fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 В Україні запустили застосунок Fairo для контролю бізнес-операцій — для фрилансерів та МСБ

📱 V Ukraїni zapustyly zastosunok Fairo dlja kontrolju biznes-operacij — dlja frylanseriv ta MSB
Україна стала першою країною, де запрацює застосунок.
Ukraїna stala peršoju kraїnoju, de zapracjuje zastosunok.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Fairo — це універсальний мобільний застосунок для фрилансерів і власників малого та середнього бізнесу, який дозволяє контролювати бізнес-операції онлайн в одному місці. Застосунок розробила міжнародна консалтингова компанія Creative Dock Austria за підтримки Raiffeisen Bank International. Користувачам Fairo не обовязково бути клієнтами банку, щоб зареєструватися. Що доступно у застосунку. У поточній версії користувачам доступні функції виставлення рахунків і бухгалтерського обліку. Інші важливі послуги, такі як податкова звітність, будуть доступні у вересні. До кінця року у застосунку з’являться також найбільш популярні банківські послуги. Як завантажити. Застосунок вже доступний для завантаження в App Store та Google Play. Читайте також про те, що в Україні з’явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг.
Реклама 👇 Замовити

Fairo — це універсальний мобільний застосунок для фрилансерів і власників малого та середнього бізнесу, який дозволяє контролювати бізнес-операції онлайн в одному місці.

Застосунок розробила міжнародна консалтингова компанія Creative Dock Austria за підтримки Raiffeisen Bank International. Користувачам Fairo не обов’язково бути клієнтами банку, щоб зареєструватися.

Що доступно у застосунку

У поточній версії користувачам доступні функції виставлення рахунків і бухгалтерського обліку. Інші важливі послуги, такі як податкова звітність, будуть доступні у вересні. До кінця року у застосунку з’являться також найбільш популярні банківські послуги.

📱 В Україні запустили застосунок Fairo для контролю бізнес-операцій — для фрилансерів та МСБ 1

Як завантажити

Застосунок вже доступний для завантаження в App Store та Google Play.

Читайте також про те, що в Україні з’явився📱 В Україні запустили застосунок Fairo для контролю бізнес-операцій — для фрилансерів та МСБ 2📱 В Україні з’явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: