fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥱 The Guardian: німецькі вчені роздають гранти на €1600 для «професійних ледарів»

🥱 The Guardian: nimećki včeni rozdajuť granty na €1600 dlja «profesijnyh ledariv»
На жаль, отримати грант можуть лише громадяни Німеччини.
Na žaľ, otrymaty grant možuť lyše gromadjany Nimeččyny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гранти на байдикування. Як передає The Guardian, Університет образотворчих мистецтв в Гамбурзі запустив грантові стипендії. у розмірі 1 600 євро для професійних нероб. Участь у дослідженні можуть брати лише ті, хто готовий по-справжньому присвятити себе ледащам та байдикуванню. До 15 вересня учасники проєкту повинні підготувати пітч та переконати журі, що саме їхня кандидатура відповідає званню професійний нероба. Також їм необхідно заповнити анкету та відповісти на чотири питання: Читатйте також: 🌭 Вчені визначили, скільки хот-догів може зїсти людина. Що ви не хочете робити? Як довго ви не хочете це робити? Чому не робити це так важливо? Чому ви — найкращий кандидат? Це не жартівлива програма стипендій, а експеримент з серйозними цілями — як перевернути з ніг на голову суспільство, побудоване навколо перемог і досягнень?. Фрідріх фон Боррис. Автор дослідження. У січні наступного року учасники експерименту повинні представити звіт щодо результатів дослідження. Однак тривалість проєкту учасники можуть обирати самостійно — все залежить від планів. Якщо ви не будете спати, то це можливо тільки протягом декількох днів. Але якщо ви відмовляєтеся від покупок, то можете протриматися набагато довше.. Фрідріх фон Боррис. Автор дослідження. Також ми вже раніше писали про такі дослідження: Відеоігри роблять людей грамотнішими Фанати фільмів про про апокаліпсис легше переносять карантин Онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна Під час карантину люди вперше за останні 40 років почали менше їсти солодкого 
Реклама 👇 Замовити

Гранти на байдикування

Як передає The Guardian, Університет образотворчих мистецтв в Гамбурзі запустив грантові стипендії. у розмірі 1 600 євро для «професійних нероб».

Участь у дослідженні можуть брати лише ті, хто готовий по-справжньому присвятити себе ледащам та байдикуванню.

До 15 вересня учасники проєкту повинні підготувати пітч та переконати журі, що саме їхня кандидатура відповідає званню «професійний нероба». Також їм необхідно заповнити анкету та відповісти на чотири питання:

Читайте також: 🌭 Вчені визначили, скільки хот-догів може з’їсти людина
  • «Що ви не хочете робити?»
  • «Як довго ви не хочете це робити?»
  • «Чому не робити це так важливо?»
  • «Чому ви — найкращий кандидат?»

Це не жартівлива програма стипендій, а експеримент з серйозними цілями — як перевернути з ніг на голову суспільство, побудоване навколо перемог і досягнень?

Фрідріх фон Боррис, Автор дослідження

У січні наступного року учасники експерименту повинні представити звіт щодо результатів дослідження. Однак тривалість проєкту учасники можуть обирати самостійно — все залежить від планів.

Якщо ви не будете спати, то це можливо тільки протягом декількох днів. Але якщо ви відмовляєтеся від покупок, то можете протриматися набагато довше.

Фрідріх фон Боррис, Автор дослідження

Також ми вже раніше писали про такі дослідження:

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: