fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів?

👩🏻‍💻 Test: jakyj vy organizator zahodiv?
Дізнайтеся, який ви організатор чи організаторка заходів, як покращити організаторські навички та де більше дізнатися про проєктний менеджмент.
Diznajtesja, jakyj vy organizator čy organizatorka zahodiv, jak pokraščyty organizatorśki navyčky ta de biľše diznatysja pro projektnyj menedžment.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Матеріал підготовлено у межах навчальної програми з проєктного менеджменту Креативна молодь змінить Україну Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка реалізується за підтримки Українського культурного фонду Крім цієї програми, Фонд родини Богдана Гаврилишина також пропонує інші можливості для молоді України: Молодь змінить Україну Програма для молоді, спрямована на трансформацію України шляхом вивчення та впровадження європейського досвіду.   Молодіжні делегати України до ООН Програма, яка дозволяє офіційно представляти молодь у складі делегації України під час Генеральної Асамблеї в ООН, а також втілювати проєкти для української молоді впродовж року свого мандату.   Проєкт bh15 Проєкт, присвячений популяризації та поширенню Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.   Курс відео-лекцій Богдана Гаврилишина 15 лекцій – філософських роздумів від Богдана Гаврилишина, які записані у 2016 році і містять поради та відповіді на актуальні питання сьогодення. Пройдіть також короткий тест на розум — лише 3 питання.

Матеріал підготовлено у межах навчальної програми з проєктного менеджменту «Креативна молодь змінить Україну» Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка реалізується за підтримки Українського культурного фонду

1. Що ж, наше завдання — організувати захід. З чого почнемо?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 1

Якщо ви хочете досягти поставленої мети у проєкті, наприклад, організувати найбільший захід з проєктного менеджменту цього року, перше, що вам необхідно зробити — це прописати стратегію. У цьому вам допоможе відео, яке можна знайти на сторінці Фонду Богдана Гаврилишина у YouTube. Переглянувши його, ви:

 • дізнаєтеся, як реалізувати свою ідею з нуля
 • систематизуєте свої знання про роботу з проєктами
 • вивчите нові підходи до роботи

2. У будь-якому разі, вам потрібно знайти ресурси для організації. Який підхід оберете?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 2

Ресурси — це не лише гроші, попри усталене уявлення. Це також і люди, і те, що можна отримати за домовленностями тощо. Дивіться у відео як не просто шукати, а знаходити ресурси для ваших соціальних проєктів.

3. Формуємо програму. Кого запросимо виступати?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 3

На думку експертів, формат заходу має відповідати потребам аудиторії та контенту, який ви пропонуєте. Наприклад, ви може обрати такі формати:

 • Один спікер — формат буде актуальним, якщо ви маєте експерта з унікальним контентом чи досвідом та невелику аудиторію, яка активно взаємодіятиме зі спікером
 • Інтерв’ю — формат, у якому спікер відповідатиме на питання модератора, а учасники спостерігатимуть за перебігом бесіди. Такий формат підійде, коли у вас відомий експерт та середня за розміром аудиторія
 • Панельна дискусія — формат з декількома спікерами, які обговорюють обрану тему, підійде для великої аудиторії.

4. Настав час обрати майданчик для проведення заходу. Як будете обирати?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 4

Перед вибором майданчика важливо чітко визначитися з наступними пунктами:

 • бюджет заходу;
 • кількість відвідувачів;
 • формат заходу.

5. Тепер питання з гостями — вони ж мають якось дізнатися про захід. Як організуємо інформаційну кампанію?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 5

Перші кроки на шляху вдалої інформаційної кампанії залежать від добре продуманої стратегії проєкту та якісно спланованого комунікаційного плану вашої події.

Якщо ж хочете дізнатися більше про те, що потрібно медіа, як сформувати вашу базу медіа, як запросити журналістів на прес-сніданок або красиво напроситись на інтерв’ю, дивіться відео:

6. Ключовий спікер раптово відмовився від участі через хворобу улюбленого хом’яка. Що будемо робити?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 6

Якщо спікер зовсім відмовився від виступу, не варто замінювати його наступним спікером за розкладом, адже багато учасників можуть приходити на конкретні виступи спікерів. Краще запропонуйте одному з вільних спікерів провести сесію питань-відповідей з аудиторією.

Загалом під час планування заходу експерти радять враховувати, що у житті складаються різні обставини, тому спікер може відмовитися від участі. У такому випадку є кілька рішень:

 • заздалегідь підготувати кількох додаткових спікерів, до яких можна буде звернутися у випадку форс-мажору
 • якщо спікер не може бути на заході оффлайн, запропонуйте зв‘язатися через Skype або Zoom

7. Захід триватиме цілий день. Що треба зробити, щоб гості не розбіглися?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 7

Креативність — одна з основних складових вдалого заходу. Як підняти власний рівень креативності та як працює креативність можна дізнатися у відео.

8. Ваша конференція у розпалі. Раптом у спікера вимикається мікрофон. Ваші дії?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 8

Якщо мікрофон раптом перестав працювати, попросіть спікера припинити виступ короткою паузою: «Одну секунду, будь ласка».

Розмова з аудиторією дозволить спікеру зберегти спокій та виглядати впевнено. Взявши паузу на вирішення питання, візьміть інший мікрофон та передайте спікеру.

9. Попри всі зусилля, щось пішло не так. Хтось залишив негативний відгук на фейсбуці. Кажуть, в приміщенні було прохолодно, розклад збився на 10 хвилин, ще й робусту замість арабіки наливали. Що напишете у відповідь?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 9

Проєкт є успішним, коли у нього є аудиторія, яка його активно обговорює та рекомендує іншим. Пропонуємо вам сім порад, як впевнено просувати проєкт у соціальних мережах.

10. Захід нарешті завершився. Як проаналізуємо результати?

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 10

Щоб якісно проаналізувати результати, варто повернутися до першого питання тесту, де ми прописували стратегію та переглянути, як виконані всі поставлені цілі!

Тест: Чи зможете ви організувати захід?
Підприємець / підприємиця

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 11

Ви вважаєте, що потрібно відкинути емоції та всі рішення ухвалювати раціонально, а про вашу сміливість та наполегливість знають всі навколо. Фінансова вигода будь-якого проєкту, за який беретеся, є чи не ключовою цінністю для вас.

Планування і прорахунок матеріальних ресурсів - це важлива складова створення будь-якого заходу. Але не забувайте, що навколо є ще безліч інших ресурсів, а успіх проєкту не обов’язково вимірюється лише грошима.

Дізнайтеся більше про те, як правильно організувати заходи, де шукати ресурси та як керувати проєктами на каналі Фонду родини Богдана Гаврилишина.


Свої проєкти можете прописувати за допомогою Telegram бота ProjectGuru, створеного командою Фонду родини Богдана Гаврилишина та експерткою з проєктного менеджменту Іриною Прокоф’євою в межах програми “Креативна молодь змінить Україну”.
Митець / мисткиня

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 12

Весь світ — ваш дім, всі люди — друзі. Для вас навіть організація масового заходу — це творчий проєкт, де треба відпустити розум і керуватися серцем. Це дозволяє вам робити чудові, наповнені емоціями івенти, які всі ще довго згадують після.

Але, що також може запам'ятатися вашим гостям? Чи траплялися у вас зірваний розклад, вихід за межі очікуваного бюджету та інші сюрпризи. Трошки порядку все ж не завадить, еге ж?

Дізнайтеся більше про те, як правильно організувати заходи, де шукати ресурси та як керувати проєктами на каналі Фонду родини Богдана Гаврилишина.


Свої проєкти можете прописувати за допомогою Telegram бота ProjectGuru, створеного командою Фонду родини Богдана Гаврилишина та експерткою з проєктного менеджменту Іриною Прокоф’євою в межах програми “Креативна молодь змінить Україну”.
Інноватор / інноваторка

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 13

Чудернацькі поєднання форматів та тематик, яскраві та часами навіть скандальні гості, креативний підхід — це все про вас. Ви готові вкласти зусилля і ресурси у будь-яку ідею, якщо таке ще ніхто не робив. Ви готові на нестандартні виходи зі звичайних ситуацій, щоб здивувати публіку оригінальністю.

Проте, в деяких випадках, варто покладатися на перевірені часом рішення — особливо, коли йдеться про комфорт та спокій ваших гостей.

Дізнайтеся більше про те, як правильно організувати заходи, де шукати ресурси та як керувати проєктами на каналі Фонду родини Богдана Гаврилишина.


Свої проєкти можете прописувати за допомогою Telegram бота ProjectGuru, створеного командою Фонду родини Богдана Гаврилишина та експерткою з проєктного менеджменту Іриною Прокоф’євою в межах програми “Креативна молодь змінить Україну”.
Культурний менеджер / культурна менеджерка

👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 14

Ви людина, що розуміє раціональну та емоційну складові будь-якого заходу, а також користується всіма наявними інструментами для досягнення успіху.

Комбінація життєвого та професійного досвіду допомагають вам проєктувати ваші заходи від ідеї і до їх завершення, враховувати усі ризики та завжди мати план “X”.

Ваші заходи запам'ятають за цікавість, свіжі підходи та неабияку користь, а не через запізнення, черги на вході чи зламаний мікрофон. Навіть якщо чомусь із цього все ж не пощастило статися.

Але ніколи не пізно дізнаватися щось нове.

Дізнайтеся більше про те, як правильно організувати заходи, де шукати ресурси та як керувати проєктами на каналі Фонду родини Богдана Гаврилишина.


Свої проєкти можете прописувати за допомогою Telegram бота ProjectGuru, створеного командою Фонду родини Богдана Гаврилишина та експерткою з проєктного менеджменту Іриною Прокоф’євою в межах програми “Креативна молодь змінить Україну”.

Поширити результат:

Крім цієї програми, Фонд родини Богдана Гаврилишина також пропонує інші можливості для молоді України:

Молодь змінить Україну

Програма для молоді, спрямована на трансформацію України шляхом вивчення та впровадження європейського досвіду.  

Молодіжні делегати України до ООН

Програма, яка дозволяє офіційно представляти молодь у складі делегації України під час Генеральної Асамблеї в ООН, а також втілювати проєкти для української молоді впродовж року свого мандату.  

Проєкт «bh15»

Проєкт, присвячений популяризації та поширенню Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.  

Курс відео-лекцій Богдана Гаврилишина

15 лекцій – філософських роздумів від Богдана Гаврилишина, які записані у 2016 році і містять поради та відповіді на актуальні питання сьогодення.

Пройдіть також короткий тест на розум👩🏻‍💻 Тест: який ви організатор заходів? 15❓ Найкоротший IQ-тест: всього три питання — лише 3 питання.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Цей матеріал виготовлено та розміщено на комерційній основі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: