fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👷🏼‍♂️ У Мінцифрі запустили тестування будівельних е-послуг на порталі «Дія»

👷🏼‍♂️ U Mincyfri zapustyly testuvannja budiveľnyh e-poslug na portali «Dija»
Приєднатися до бета-тесту може кожен охочий.
Pryjednatysja do beta-testu može kožen ohočyj.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Будівельні е-послуги на порталі Дія. Як повідомляє Мінцифра у своєму Telegram-каналі, розпочалось бета-тестування перших автоматизованих послуг щодо об’єктів будівництва класу СС1. Завдяки новим можливостям на порталі Дія можна буде залишити повідомлення про: Початок підготовчих робіт Початок будівельних робіт по CC1 Початок будівельних робіт на підставі будпаспорта Кожен охочий може стати частиною бета-тестування, для участі потрібно лише мати кваліфікований електронний підпис (КЕП). Заповнити заявку на участь можна у чат-боті за посиланням. Що таке категорія будівництва СС1. Відповідно до Закону України Про регулювання містобудівної діяльності кожне будівництво має певний клас наслідків — це характеристика рівня можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуватимуть на об’єкті або які знаходитимуться зовні такого об’єкта, матеріальних збитків чи соціальних втрат, пов’язаних із припиненням експлуатації або з втратою цілісності об’єкта. Читатйте також: 📱 В Україні зявився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг. Перед будівництвом необхідно визначити рівень можливих наслідків та отримати відповідну ліцензію. До класу СС1 належать такі типи споруд: Об’єкти промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку, сільського господарства і переробки сільгосппродукції, що не віднесені до класів СС3 і СС2 Громадські будівлі, об’єкти фізкультури та спорту, що не віднесені до класів СС3 і СС2, а також усі тимчасові об’єкти, мобільні будинки Об’єкти внутрішньовиробничих доріг, комунікацій і продуктопроводів Парники, теплиці Опори розподільної мережі низької напруги, освітлювальні опори Також ми вже раніше писали, як у міністерстві планують об’єднати кабінет пацієнта та застосунок Дія.
Реклама 👇 Замовити

Будівельні е-послуги на порталі «Дія»

Як повідомляє Мінцифра у своєму Telegram-каналі, розпочалось бета-тестування перших автоматизованих послуг щодо об’єктів будівництва класу СС1.

Завдяки новим можливостям на порталі «Дія» можна буде залишити повідомлення про:

  • Початок підготовчих робіт
  • Початок будівельних робіт по CC1
  • Початок будівельних робіт на підставі будпаспорта

Кожен охочий може стати частиною бета-тестування, для участі потрібно лише мати кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Заповнити заявку на участь можна у чат-боті за посиланням.

Що таке категорія будівництва СС1

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» кожне будівництво має певний клас наслідків — це характеристика рівня можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуватимуть на об’єкті або які знаходитимуться зовні такого об’єкта, матеріальних збитків чи соціальних втрат, пов’язаних із припиненням експлуатації або з втратою цілісності об’єкта.

Читайте також: 📱 В Україні з’явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг

Перед будівництвом необхідно визначити рівень можливих наслідків та отримати відповідну ліцензію.

До класу СС1 належать такі типи споруд:

  • Об’єкти промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку, сільського господарства і переробки сільгосппродукції, що не віднесені до класів СС3 і СС2
  • Громадські будівлі, об’єкти фізкультури та спорту, що не віднесені до класів СС3 і СС2, а також усі тимчасові об’єкти, мобільні будинки
  • Об’єкти внутрішньовиробничих доріг, комунікацій і продуктопроводів
  • Парники, теплиці
  • Опори розподільної мережі низької напруги, освітлювальні опори

Також ми вже раніше писали👷🏼‍♂️ У Мінцифрі запустили тестування будівельних е-послуг на порталі «Дія» 2🤳🏻 Діджиталізація МОЗ: у міністерстві планують об’єднати кабінет пацієнта та застосунок «Дія», як у міністерстві планують об’єднати кабінет пацієнта та застосунок «Дія».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: