fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💼 Дослідження: люди, що менше сплять більш схильні до підприємництва

👨🏼‍💼 Doslidžennja: ljudy, ščo menše spljať biľš shyľni do pidpryjemnyctva
Проте це має лише тимчасовий ефект.
Prote ce maje lyše tymčasovyj efekt.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження щодо підприємництва. Згідно з даними дослідження вчених Університету Центральної Флориди, недосип може мати позитивні наслідки — люди, які менше сплять зазвичай ставлять амбітніші цілі та більш схильні до підприємництва. В рамках дослідження науковці провели декілька експериментів. На першому етапі участь в іспиті брало 350 людей. Волонтери розповіли про свій режим та якість сну за останні півроку, також їх запитали про їхні цілі та наміри на життя. До того ж вчені протестували людей на синдром дефіциту уваги та гіперактивності, оскільки поведінка людей після недостатньої кількості сну дуже схожа на симптоми синдрому. Потім волонтерів розділили на дві групи — людей з повноцінним сном та без нього. Кожна група отримувала анкету щодо своїх намірів стосовно бізнесу. Однак перша група людей — зі сном — отримувала бланк після пробудження, а друга група з 10 вечора до 7 ранку. Згідно з результатами виявилось, що люди з порушеним сном ставили собі амбітніші цілі та робили більш для їх реалізації, аніж учасники з першої групи. Протягом другого та третього етапів у дослідженні брали участь 300 осіб. Спочатку науковці аналізували тягу до підприємництва, а потім якість сну — результати не відрізнялись від першого етапу. Читатйте також: 🖨 Вчені винайшли 3D-принтер, який робить татуювання, що допомагає в лікуванні. Врешті у дослідженні брали участь 176 підприємців, що мали принаймні два бізнеси та займались ними не менше семи років. Середній вік учасників склав 43 роки, а більшу частину з них становили чоловіки. Учасники також заповнили анкету стосовно своїх планів та про свій сон. Остаточний результат відповідав двом попереднім іспитам, навіть попри те, що замість звичайних людей у дослідженні брали участь справжні підприємці. Однак вчені підкреслюють, що такий ефект має лише тимчасовий недосип. Ми не закликаємо позбавляти себе сну заради прогресу. Наші висновки лише показують, що, схоже, існує звязок між сном і підприємницькою діяльністю.. Вчені Університету Центральної Флориди. . Також ми вже раніше писали: Вчені навчились видобувати питну воду з морської — це може розв’язати проблему глобальної нестачі води 5 технологій, які змінюють наше життя зараз В Україні запустили платформу Науковий метод з базою науковців та лікарів для коментарів Вчені змогли оживити мозок мертвої свині — чи можливе безсмертя? Україна увійшла до міжнародної асоціації Moon village
Реклама 👇 Замовити

Дослідження щодо підприємництва

Згідно з даними дослідження вчених Університету Центральної Флориди, недосип може мати позитивні наслідки — люди, які менше сплять зазвичай ставлять амбітніші цілі та більш схильні до підприємництва.

В рамках дослідження науковці провели декілька експериментів. На першому етапі участь в іспиті брало 350 людей. Волонтери розповіли про свій режим та якість сну за останні півроку, також їх запитали про їхні цілі та наміри на життя. До того ж вчені протестували людей на синдром дефіциту уваги та гіперактивності, оскільки поведінка людей після недостатньої кількості сну дуже схожа на симптоми синдрому.

Потім волонтерів розділили на дві групи — людей з повноцінним сном та без нього. Кожна група отримувала анкету щодо своїх намірів стосовно бізнесу. Однак перша група людей — зі сном — отримувала бланк після пробудження, а друга група з 10 вечора до 7 ранку.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Згідно з результатами виявилось, що люди з порушеним сном ставили собі амбітніші цілі та робили більш для їх реалізації, аніж учасники з першої групи.

Протягом другого та третього етапів у дослідженні брали участь 300 осіб. Спочатку науковці аналізували тягу до підприємництва, а потім якість сну — результати не відрізнялись від першого етапу.

Читайте також: 🖨 Вчені винайшли 3D-принтер, який робить татуювання, що допомагає в лікуванні

Врешті у дослідженні брали участь 176 підприємців, що мали принаймні два бізнеси та займались ними не менше семи років. Середній вік учасників склав 43 роки, а більшу частину з них становили чоловіки.

Учасники також заповнили анкету стосовно своїх планів та про свій сон. Остаточний результат відповідав двом попереднім іспитам, навіть попри те, що замість звичайних людей у дослідженні брали участь справжні підприємці.

Однак вчені підкреслюють, що такий ефект має лише тимчасовий недосип.

Ми не закликаємо позбавляти себе сну заради прогресу. Наші висновки лише показують, що, схоже, існує зв'язок між сном і підприємницькою діяльністю.

Вчені Університету Центральної Флориди

Також ми вже раніше писали:

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: