fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎫 Владислав Криклій: SmartTicket запустять у Києві протягом вересня

🎫 Vladyslav Kryklij: SmartTicket zapustjať u Kyjevi protjagom veresnja
Наразі вже розпочались перші тести.
Narazi vže rozpočalyś perši testy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  SmartTicket у Києві. Як повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час тестування SmartTicket, що вже у вересні цього року можна буде придбати єдиний електронний квиток для поїздів далекого спрямування та метро у Києві. Керівник Галузевого центру цифровізації та кібербезпеки Володимир Набоков зазначив, що наразі система працює в тестовому режимі. Також для її розвитку наразі ведуть перемовини з іншими перевізниками — SkyUp та Gunsel. Окрім того, планують розробити спеціальний мобільний застосунок та інтелектуальний пошук у системі. Стартуємо цієї осені з довгоочікуваною ініціативою для багатьох українців – SmartTicket. Для початку на першому етапі цей квиток буде доступний для поїздів внутрішнього сполучення далекого слідування та міського е-квитка у Києві. У майбутньому ми прагнемо, щоб всі види транспорту – поїзди, автобуси, літаки та громадський транспорт були пов’язані єдиним е-квитком. Це зручність для пасажирів та значна економія часу. І для сучасного світу це вже давно буденність. Радий, що Україна теж долучилася до цього процесу.. Владислав Криклій. Міністр інфраструктури України. Придбати єдиний електронний квиток можна буде на порталі e-transport.gov.ua та на SmartTicket.gov.ua. Квиток буде доступний одразу для чотирьох видів транспорту — метро та поїзд або ж на поїзд та літак. SmartTicket буде зчитуватися за допомогою QR-коду на мобільному пристрої контролера. Також Владислав Криклій повідомив, що єдиний електронний квиток можуть запустити і в інших містах України — Маріуполі, Харкові та Львові. Раніше ми вже писали, як Google Maps показуватиме сигнали світлофора на дорогах — перші тести.
Реклама 👇 Замовити

SmartTicket у Києві

Як повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час тестування SmartTicket, що вже у вересні цього року можна буде придбати єдиний електронний квиток для поїздів далекого спрямування та метро у Києві.

Керівник Галузевого центру цифровізації та кібербезпеки Володимир Набоков зазначив, що наразі система працює в тестовому режимі. Також для її розвитку наразі ведуть перемовини з іншими перевізниками — SkyUp та Gunsel.

Окрім того, планують розробити спеціальний мобільний застосунок та інтелектуальний пошук у системі.

Стартуємо цієї осені з довгоочікуваною ініціативою для багатьох українців – SmartTicket. Для початку на першому етапі цей квиток буде доступний для поїздів внутрішнього сполучення далекого слідування та міського е-квитка у Києві. У майбутньому ми прагнемо, щоб всі види транспорту – поїзди, автобуси, літаки та громадський транспорт були пов’язані єдиним е-квитком. Це зручність для пасажирів та значна економія часу. І для сучасного світу це вже давно буденність. Радий, що Україна теж долучилася до цього процесу.

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України

Придбати єдиний електронний квиток можна буде на порталі e-transport.gov.ua та на SmartTicket.gov.ua.

🎫 Владислав Криклій: SmartTicket запустять у Києві протягом вересня 1

Квиток буде доступний одразу для чотирьох видів транспорту — метро та поїзд або ж на поїзд та літак. SmartTicket буде зчитуватися за допомогою QR-коду на мобільному пристрої контролера.

Також Владислав Криклій повідомив, що єдиний електронний квиток можуть запустити і в інших містах України — Маріуполі, Харкові та Львові.

Раніше ми вже писали🎫 Владислав Криклій: SmartTicket запустять у Києві протягом вересня 2🗺 Google Maps показуватиме сигнали світлофора на дорогах — перші тести, як Google Maps показуватиме сигнали світлофора на дорогах — перші тести.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: