноваційних країн 2💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют, як Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют.

Читайте також: 💙💛 «Що ви скажете, якщо вас почує вся Україна?» — фотопроєкт Na chasi до Дня Незалежності

Криптовалюти в Україні

Як передає Мінцифра з посиланням на результати дослідження аналітичної блокчейн компанії The Chainalysis, в Україні найбільше застосувань віртуальних активів населенням у світі.

Дослідження проводилось відповідно за чотирма критеріями:

  1. Вартість пересланих краптоактивів, з розрахунку на душу населення
  2. Залишки криптоактивів на адресах (гаманці) по інтернет- користувачам (Україна)
  3. Р2Р об’єм транзакцій, розрахований по паритету купівельної спроможності
  4. Об’єм роздрібних транзакцій (<10000$), розрахований по паритету купівельної спроможності
📊 Мінекономіки: Україна покращила позиції у рейтингу інноваційних країн 3

Індекс використання криптовалют у світі

Як пояснюють у самому міністерстві, популярність криптовалют в Україні можна пояснити тим, що наша спільнота блокчейн розробників є однією з найбільших у світі. До того ж зазначають, що в Україні високий рівень цифрової обізнаності населення, зокрема країна входить до ТОП-5 за безготівковими платежами у світі.

Раніше ми вже писали📊 Мінекономіки: Україна покращила позиції у рейтингу інноваційних країн 4🛕 У Києві на Грушевського встановлять новий меморіал – загиблим на війні киянам, як у Києві на Грушевського встановлять новий меморіал – загиблим на війні киянам.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: