fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🎨 Держава надасть гранти креативній індустрії під час кризи через COVID-19 

👨🏼‍🎨 Deržava nadasť granty kreatyvnij industriї pid čas kryzy čerez COVID-19 
Останній день прийому заявок — 28 серпня 2020 року.
Ostannij deń pryjomu zajavok — 28 serpnja 2020 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Допомога культурі під час карантину COVID-19. Як повідомила заступниця голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук на своїй Facebook сторінці, вийшла спеціальна програма інституційної підтримки від Українського культурного фонду у рамках якої креативні індустрії можуть отримати фінансову допомогу на покриття заборгованостей, що виникли за останні півроку. Окрім того, фінанси можна витратити на операційну діяльність індустрії до кінця року. Загальний бюджет програми фінансової підтримки складає 580,9 мільйона гривень. А сума підтримки для креативних індустрій цього року — 1 мільярд гривень. Отримати гранти зможуть ЛОТи у наступних секторах: Читатйте також: 🎶 #ХайЗвучитьУкраїна: у День Незалежності в парку Шевченка відбудеться концерт . Аудіовізуальне мистецтво: кіновиробництво, розповсюдження та демонстрування фільмів Візуальне мистецтво Аудіальне мистецтво Дизайн та мода Перформативне та сценічне мистецтво; Культурна спадщина; Література (окрім видавничої справи - для видавців гранти видає Інститут книги); Культурні та креативних індустрій (кроссекторальна діяльність); Культурно-пізнавальний (внутрішній) туризм. https://www.youtube.com/watch?v=9-GnWdWQqvY&feature=emb_logo Карантинні обмеження стали серйозним випробуванням для кожного українця, а найбільше для сфери креативних індустрій. Закриття концертних майданчиків, кінотеатрів та заборона усіх масових заходів призвели до величезних фінансових збитків, отямитися від яких буде дуже непросто. Але, захищаючи себе масками та антисептиками, ми дбаємо сьогодні й про майбутнє культурної сфери.. Євгенія Кравчук. Заступниця голови фракції Слуга народу. Подати заявку до Українського культурного фонду можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як Уряд представив програму відновлення економіки після карантину через COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Допомога культурі під час карантину COVID-19

Як повідомила заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук на своїй Facebook сторінці, вийшла спеціальна програма інституційної підтримки від Українського культурного фонду у рамках якої креативні індустрії можуть отримати фінансову допомогу на покриття заборгованостей, що виникли за останні півроку. Окрім того, фінанси можна витратити на операційну діяльність індустрії до кінця року.

Загальний бюджет програми фінансової підтримки складає 580,9 мільйона гривень. А сума підтримки для креативних індустрій цього року — 1 мільярд гривень.

Отримати гранти зможуть ЛОТи у наступних секторах:

Читайте також: 🎶 #ХайЗвучитьУкраїна: у День Незалежності в парку Шевченка відбудеться концерт 
  • Аудіовізуальне мистецтво: кіновиробництво, розповсюдження та демонстрування фільмів
  • Візуальне мистецтво
  • Аудіальне мистецтво
  • Дизайн та мода
  • Перформативне та сценічне мистецтво;
  • Культурна спадщина;
  • Література (окрім видавничої справи – для видавців гранти видає Інститут книги);
  • Культурні та креативних індустрій (кроссекторальна діяльність);
  • Культурно-пізнавальний (внутрішній) туризм.

Карантинні обмеження стали серйозним випробуванням для кожного українця, а найбільше для сфери креативних індустрій. Закриття концертних майданчиків, кінотеатрів та заборона усіх масових заходів призвели до величезних фінансових збитків, отямитися від яких буде дуже непросто. Але, захищаючи себе масками та антисептиками, ми дбаємо сьогодні й про майбутнє культурної сфери.

Євгенія Кравчук, Заступниця голови фракції «Слуга народу»

Подати заявку до Українського культурного фонду можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали👨🏼‍🎨 Держава надасть гранти креативній індустрії під час кризи через COVID-19  2👨🏼‍⚖️ Уряд представив програму відновлення економіки після карантину через COVID-19, як Уряд представив програму відновлення економіки після карантину через COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: