fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📝 Інтернет-провайдер «Воля» змінив логотип — відтепер Volia латинкою

📝 Internet-provajder «Volja» zminyv logotyp — vidteper Volia latynkoju
Інтернет-провайдер «Воля» змінив брендинг та логотип, водночас залишивши фірмові кольори логотипу, а саме: зелений та помаранчевий.
Internet-provajder «Volja» zminyv brendyng ta logotyp, vodnočas zalyšyvšy firmovi koľory logotypu, a same: zelenyj ta pomarančevyj.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що нового. Відтепер на офіційному сайті компанії та на сторінці у Facebook компанія має назву не Воля, а Volia. На зміну логотипу звернуло увагу видання ain.ua. Тестова версія сайту. Наразі невідомо, чи є зміна логотипу частиною більш масштабного ребрендингу. Проте, з офіційного сайту Volia вже можна перейти на тестову версію нового сайту. Як можна побачити, кольори нового сайту відповідають новому брендингу. Українська латинка сьогодні. Na chasi наразі є першим в Україні виданням, яке виходить двома версіями української абетки — кирилицею та латинкою. Ми використовуємо власний варіант латинки, розроблений видавцем Na chasi Олексієм Федоровим, який має кілька важливих новацій та спрощень порівняно із варіантами з минулих століть, що робить його більш адаптованим до потреб саме сучасної мови. Зокрема, пропонується зберегти літеру Ї як характерну для української мови, а також не виокремлювати звуки дз та дж окремими літерами. Восени минулого року видавництво Залізний тато також презентувало класичний твір Івана Котляревського Енеїда українською латинкою. На думку головного редактора проєкту Дмитра Савченка, використання латинки замість кирилиці допоможе Україні швидше стати частиною цивілізованого світу. Спробувати латинку. Щоби прочитати цю новину українською латинкою, перейдіть за посиланням і впевніться, що це насправді зовсім не важко. А на сторінці маніфесту можна також спробувати латинизувати власний текст. Інтерфейс для латинизації знаходиться знизу сторінки.
Реклама 👇 Замовити

Що нового

Відтепер на офіційному сайті компанії та на сторінці у Facebook компанія має назву не «Воля», а Volia.

На зміну логотипу звернуло увагу видання ain.ua.

📝 Інтернет-провайдер «Воля» змінив логотип — відтепер Volia латинкою 1

Тестова версія сайту

Наразі невідомо, чи є зміна логотипу частиною більш масштабного ребрендингу. Проте, з офіційного сайту Volia вже можна перейти на тестову версію нового сайту.

📝 Інтернет-провайдер «Воля» змінив логотип — відтепер Volia латинкою 2

Чинна версія сайту

Як можна побачити, кольори нового сайту відповідають новому брендингу.

📝 Інтернет-провайдер «Воля» змінив логотип — відтепер Volia латинкою 3

Тестова версія нового сайту

Українська латинка сьогодні

Na chasi наразі є першим в Україні виданням, яке виходить двома версіями української абетки — кирилицею та латинкою. Ми використовуємо власний варіант латинки, розроблений видавцем Na chasi Олексієм Федоровим, який має кілька важливих новацій та спрощень порівняно із варіантами з минулих століть, що робить його більш адаптованим до потреб саме сучасної мови.

📝 Інтернет-провайдер «Воля» змінив логотип — відтепер Volia латинкою 4

Зокрема, пропонується зберегти літеру Ї як характерну для української мови, а також не виокремлювати звуки «дз» та «дж» окремими літерами.

Восени минулого року видавництво «Залізний тато» також презентувало📝 Інтернет-провайдер «Воля» змінив логотип — відтепер Volia латинкою 5📚 Вийшла «Енеїда» українською латинкою з ілюстраціями на тему війни на сході країни класичний твір Івана Котляревського «Енеїда» українською латинкою. На думку головного редактора проєкту Дмитра Савченка, використання латинки замість кирилиці допоможе Україні швидше стати частиною цивілізованого світу.

Спробувати латинку

Щоби прочитати цю новину українською латинкою, перейдіть за посиланням і впевніться, що це насправді зовсім не важко. А на сторінці маніфесту можна також спробувати латинизувати власний текст. Інтерфейс для латинизації знаходиться знизу сторінки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: дизайн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: