fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 Стадіон — замість сцени: два глядачі стануть учасниками вистави на НСК «Олімпійський»

🎭 Stadion — zamisť sceny: dva gljadači stanuť učasnykamy vystavy na NSK «Olimpijśkyj»
Команда uzahvati презентує виставу для двох глядачів, місце дії якої — стадіон. STEREO — нова імерсивна постановка про стосунки між жінкою та чоловіком, подивитися яку можуть тільки двоє глядачів.
Komanda uzahvati prezentuje vystavu dlja dvoh gljadačiv, misce diї jakoї — stadion. STEREO — nova imersyvna postanovka pro stosunky miž žinkoju ta čolovikom, podyvytysja jaku možuť tiľky dvoje gljadačiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Суть імерсивної вистави STEREO в тому, що пара глядачів стає головними дійовими особами — їм пропонують по-новому поглянути на стосунки та себе в них, прислухаючись до голосу в навушниках і виконуючи певні дії. Символічно і місце дії, що виступає метафоричною формою — кола. Де можна подивитися. 28, 29 й 30 серпня, а також 3, 4, 5, 6 та 10 вересня пройдуть перші покази на київських стадіонах Старт, Спартак і НСК Олімпійський. Вистава STEREO триває 60 хвилин, глядачі зможуть подивитися її до кінця теплого сезону. Постановка орієнтована на аудиторію 18+. STEREO — шлях завдовжки в півтора року. Назва відображає суть вистави: коли два незалежних сигнали зливаються воєдино, вони утворюють stereo ... Адже кожна пара звучить по-різному, в різні періоди життя і в різних обставинах. Взагалі стосунки між людьми, на мій погляд, це завжди заново. А ще — завжди невідомість і абсолютна неможливість прогнозів і планів. У постановці частиною задуму та основною частиною драматургії стали документальні інтервю 35 різних пар, які сміливо та відверто довірили нам свої історії, думки й стосунки. Поліна Бараніченко. режисерка команди uzahvati . Про команду. uzahvati — українська театральна команда, створена у 2016 році. uzahvati вперше показали українській широкій аудиторії формат site-specific (театр поза театром). Дебютна вистава-променад THE TIME була реалізована у 2017 на вулицях Києва, а у 2019 у співпраці з хорватським театром ZKM, свій THE TIME зявився у Загребі (Хорватія). Крім того, у 2018 році за підтримки Українського культурного фонду була створена вистава-променад DIALOGY у Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого. Всього у репертуарі uzahvati пять імерсивних вистав. Читайте також про те, що відбудеться міжнародний онлайн-фестиваль Intercity Live 4: Eurotrip: хто виступатиме.
Реклама 👇 Замовити

Суть імерсивної вистави STEREO в тому, що пара глядачів стає головними дійовими особами — їм пропонують по-новому поглянути на стосунки та себе в них, прислухаючись до голосу в навушниках і виконуючи певні дії. Символічно і місце дії, що виступає метафоричною формою — кола.

Де можна подивитися

28, 29 й 30 серпня, а також 3, 4, 5, 6 та 10 вересня пройдуть перші покази на київських стадіонах «Старт», «Спартак» і НСК «Олімпійський».

Вистава STEREO триває 60 хвилин, глядачі зможуть подивитися її до кінця теплого сезону. Постановка орієнтована на аудиторію 18+.

🎭 Стадіон — замість сцени: два глядачі стануть учасниками вистави на НСК «Олімпійський» 1

STEREO — шлях завдовжки в півтора року. Назва відображає суть вистави: коли два незалежних сигнали зливаються воєдино, вони утворюють stereo ... Адже кожна пара звучить по-різному, в різні періоди життя і в різних обставинах. Взагалі стосунки між людьми, на мій погляд, це завжди заново. А ще — завжди невідомість і абсолютна неможливість прогнозів і планів. У постановці частиною задуму та основною частиною драматургії стали документальні інтерв'ю 35 різних пар, які сміливо та відверто довірили нам свої історії, думки й стосунки»

Поліна Бараніченко, режисерка команди uzahvati

Про команду

uzahvati — українська театральна команда, створена у 2016 році. uzahvati вперше показали українській широкій аудиторії формат site-specific (театр поза театром).

🎭 Стадіон — замість сцени: два глядачі стануть учасниками вистави на НСК «Олімпійський» 2

Дебютна вистава-променад «THE TIME» була реалізована у 2017 на вулицях Києва, а у 2019 у співпраці з хорватським театром ZKM, свій «THE TIME» з’явився у Загребі (Хорватія).

Крім того, у 2018 році за підтримки Українського культурного фонду була створена вистава-променад «DIALOGY» у Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого. Всього у репертуарі uzahvati п’ять імерсивних вистав.

Читайте також про те, що відбудеться міжнародний онлайн-фестиваль Intercity Live 4: Eurotrip🎭 Стадіон — замість сцени: два глядачі стануть учасниками вистави на НСК «Олімпійський» 3🎸 Відбудеться міжнародний онлайн-фестиваль Intercity Live 4: Eurotrip: хто виступатиме: хто виступатиме.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: театр

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: