fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎶 #ХайЗвучитьУкраїна: у День Незалежності в парку Шевченка відбудеться концерт 

🎶 #HajZvučyťUkraїna: u Deń Nezaležnosti v parku Ševčenka vidbudeťsja koncert 
Вже у наступний понеділок о 19:00 розпочнеться концерт до Дня Незалежності.
Vže u nastupnyj ponedilok o 19:00 rozpočneťsja koncert do Dnja Nezaležnosti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  #ХайЗвучитьУкраїна. Традиційно влітку проєкт Classic Picnic, ініційований фондом Марії Дідковської Відкрита музика міста збирає тисячі слухачів, що люблять класику, та навіть скептиків, які раніше й не здогадувалися, що цей музичний жанр може бути крутим, цікавим та захопливим. Цього року через карантин організатори готують масштабний концерт, що буде доступний водночас онлайн і офлайн. Про культуру потрібно говорити та просувати її у суспільстві, навіть в пандемічні часи. Тож ми зуміли адаптуватися до нової реальності й вигадати максимально гнучкий формат, що дозволить усім охочим насолодитися дійсно якісною музикою як просто неба, так і вдома.. Марія Дідковська. Засновниця фонду Відкрита музика міста. Під керівництвом режисерки Олени Савчук наразі в різних куточках України відбуваються записи концертів музичних колективів, що транслюватимуться в День Незалежності на офіційній Facebook сторінці Classic Picnic, порталі Jetsetter.ua, а також офлайн — на великому екрані в парку Тараса Шевченка. До ініціативи вже долучилися колективи із Києва, Харкова, Львова та Одеси. Зокрема: Читатйте також: 🧐 Ukrainian Live Classic: у Львові розробляють мобільний застосунок з українською класичною музикою. Національна заслужена академічна капела України Думка Національний академічний симфонічний оркестр України Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В.Лисенка Львівська національна філармонія Академічний камерний оркестр Віртуози Львова Національний одеський філармонічний оркестр Нам дуже важливо здійснити цей культурний прорив, показати широкій аудиторії красу класичної музики та високий рівень наших колективів. Саме тому я щаслива бути учасником процесу та бачити натхненні очі колег, котрі разом з нами творять Оду Незалежності з відкритим серцем. Це важкі дні зйомок під палючим сонцем, море хвилювань, але це варте того, щоб нас почула вся Україна у важливий для неї день.. Олена Савчук. Режисерка проєкту. Також ми вже раніше писали, як Цьогорічний фестиваль Lollapalooza відбудеться онлайн — Arcade Fire, Metallica, The Neighbourhood.
Реклама 👇 Замовити

#ХайЗвучитьУкраїна

Традиційно влітку проєкт Classic Picnic, ініційований фондом Марії Дідковської «Відкрита музика міста» збирає тисячі слухачів, що люблять класику, та навіть скептиків, які раніше й не здогадувалися, що цей музичний жанр може бути крутим, цікавим та захопливим.

Цього року через карантин організатори готують масштабний концерт, що буде доступний водночас онлайн і офлайн.

Про культуру потрібно говорити та просувати її у суспільстві, навіть в пандемічні часи. Тож ми зуміли адаптуватися до нової реальності й вигадати максимально гнучкий формат, що дозволить усім охочим насолодитися дійсно якісною музикою як просто неба, так і вдома.

Марія Дідковська, Засновниця фонду «Відкрита музика міста»

Під керівництвом режисерки Олени Савчук наразі в різних куточках України відбуваються записи концертів музичних колективів, що транслюватимуться в День Незалежності на офіційній Facebook сторінці Classic Picnic, порталі Jetsetter.ua, а також офлайн — на великому екрані в парку Тараса Шевченка.

01/ 03

До ініціативи вже долучилися колективи із Києва, Харкова, Львова та Одеси. Зокрема:

Читайте також: 🧐 Ukrainian Live Classic: у Львові розробляють мобільний застосунок з українською класичною музикою
  • Національна заслужена академічна капела України «Думка»
  • Національний академічний симфонічний оркестр України
  • Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В.Лисенка
  • Львівська національна філармонія
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Національний одеський філармонічний оркестр

Нам дуже важливо здійснити цей культурний прорив, показати широкій аудиторії красу класичної музики та високий рівень наших колективів. Саме тому я щаслива бути учасником процесу та бачити натхненні очі колег, котрі разом з нами творять «Оду Незалежності» з відкритим серцем. Це важкі дні зйомок під палючим сонцем, море хвилювань, але це варте того, щоб нас почула вся Україна у важливий для неї день.

Олена Савчук, Режисерка проєкту

Також ми вже раніше писали🎶 #ХайЗвучитьУкраїна: у День Незалежності в парку Шевченка відбудеться концерт  1🎊 Цьогорічний фестиваль Lollapalooza відбудеться онлайн — Arcade Fire, Metallica, The Neighbourhood, як Цьогорічний фестиваль Lollapalooza відбудеться онлайн — Arcade Fire, Metallica, The Neighbourhood.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: