fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧐 Philosopher AI: вийшов сайт, де штучний інтелект відповідає на філософські запитання

🧐 Philosopher AI: vyjšov sajt, de štučnyj intelekt vidpovidaje na filosofśki zapytannja
«Так в чому ж сенс життя?»
«Tak v čomu ž sens žyttja?»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Philosopher AI. Якщо ви втратили свій сенс життя і вам треба знайти новий орієнтир (принаймні хоча б якийсь), то Philosopher AI це ваш вихід. Штучний інтелект залюбки відповість на будь-які ваші запитання, доки вони не можуть мати суперечливих відповідей. Про це передає Платформа. Створив сервіс канадський дослідник Мюрат Айфер. Штучний інтелект імітує філософа та вміє розмірковувати на ті чи інші теми. Для його роботи достатньо просто поставити запитання і система згенерує відповідь. Програма постійно надає різні відповіді, вони навіть можуть не відповідати з попереднім варіантом відповіді — кожен з них є унікальним. Штучний інтелект не працює на базі філософських трактатів чи інших робіт, він просто генерує схожу відповідь, стилізовану під певний умовивід. Тобто, ви не отримаєте якусь нову ідею, однак це може вас наштовхнути на власні роздуми. Читатйте також: 🤔 5 технологій, які змінюють наше життя зараз. Проте, не всі питання під силу штучному інтелекту. Наприклад, він відмовиться відповідати на питання повязані з релігією, політикою чи іншими чутливими темами. Також система не надасть відповіді на якісь несерйозні речі. Програма напише, що це все нісенітниці та запропонує сформувати інший запит. Запитати у Philosopher AI про щось, що вас вже давно турбує, можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як смартфони навчили розрізняти рівень алкогольного сп’яніння власника в залежності від ходьби.
Реклама 👇 Замовити

Philosopher AI

Якщо ви втратили свій сенс життя і вам треба знайти новий орієнтир (принаймні хоча б якийсь), то Philosopher AI це ваш вихід. Штучний інтелект залюбки відповість на будь-які ваші запитання, доки вони не можуть мати суперечливих відповідей. Про це передає «Платформа».

Створив сервіс канадський дослідник Мюрат Айфер. Штучний інтелект імітує філософа та вміє розмірковувати на ті чи інші теми. Для його роботи достатньо просто поставити запитання і система згенерує відповідь.

Програма постійно надає різні відповіді, вони навіть можуть не відповідати з попереднім варіантом відповіді — кожен з них є унікальним.

🧐 Philosopher AI: вийшов сайт, де штучний інтелект відповідає на філософські запитання 1

Так, є навіть відповідь на одвічне питання про сенс життя

Штучний інтелект не працює на базі філософських трактатів чи інших робіт, він просто генерує схожу відповідь, стилізовану під певний умовивід.

Тобто, ви не отримаєте якусь нову ідею, однак це може вас наштовхнути на власні роздуми.

🧐 Philosopher AI: вийшов сайт, де штучний інтелект відповідає на філософські запитання 2

Philosopher AI знає навіть відповідь на те «чому я не сокіл, чому не літаю?»

Читайте також: 🤔 5 технологій, які змінюють наше життя зараз

Проте, не всі питання під силу штучному інтелекту. Наприклад, він відмовиться відповідати на питання пов’язані з релігією, політикою чи іншими чутливими темами.

Також система не надасть відповіді на якісь несерйозні речі. Програма напише, що це все нісенітниці та запропонує сформувати інший запит.

🧐 Philosopher AI: вийшов сайт, де штучний інтелект відповідає на філософські запитання 3

Здається, штучний інтелект не дуже великий поціновувач фільмів Тарантіно

Запитати у Philosopher AI про щось, що вас вже давно турбує, можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали🧐 Philosopher AI: вийшов сайт, де штучний інтелект відповідає на філософські запитання 4🤪 Смартфони навчили розрізняти рівень алкогольного сп’яніння власника в залежності від ходьби, як смартфони навчили розрізняти рівень алкогольного сп’яніння власника в залежності від ходьби.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: