fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Запустили мобільний застосунок Mixsport — пошук спортивних локацій, тренерів та івентів в Україні

📱 Zapustyly mobiľnyj zastosunok Mixsport — pošuk sportyvnyh lokacij, treneriv ta iventiv v Ukraїni
Mixsport — це безкоштовний мобільний додаток, за допомогою якого кожен українець може знайти спортивні локації, івенти та тренерів у своєму місті.
Mixsport — ce bezkoštovnyj mobiľnyj dodatok, za dopomogoju jakogo kožen ukraїneć može znajty sportyvni lokaciї, iventy ta treneriv u svojemu misti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що містить застосунок. Базу спортивних локацій всієї України: адреси, фото, графік роботи, відгуки, контакти. Календар спортивних подій: змагання, відкриті тренування, марафони, семінари, фестивалі. Тренерів з різних видів спорту: контактна інформація, сертифікати, відгуки, досвід роботи. Спортивний блог: поради щодо тренувань, лайфхаки, фітнес-рецепти, інтерв’ю зі спортсменами і тренерами, добірки, тренди у світі спорту. Застосунок визначає місцеперебування користувача та відображає всі спортивні локації та івенти, що знаходяться поруч. Можна прокласти маршрут до локації, залишити відгук, зареєструватися на спортивний івент, придбати квитки чи забронювати заняття з тренером. Крім того, всі локації, події та тренерів можна додавати в Обране, аби нічого не загубилося. Як потрапити у застосунок. Щоб ваша локація, івент чи тренер потрапили у додаток, необхідно розмістити інформацію на сайті mixsport.pro. Всі дані з сайту передаються по API у мобільний застосунок. Вносити локації, події та тренерів можна безкоштовно. Завантажити застосунок. Застосунок доступний для Android та IOS. Читайте також про те, що Multiplex відкрив перший кінотеатр із 270-градусним панорамним екраном у Києві — що це таке та де саме.
Реклама 👇 Замовити

Що містить застосунок

  • Базу спортивних локацій всієї України: адреси, фото, графік роботи, відгуки, контакти.
  • Календар спортивних подій: змагання, відкриті тренування, марафони, семінари, фестивалі.
  • Тренерів з різних видів спорту: контактна інформація, сертифікати, відгуки, досвід роботи.
  • Спортивний блог: поради щодо тренувань, лайфхаки, фітнес-рецепти, інтерв’ю зі спортсменами і тренерами, добірки, тренди у світі спорту.

📱 Запустили мобільний застосунок Mixsport — пошук спортивних локацій, тренерів та івентів в Україні 1

Застосунок визначає місцеперебування користувача та відображає всі спортивні локації та івенти, що знаходяться поруч. Можна прокласти маршрут до локації, залишити відгук, зареєструватися на спортивний івент, придбати квитки чи забронювати заняття з тренером. Крім того, всі локації, події та тренерів можна додавати в «Обране», аби нічого не загубилося.

📱 Запустили мобільний застосунок Mixsport — пошук спортивних локацій, тренерів та івентів в Україні 2

Як потрапити у застосунок

Щоб ваша локація, івент чи тренер потрапили у додаток, необхідно розмістити інформацію на сайті mixsport.pro. Всі дані з сайту передаються по API у мобільний застосунок. Вносити локації, події та тренерів можна безкоштовно.

Завантажити застосунок

Застосунок доступний для Android та IOS.

Читайте також про те, що Multiplex відкрив📱 Запустили мобільний застосунок Mixsport — пошук спортивних локацій, тренерів та івентів в Україні 3🎞 Multiplex відкрив перший кінотеатр із 270-градусним панорамним екраном у Києві — що це таке та де саме перший кінотеатр із 270-градусним панорамним екраном у Києві — що це таке та де саме.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: