fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎧 Історія кримських татар українською: розпочався збір коштів на аудіокнигу

🎧 Istorija krymśkyh tatar ukraїnśkoju: rozpočavsja zbir koštiv na audioknygu
30 липня на платформі «Велика Ідея» стартувала кампанія збору коштів проєкту «Світи. Народи. Історія кримських татар» — першої аудіокниги українською мовою за друкованим виданням у 4-х томах Валерія Возгріна.
30 lypnja na platformi «Velyka Ideja» startuvala kampanija zboru koštiv projektu «Svity. Narody. Istorija krymśkyh tatar» — peršoї audioknygy ukraїnśkoju movoju za drukovanym vydannjam u 4-h tomah Valerija Vozgrina.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Це буде перша аудіокнига українською мовою за друкованим виданням у 4-х томах історика, делегата Курултаю кримськотатарського народу ІІ скликання Валерія Возгріна. Історик працював над книгою впродовж 25 років. До видання увійшли дослідницькі матеріали автора (з історії, побуту, традицій кримських татар від найдавніших часів), архівні документи та нариси зарубіжних істориків-мандрівників минулого. Що зроблять. Аудіокнига стане початком масштабного проєкту перекладу праці Історія кримських татар українською мовою. У межах проєкту буде здійснено: переклад українською мовою літературно-історичного матеріалу, редагування, аналіз, дослідження та відбір найважливіших сторінок перекладених текстів із 4-х томів книги Історія кримських татар; запис, зведення і саундмастеринг аудіокниги; створення візуального стилю проєкту та онлайнсторінки (формат блог-стаття з аудіофайлами книги, текстовими, фото- та відеоматеріалами, ілюстраціями); реєстрація профайлів та завантаження аудіокниги на аудіо- та відеохостинги для загального доступу; кастинг з метою пошуку бренд-голосу аудіокниги та запис окремих уривків, які читатимуть лідери думок, що небайдужі до історії кримських татар; проведення промокампанії. Після створення аудіокнигу буде викладено на Youtube, сайті інтернет-архіву Archive org, аудіомайданчиках: soundcloud, mixcloud, itunes, google play (згідно з правилами користування ресурсами). Як підтримати. Підтримати проєкт можна за посиланням. У команди ГО Конгрес активістів культури є 100 днів аби зібрати потрібну суму. У разі збору заявлених коштів, Міжнародний Фонд Відродження подвоїть їх, що дозволить успішно реалізувати проєкт. Як зазначається на сайті платформи Велика Ідея, наразі  на 4 серпня зібрано 33 289 грн з необхідних 140 тисяч грн. До закінчення збору залишилось 74 дні. Читайте також про те, що Київський ВДНГ водитиме екскурсії історичними місцями Експоцентру.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Це буде перша аудіокнига українською мовою за друкованим виданням у 4-х томах історика, делегата Курултаю кримськотатарського народу ІІ скликання Валерія Возгріна.

Історик працював над книгою впродовж 25 років. До видання увійшли дослідницькі матеріали автора (з історії, побуту, традицій кримських татар від найдавніших часів), архівні документи та нариси зарубіжних істориків-мандрівників минулого.

🎧 Історія кримських татар українською: розпочався збір коштів на аудіокнигу 1

Що зроблять

Аудіокнига стане початком масштабного проєкту перекладу праці «Історія кримських татар» українською мовою.

У межах проєкту буде здійснено: переклад українською мовою літературно-історичного матеріалу, редагування, аналіз, дослідження та відбір найважливіших сторінок перекладених текстів із 4-х томів книги «Історія кримських татар»; запис, зведення і саундмастеринг аудіокниги; створення візуального стилю проєкту та онлайнсторінки (формат блог-стаття з аудіофайлами книги, текстовими, фото- та відеоматеріалами, ілюстраціями); реєстрація профайлів та завантаження аудіокниги на аудіо- та відеохостинги для загального доступу; кастинг з метою пошуку бренд-голосу аудіокниги та запис окремих уривків, які читатимуть лідери думок, що небайдужі до історії кримських татар; проведення промокампанії.

Після створення аудіокнигу буде викладено на Youtube, сайті інтернет-архіву Archive org, аудіомайданчиках: soundcloud, mixcloud, itunes, google play (згідно з правилами користування ресурсами).

Як підтримати

Підтримати проєкт можна за посиланням.

У команди ГО «Конгрес активістів культури» є 100 днів аби зібрати потрібну суму. У разі збору заявлених коштів, Міжнародний Фонд «Відродження» подвоїть їх, що дозволить успішно реалізувати проєкт.

Як зазначається на сайті платформи «Велика Ідея», наразі  на 4 серпня зібрано 33 289 грн з необхідних 140 тисяч грн. До закінчення збору залишилось 74 дні.

Читайте також про те, що Київський ВДНГ водитиме екскурсії🎧 Історія кримських татар українською: розпочався збір коштів на аудіокнигу 2😲 Київський ВДНГ буде водити екскурсії історичними місцями Експоцентру історичними місцями Експоцентру.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: