fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🪐 В архівах NASA знайшли понад 50 нових планет за допомогою штучного інтелекту

🪐 V arhivah NASA znajšly ponad 50 novyh planet za dopomogoju štučnogo intelektu
Система працює на базі даних телескопа NASA «Кеплер» — орбітального телескопа зі надчутливим фотометром, який шукав екзопланети протягом дев'яти років.
Systema pracjuje na bazi danyh teleskopa NASA «Kepler» — orbitaľnogo teleskopa zi nadčutlyvym fotometrom, jakyj šukav ekzoplanety protjagom dev'jaty rokiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Архіви NASA та штучний інтелект. Науковці Університету Уоріка розробили алгоритм машинного навчання для дослідження архівних даних NASA — за його допомогою вже виявили 50 нових планет. Крім того, алгоритм може безпомилково відрізнити екзопланету (планета, що знаходиться поза межами нашого Сонця) від звичайних фонових перешкод та інших обєктів у космосі. Усі нові планети є різними за розмірами — деякі є меншими за Землю, а деякі з них є навіть більшими за Нептун. Також вони відрізняються за довжиною своїх орбіт — найдовша орбіта до 200 днів, а найменша не більше однієї доби. Читатйте також: 🚀 SpaceX успішно запустила прототип Starship — у майбутньому він полетить до Місяця та Марсу. Відповідно до заяви науковця з Університету Уоріка Девіда Армстронга, тепер штучний інтелект можна використовувати з сучасними телескопами — це дозволить точніше знаходити нові планети в космосі. Теоретично лише за декілька секунд алгоритм може знайти тисячі нових планет у космосі, якщо повністю використовувати його потенціал. Новий алгоритм можна використати також для аналізу даних з транзитного супутника спостереження екзопланет TESS, який завершив свою основну місію 4 липня. Супутник виявив 66 нових екзопланет і майже 2 100 потенційних планет. Серед підтверджених є одна планета розміром із Землю, яка потенційно населена й обертається навколо зірки на відстані 100 світлових років. Також ми вже раніше писали, як NASA запустила в космос ракету з марсоходом Perseverance: як це було.
Реклама 👇 Замовити

Архіви NASA та штучний інтелект

Науковці Університету Уоріка розробили алгоритм машинного навчання для дослідження архівних даних NASA — за його допомогою вже виявили 50 нових планет. Крім того, алгоритм може безпомилково відрізнити екзопланету (планета, що знаходиться поза межами нашого Сонця) від звичайних фонових перешкод та інших об’єктів у космосі.

Усі нові планети є різними за розмірами — деякі є меншими за Землю, а деякі з них є навіть більшими за Нептун. Також вони відрізняються за довжиною своїх орбіт — найдовша орбіта до 200 днів, а найменша не більше однієї доби.

Читайте також: 🚀 SpaceX успішно запустила прототип Starship — у майбутньому він полетить до Місяця та Марсу

Відповідно до заяви науковця з Університету Уоріка Девіда Армстронга, тепер штучний інтелект можна використовувати з сучасними телескопами — це дозволить точніше знаходити нові планети в космосі. Теоретично лише за декілька секунд алгоритм може знайти тисячі нових планет у космосі, якщо повністю використовувати його потенціал.

Новий алгоритм можна використати також для аналізу даних з транзитного супутника спостереження екзопланет TESS, який завершив свою основну місію 4 липня. Супутник виявив 66 нових екзопланет і майже 2 100 потенційних планет. Серед підтверджених є одна планета розміром із Землю, яка потенційно населена й обертається навколо зірки на відстані 100 світлових років.

Також ми вже раніше писали🪐 В архівах NASA знайшли понад 50 нових планет за допомогою штучного інтелекту 2🚀 NASA запустила в космос ракету з марсоходом Perseverance: як це було, як NASA запустила в космос ракету з марсоходом Perseverance: як це було.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: