fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🦾 МакДональдз зробили смарт-терасу та робот-транспортер

🦾 MakDonaľdz zrobyly smart-terasu ta robot-transporter
МакДональдз в Україні представив два технологічних рішення, аналогів яких немає в інших ресторанах. У київському закладі на Виноградарі з’явилася перша в Україні смарт-тераса, а в Дніпрі замовлення до експрес-вікна доставляє робот-транспортер.
MakDonaľdz v Ukraїni predstavyv dva tehnologičnyh rišennja, analogiv jakyh nemaje v inšyh restoranah. U kyїvśkomu zakladi na Vynogradari z’javylasja perša v Ukraїni smart-terasa, a v Dnipri zamovlennja do ekspres-vikna dostavljaje robot-transporter.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові технології МакДональдз. У київському ресторані на Виноградарі відвідувачам пропонують розміститися на смарт-терасі. Там установлено клімат-контроль — систему обігрівання й охолодження, а сама тераса може трансформуватися із закритої у відкриту й навпаки. Завдяки цьому відвідувачі мають змогу перебувати на ній будь-якої пори року й за будь-якої погоди. Для кур’єрів на смарт-терасі облаштовано спеціальну кімнату, тож вони можуть очікувати на замовлення в комфортних умовах. Оновлення зроблено й у ресторані МакДональдз, розташованому в дніпровському ЦУМі. Щоб видавати замовлення з експрес-вікна, у закладі встановили робот-транспортер завдовжки 12 метрів. Технологія працює дуже просто: у кухні ресторану прикріплюють упаковане замовлення до транспортера, далі механізм перевозить його в повітрі під стелею закладу до працівника біля експрес-вікна, а працівник видає пакет з їжею клієнтові. Раніше через дистанцію між вікном замовлення й кухнею відвідувачі могли отримати з вікна не всі позиції меню (наприклад, картоплю фрі можна було замовити лише біля каси всередині закладу). Читатйте також: 🍔 McDonalds запускає доставку через Raketa. Завдяки новому рішенню картопля та інші пропозиції відтепер доступні гостям ресторану і всередині закладу, і біля експрес-вікна. Транспортер за годину може видавати до 400 пакетів зі стравами, які відвідувачі замовили з собою. Від кухні до експрес-вікна пакунок доходить за 21 секунду. Інновації та розвиток — частина філософії нашої компанії. Для МакДональдз в Україні важливо постійно поліпшувати досвід клієнтів і полегшувати роботу працівників. Упровадження інноваційних рішень, як-от смарт-тераса, автоматизація процесів усередині ресторанів, — це приклад останніх нововведень, що допоможуть відвідувачам сповна відчути переваги сервісу МакДональдз.. Віталій Стефурак. Директор з розвитку МакДональдз в Україні. Також ми вже раніше писали, як МакДональдз в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв.
Реклама 👇 Замовити

Нові технології МакДональдз

У київському ресторані на Виноградарі відвідувачам пропонують розміститися на смарт-терасі. Там установлено клімат-контроль — систему обігрівання й охолодження, а сама тераса може трансформуватися із закритої у відкриту й навпаки.

Завдяки цьому відвідувачі мають змогу перебувати на ній будь-якої пори року й за будь-якої погоди. Для кур’єрів на смарт-терасі облаштовано спеціальну кімнату, тож вони можуть очікувати на замовлення в комфортних умовах.

🦾 МакДональдз зробили смарт-терасу та робот-транспортер 1

Оновлення зроблено й у ресторані МакДональдз, розташованому в дніпровському ЦУМі. Щоб видавати замовлення з експрес-вікна, у закладі встановили робот-транспортер завдовжки 12 метрів.

Технологія працює дуже просто: у кухні ресторану прикріплюють упаковане замовлення до транспортера, далі механізм перевозить його в повітрі під стелею закладу до працівника біля експрес-вікна, а працівник видає пакет з їжею клієнтові.

🦾 МакДональдз зробили смарт-терасу та робот-транспортер 2

Раніше через дистанцію між вікном замовлення й кухнею відвідувачі могли отримати з вікна не всі позиції меню (наприклад, картоплю фрі можна було замовити лише біля каси всередині закладу).

Читайте також: 🍔 McDonalds запускає доставку через Raketa

Завдяки новому рішенню картопля та інші пропозиції відтепер доступні гостям ресторану і всередині закладу, і біля експрес-вікна.

Транспортер за годину може видавати до 400 пакетів зі стравами, які відвідувачі замовили з собою. Від кухні до експрес-вікна пакунок доходить за 21 секунду.

🦾 МакДональдз зробили смарт-терасу та робот-транспортер 3

Інновації та розвиток — частина філософії нашої компанії. Для МакДональдз в Україні важливо постійно поліпшувати досвід клієнтів і полегшувати роботу працівників. Упровадження інноваційних рішень, як-от смарт-тераса, автоматизація процесів усередині ресторанів, — це приклад останніх нововведень, що допоможуть відвідувачам сповна відчути переваги сервісу МакДональдз.

Віталій Стефурак, Директор з розвитку МакДональдз в Україні

Також ми вже раніше писали🦾 МакДональдз зробили смарт-терасу та робот-транспортер 4🥤 McDonald’s в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв, як МакДональдз в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: