fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⭐️ «Uber Pro»: Uber представляє нову програму винагород для водіїв в Україні

⭐️ «Uber Pro»: Uber predstavljaje novu programu vynagorod dlja vodiїv v Ukraїni
Компанія представила спеціальну програму винагород Uber Pro, щоб відзначити якісну роботу водіїв, допомогти їм у досягненні власних цілей як у професійному, так і в особистому житті, а також підтримати як під час роботи, так і поза її межами.
Kompanija predstavyla speciaľnu programu vynagorod Uber Pro, ščob vidznačyty jakisnu robotu vodiїv, dopomogty їm u dosjagnenni vlasnyh cilej jak u profesijnomu, tak i v osobystomu žytti, a takož pidtrymaty jak pid čas roboty, tak i poza її mežamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Uber Pro. За допомогою програми Uber Pro водії можуть отримувати спеціальні винагороди, які будуть допомагати їм з користю використовувати свій час. Вона надає цінні переваги, від знижок на медичне обслуговування, страхування автомобіля і до пропозицій з особистого розвитку. Крім вже існуючих переваг, таких як швидке отримання замовлень в аеропортах або пріоритетна підтримка, компанія тепер представляє нові винагороди. В рамках програми Uber Pro водії можуть отримувати нагороди, які допоможуть їм під час роботи. До них відносяться спеціальні знижки на паливо на станціях OKKO, Motto, Shell, БРСМ-Нафта або Glusco. Крім того, Uber також співпрацює з компаніями Universalna і Еліт, щоб водії могли отримувати знижки на технічне обслуговування і запчастини для автомобілів. Більше того, водії зможуть отримувати пріоритетну підтримку в застосунку Uber, замовлення в аеропортах, а також доступ до додаткової функції Пункти призначення, яка дозволяє їм отримувати запити на поїздки тільки в потрібному напрямку. Їм також буде показана додаткова інформація про тривалість та напрямок будь-якої майбутньої поїздки, перш ніж вони її приймуть. Більш детальну інформацію можна знайти тут. З програмою Uber Pro, ми хочемо надати водіям додаткові переваги, такі як знижки на паливо і обслуговування автомобілів, а також доступ до ексклюзивних функцій в додатку, щоб вони залишалися в безпеці і могли максимально використовувати свою активність у дорозі і поза її межами.. Георгій Соколянський. Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі. Як працює програма. Uber Pro — це багаторівнева система винагород партнерів з чотирма статусами: Blue, Gold, Platinum і Diamond. Всі водії, підключившись до Uber Pro, автоматично отримають статус Blue. Щоб отримати доступ до нагород на рівнях Gold, Platinum або Diamond, водіям необхідно підтримувати рейтинг не менше 4,85 зірки і низький рівень скасування замовлень. Водії заробляють бали за кожну поїздку протягом фіксованого 3-місячного періоду, після чого отримують статус. Водії отримують один бал за поїздку і три бали за поїздку в години пік. Читатйте також: 💸 Expirenza чайові: вийшов сервіс, що дозволяє переказувати чайові безпосередньо на картку. Водії можуть ознайомитись з програмою Uber Pro, побачити доступні нагороди і відслідковувати прогрес у досягненні своїх цілей безпосередньо в розділі нагород свого застосунку. Користувачі також зможуть бачити статус водія в Uber Pro під час замовлення поїздки в програмі. Якщо водії не здійснюють поїздки або відмовляються від участі в програмі — це не несе для них негативних наслідків. Це програма винагород для водіїв-партнерів, яка спрямована на покращення досвіду водіїв в програмі Uber. Скористатись послугами Uber можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як українські перевізники опублікували законопроєкт про легалізацію українського ринку таксі.
Реклама 👇 Замовити

«Uber Pro»

За допомогою програми Uber Pro водії можуть отримувати спеціальні винагороди, які будуть допомагати їм з користю використовувати свій час. Вона надає цінні переваги, від знижок на медичне обслуговування, страхування автомобіля і до пропозицій з особистого розвитку. Крім вже існуючих переваг, таких як швидке отримання замовлень в аеропортах або пріоритетна підтримка, компанія тепер представляє нові винагороди.

В рамках програми Uber Pro водії можуть отримувати нагороди, які допоможуть їм під час роботи. До них відносяться спеціальні знижки на паливо на станціях OKKO, Motto, Shell, «БРСМ-Нафта» або Glusco. Крім того, Uber також співпрацює з компаніями Universalna і «Еліт», щоб водії могли отримувати знижки на технічне обслуговування і запчастини для автомобілів.

⭐️ «Uber Pro»: Uber представляє нову програму винагород для водіїв в Україні 1

Більше того, водії зможуть отримувати пріоритетну підтримку в застосунку Uber, замовлення в аеропортах, а також доступ до додаткової функції «Пункти призначення», яка дозволяє їм отримувати запити на поїздки тільки в потрібному напрямку. Їм також буде показана додаткова інформація про тривалість та напрямок будь-якої майбутньої поїздки, перш ніж вони її приймуть. Більш детальну інформацію можна знайти тут.

З програмою Uber Pro, ми хочемо надати водіям додаткові переваги, такі як знижки на паливо і обслуговування автомобілів, а також доступ до ексклюзивних функцій в додатку, щоб вони залишалися в безпеці і могли максимально використовувати свою активність у дорозі і поза її межами.

Георгій Соколянський, Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі

Як працює програма

Uber Pro — це багаторівнева система винагород партнерів з чотирма статусами: Blue, Gold, Platinum і Diamond. Всі водії, підключившись до Uber Pro, автоматично отримають статус Blue.

Щоб отримати доступ до нагород на рівнях Gold, Platinum або Diamond, водіям необхідно підтримувати рейтинг не менше 4,85 зірки і низький рівень скасування замовлень. Водії заробляють бали за кожну поїздку протягом фіксованого 3-місячного періоду, після чого отримують статус. Водії отримують один бал за поїздку і три бали за поїздку в години пік.

Читайте також: 💸 Expirenza чайові: вийшов сервіс, що дозволяє переказувати чайові безпосередньо на картку

Водії можуть ознайомитись з програмою Uber Pro, побачити доступні нагороди і відслідковувати прогрес у досягненні своїх цілей безпосередньо в розділі нагород свого застосунку. Користувачі також зможуть бачити статус водія в Uber Pro під час замовлення поїздки в програмі.

Якщо водії не здійснюють поїздки або відмовляються від участі в програмі — це не несе для них негативних наслідків. Це програма винагород для водіїв-партнерів, яка спрямована на покращення досвіду водіїв в програмі Uber.

Скористатись послугами Uber можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали⭐️ «Uber Pro»: Uber представляє нову програму винагород для водіїв в Україні 2🚕 Українські перевізники опублікували законопроєкт про легалізацію українського ринку таксі, як українські перевізники опублікували законопроєкт про легалізацію українського ринку таксі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: