fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚙 Рада підтримала розвиток електротранспорту в Україні

🚙 Rada pidtrymala rozvytok elektrotransportu v Ukraїni
Планують тимчасово звільнити від збору на обов'язкове державне пенсійне страхування фізосіб, котрі купують право власності на легкові автомобілі, оснащені виключно електричними двигунами.
Planujuť tymčasovo zviľnyty vid zboru na obov'jazkove deržavne pensijne strahuvannja fizosib, kotri kupujuť pravo vlasnosti na legkovi avtomobili, osnaščeni vyključno elektryčnymy dvygunamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Електротранспорт в Україні. Сьогодні парламент у першому читанні ухвалив законопроєкти №3476 та №3477 для стимулювання розвитку електротранспорту в Україні. Відповідні законопроєкти вносять зміни до Податкового та Митного кодексу, що дозволяє підтримати в Україні виробництво електромобілів, зарядних станцій та усіх необхідних комплектуючих для електрокарів. Також у рамках законопроєктів передбачається тимчасово звільнити від податку на додану вартість операції: з ввезення на територію України імпортних товарів для виробництва транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами з ввезення та/або постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами До того ж планують тимчасово звільнити від збору на обовязкове державне пенсійне страхування фізосіб, котрі купують право власності на легкові автомобілі, оснащені виключно електричними двигунами. Раніше ми вже писали, як встановлять зарядки для електромобілів на усіх головних дорогах України. Читатйте також: 🚙 В Україні зріс попит на електрокари — NISSAN на першому місці. Покращення умов для власників електроавтомобілів. Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначає, що ринок електромобілів в Україні за минулий рік зріс на 40%, і це зростання має тенденцію на продовження цього року. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2827530410670146&set=a.414303601992851&type=3&theater Повідомляється, що у найближчому часі буде розроблено нові законопроєкти розвитку інфраструктури. Встановлення зарядних точок по всій країні — один з таких проєктів. Також уряд вже ухвалив закон щодо пільгового режиму ввезення електромобілів в Україну до 2022 року. Раніше ми вже писали, як у Європі збільшили субсидії на електроавтомобілі — смішна ціна.
Реклама 👇 Замовити

Електротранспорт в Україні

Сьогодні парламент у першому читанні ухвалив законопроєкти №3476 та №3477 для стимулювання розвитку електротранспорту в Україні.

Відповідні законопроєкти вносять зміни до Податкового та Митного кодексу, що дозволяє підтримати в Україні виробництво електромобілів, зарядних станцій та усіх необхідних комплектуючих для електрокарів.

Також у рамках законопроєктів передбачається тимчасово звільнити від податку на додану вартість операції:

  • з ввезення на територію України імпортних товарів для виробництва транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами
  • з ввезення та/або постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами

До того ж планують тимчасово звільнити від збору на обов’язкове державне пенсійне страхування фізосіб, котрі купують право власності на легкові автомобілі, оснащені виключно електричними двигунами.

Раніше ми вже писали🚙 Рада підтримала розвиток електротранспорту в Україні 2⚡️ Влада встановить зарядки для електромобілів на усіх головних дорогах України, як встановлять зарядки для електромобілів на усіх головних дорогах України.

Читайте також: 🚙 В Україні зріс попит на електрокари — NISSAN на першому місці

Покращення умов для власників електроавтомобілів

Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначає, що ринок електромобілів в Україні за минулий рік зріс на 40%, і це зростання має тенденцію на продовження цього року.

Повідомляється, що у найближчому часі буде розроблено нові законопроєкти розвитку інфраструктури. Встановлення зарядних точок по всій країні — один з таких проєктів.

Також уряд вже ухвалив закон щодо пільгового режиму ввезення електромобілів в Україну до 2022 року.

Раніше ми вже писали🚙 Рада підтримала розвиток електротранспорту в Україні 3🚙 У Європі збільшили субсидії на електроавтомобілі — смішна ціна, як у Європі збільшили субсидії на електроавтомобілі — смішна ціна.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: